برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 21

مشاهده : 3385 , پاسخ ها : 20
موضوع: مشکل در اسلوموشن

mardevideo آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    12288

مشکل در اسلوموشن

سلام به دوستان عزیز
    من کارم ساخت موزیک ویدیو هست . برای اسلوموشن کردن کلیپم به مشکل برخوردم و اونتم اینه که وقتی من سرعت آهنگم رو تو نرم افزار های تغییر سرعت آهنگ زیاد میکنم و سرعت ویدیوم هم کم میکنم با هم مچ نمیشن
    مثلا سرعت آهنگ رو 30% اضافه کردم و 30 % سرعت ویدیو رو هم کم کردم که درست درنمیآد آیا این کارم درستا هست یا اگه نیست به چه صورت این کار رو انجام میدن
    این کار رو هم با پلاگین twixtor انجام میدم در افترافکت ممنون میشم شما یا از کسی از دوستان راهنمایی کنند با تشکر

vahid mostaghim آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    7440
    دوست عزیز باید هم درست در نیاد شما صدا رو کش دادی و تصویر جمع اگه درست متوجه شدم این جوری صدا باید کند تر بشه و یه جوری میشه .
    چرا صدا رو تغییر اندازه میدی ؟
    صدا رو بزار بعد تصویر و قسمتهای اضافی تصویر رو برش بده و کند کن
    ????? ????? ???? ??? ??? ?? ?? ?? ?? ??? ?????? .

?? ??? ?? ??? ??? ????? ??? ?? ?? ????? ??????? ???? ??? !

mardevideo آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    12288
    با تشکر از جواب شما , شما تو پشت صحنه تمام موزیک ویدیوهایی که قراره اسلوموشن بسازن اون قسمتی که اسلوموشن میخوان بکنن رو سرعت موزیک رو افزایش دادن که بعدن تو تدوین سرعت استاندارد موزیک رو میزارن و سرعت ویدیو رو کم میکنن حالا من فرمول این محاسبرو نمیدونم شما تو نرم افزارهای تغییر سرعت آهنگ نگاه کنی درصد بندی داره که میگه مثلا چند درصد میخوای موزیکتو سرعتشو افزایش بدی در twixtor هم به همین شکل اونم درصد بندی داره حالا این فرمول به چه شکل

mardevideo آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    12288
    موزیک رو به خاطر این تغییر اندازه دادم ویدیو با سرعت بیشتر ضبط شه که در تدوین سرعت استاندارد آهنگ رو میزارم و فقط سرعت ویدیو رو تغییر میدم یعنی کم میکنم

Active Member

شماره کاربری
    7440
    نقل قول نوشته اصلی توسط mardevideo نمایش پست ها
    با تشکر از جواب شما , شما تو پشت صحنه تمام موزیک ویدیوهایی که قراره اسلوموشن بسازن اون قسمتی که اسلوموشن میخوان بکنن رو سرعت موزیک رو افزایش دادن که بعدن تو تدوین سرعت استاندارد موزیک رو میزارن و سرعت ویدیو رو کم میکنن حالا من فرمول این محاسبرو نمیدونم شما تو نرم افزارهای تغییر سرعت آهنگ نگاه کنی درصد بندی داره که میگه مثلا چند درصد میخوای موزیکتو سرعتشو افزایش بدی در twixtor هم به همین شکل اونم درصد بندی داره حالا این فرمول به چه شکل
    ببین دوست عزیز اول این بگو ببینم منظور شما از موزیک چی تصویر یا صدا ؟
    خوب روال معمول این که تصویر و موزیک یا تک تک یا بهمراه هم ظبط میشن بعد شما در نرم افزاری مثل پریمیر صدا رو در تایم لاین در نوار خودش بعد تصویر رو برش میدی قسمتهای که برای استفاده هست رو با تغغیرات که دوست داری که یکیش میشه مثل کاری که شما میخوای انجام بدی یعنی فوتیج رو در تایم مشخص گذاشته و حالا میتانی طول ویدئو رو یا با ابزار یا پلاگین twixtor تغغیر بدی ...

Active Member

شماره کاربری
    7440
    نقل قول نوشته اصلی توسط mardevideo نمایش پست ها
    موزیک رو به خاطر این تغییر اندازه دادم ویدیو با سرعت بیشتر ضبط شه که در تدوین سرعت استاندارد آهنگ رو میزارم و فقط سرعت ویدیو رو تغییر میدم یعنی کم میکنم

خوش آمدی به انجمن نه عزیز فایل صوتی صدا یا در حال ضبط اصلا تایم رو تغغیر نده شما تصویر رو بگیر با دوربینی که تعداد فریم بالاتری در ثانیه ظبط میکنه بعد تصویر تو نرم افزار قسمتهای پرت رو برش بده و حذف کن بعد اون قسمتیی که میخوای تایمش تغییر بده

اول شما کارتون اشتباهه که دارین با افترافکت سرعت صدا و تصویر رو تغییر میدین . برای همین مچ نمیشن.برای این کا باید با نرم افزار مربوطه کار کنی مثل ادیوس یا پریمیر.
    ???? ???? ?? ?? ???? ?? ?????? ? ???? ????? ??? . *????? ????*

mardevideo آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    12288
    منظور من ساخت موزیک ویدیو هست که من یه آهنگ از قبل ریکورد شده دارم و میخوام رو اون آهنگ لب خونی کنم و ویدیو ضبط کنم که بعدا در افترافکت با آهنگ میکسش کنم , حالا کاری که من میخوام انجام بدم اسلو کردن ویدیوم هست ولی نکته در اینجاست که من میخوام وقتی ویدیوم آهسته میشه موزیکم هنوز همون حالت استاندارد رو داشته باشه امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم

شما اول موزیک رو با دور تند خروجی بگیر
    برو سره ضبط بذار خواننده با همون ریتم سریع بخونه
    بعد بیار داخل نرم افزار تدوین ریتم ویدیو رو بیار پایی (سرعتشو کم کن) طوری که با موزیک اولی (بدون تغییر) مچ باشه.
    ???? ???? ?? ?? ???? ?? ?????? ? ???? ????? ??? . *????? ????*

mardevideo آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    12288
    ممنون از پاسخ شما , بله من تمام این کارهارو کردم اول موزیک رو با 30 % افزایش سرعت خروجی گرفتم و بعد خواننده رو با همون آهنگی که سرعتشو افزایش دادم گذاشتم که بخونه و فیلمشو ضبط کردم و حالا موزیک که همون سرعت استانداردش رو داشت در نرم افزار ایمپورت کردم و حالا وقت این بود که سرعت ویدیو رو کم کنم که 30 % کم کردم ولی مچ نشد که من رو چند تا ویدیو هم امتحان کردم که بازم این مشکل رو داشتم که انگار تصویر جا میمونه

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع