برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

مشاهده : 1373 , پاسخ ها : 6
موضوع: اطلاعاتی در مورد نرم افزار های گرافیکی

Post اطلاعاتی در مورد نرم افزار های گرافیکی

سلام به ویدئو افکتی ها خسته نیاشید
    دوستان من چند تا سوال داشتم راجب برنامه های ساخت جلوه های ویزه و...
    اول اینکه بگم من خیلی تازه کارم یا بهتره بگم چیزی بلد نیستم و با اصطلاحات اشنا نیستم پس مراعات کنین d:
    سوالم اینه که بهترین برنامه تو این زمینه چیه ؟
    چقدر وقت میبره تا بخوایم کار با یه برنامه رو کامل یاد بگیریم؟
    جلوه هایی که تو این برنامه ها هستن همه یکی هستن؟ یا کاربر به سلیقه خودش میتونه جلوه ایجاد کنه ؟
    همین ممنون

After Effects برنامه ی خوبی واسه این کاره بعدش برای یاد گرفتنش یه یکی دو ماهه که تقریبا حرفه ای شی.توی این برنامه جلوه ها رو میتونی به سلیقه ی خودت به کار ببری البته برای این که جلوه های جالبتری به کار ببری cinema 4d هم برنامه ی خفنیه و برای افکت های سه بعدی جالبه.

نقل قول نوشته اصلی توسط viktor نمایش پست ها
    After Effects برنامه ی خوبی واسه این کاره بعدش برای یاد گرفتنش یه یکی دو ماهه که تقریبا حرفه ای شی.توی این برنامه جلوه ها رو میتونی به سلیقه ی خودت به کار ببری البته برای این که جلوه های جالبتری به کار ببری cinema 4d هم برنامه ی خفنیه و برای افکت های سه بعدی جالبه.
    مرسی من نرم افزار رو دانلود کردم و نصبه اگه بخوام کاری که انجام دادم رو به فایل ویدئویی سیو کتم باید چکار کنم؟ تو نرم افزار چیزی راجب این ندیدم

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    نقل قول نوشته اصلی توسط ruinous نمایش پست ها
    مرسی من نرم افزار رو دانلود کردم و نصبه اگه بخوام کاری که انجام دادم رو به فایل ویدئویی سیو کتم باید چکار کنم؟ تو نرم افزار چیزی راجب این ندیدم
    دوست عزیز شما هر سوالی در رابطه با هر نرم افزاری دارید در بخش مربوط به اون مطرح کنید تا دوستان پاسخ شمارو بدن

?????? ???? ????? ??? ??? ?? ?? ??????? ?????? ????? ??????? ???

نقل قول نوشته اصلی توسط ruinous نمایش پست ها
    باید از منوی composition> pre-render رو انتخاب کنی.

سلام عزیز
    ببین نرم افزار افتر افکت به کمک پلاگین هایی که روش نصب میشه خیلی قدرتمنده ولی تو بعضی جلوه ها باید از برنامه های مختلف مثل 3d max یا cinema 4d و ... استفاده کنی (همونطور که دوستان گفتند)
    بسته آموزشی وب سایت خیلی بهت کمک میکنه (http://www.video-effects.ir/?p=1758)
    همچنین آموزش های سایت video copilot رو تهیه کن خیلی عالیه
    شاید تو چهار پنج ماه شایدم کمتر بتونی کامل کامل یاد بگیری

اگه هم میخایی از افتر خروجی بگیری
    از منو File گزینه Export بعدشم Add to render queue
    امید وارم توضیحاتم مفید باشه براتون

shahin_hich آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3991
    دوست عزیز اول از همه باید کار با نرم افزارهای ادیت رو بلد باشید.چون شما اول باید ی فیلمیو ادیت کنید و بدونید کجا به جلوه های ویژه نیاز دارید.برای شروع از افتر افکت استفاده کنید.اگه علاقه مند باشید و در کارتون کوتاهی نکنید زود راه میوفتید.
    در مورد جلوه ها هم بگم که تمام این برنامه ها فقط ابزارن و بقیه کارها میمونه دست خودتون

کلمات کلیدی این موضوع