برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 28

zabihhosseini آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    8401

راهنمایی در مورد شروع به کار در حوزه جلوه های ویژه

با سلام خدمت تمام دوستای عزیزم .
    ما به عنوان یه افتر افکت کار در حوضه ساخت کلیپ های اسپرت برای عروس و داماد در چه زمینه هایی میتونیم کار کنیم یا بهتر بپرسم که زمینه کاری افتر افکت رو میشه به چه بخش هایی تو ساخت کلیپ اسپرت تقسیم کرد. من خودم این زمینه های های کاری رو برای خودم اینجوری تقسیم بندی کردم
    1- تدوین با پریمیر
    2- فضا سازی دیجیتال (ساخت یک فضای کاملا دیجیتال- ساخت یک فضا با ترکیب عناصر فیلم اصلی با عناصر دیجیتالی و گرافیکی)
    3- تصحیح رنگ و افکت گذاری یک کلیپ اسپرت از ابتدا تا انتها
    این قضیه از این نظر برام سواله که یه جایی رفتم بهم میگن اگه کروماکی کار کنی چقد میگیری؟ خوب الان من دقیقا نمیدونم باید بهش چی بگم چون کار کروماکی ،خوب از یه بک گذاری ساده هست تا ترکیب تصاویر کروماکی تو یه فضاسازی دیجیتال که توش ترکینگ و روتوسکوپی و .... نیاز داره. و در مورد قیمت دادن هم نمیدونم چه قیمتی واسه کارایی که میتونم انجام بدم باید به سفارش دهنده بدم؟! لطفا یه راهنمایی بکنید غروب باید بهشون جواب بدم:77:
    ویرایش توسط zabihhosseini : 06-16-14 در ساعت 09:36

shahin_hich آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3991
    تقسیم بندیت درسته.با افتر موشن گرافیک.جلوه های ویژه و افکت گذاری و تصحیح رنگ کار میشه دیگه.
    برای قیمت هم از نظر حرفه نمیدونم ولی من برای کار های خودم بر مبنای وقت و هزینه ای که رو یک کار میزارم پول میگیرم.ی چیزی یادت باشه تو کارات هیچ وقت قیمت شکنی نکن.ادم باید حرمت شغلشو نگاه داره.چیزایی ک بلدی ساده ب دست نیاوردی تا بخوای ساده بفروشی...

agha mehrab آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    11083
    هر چی کمتر،بهتر:d:d
    "??????? ?? ?? ????
    ??? ?? ????? ?????
    ?? ?????"

hosseinvfx
    در مورد قیمت باید عرف منطقه و میزان وقتی که میزاری رو در نظر بگیری

Member Website

شماره کاربری
    8401
    خیلی ممنون از راهنماییهای دوستای خوبم راستش من قیمت اصلا دستم نیست که بخوام قیمت بدم نمیدونم چه فیمتی بدم اصلا
    نمیخوام از موضع ضعف باهاشون راجع به قیمت وتوانایی هام صحبت کنم میخوام با اطلاعات کامل در مورد هزینه انجام کار بهشون قیمت بدم
    ویرایش توسط zabihhosseini : 06-16-14 در ساعت 11:38

.:Y2J:. آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    869
    ببخشید حالا بحث کلیپ اسپورت شد
    خواهشا اوناایی که واردن اگر می تونید و موقعیتشه یه تاپک بزنید و قشنگ بگید که چجوری داستان کلیپ بوجود می آد ..چه کار باید کرد که فیلم عروس و داماد زیبا شه از قبیل ژست و افکت و فیلم برداری و...

نمیگم فیلم خصوصی مردم گذاشته شه چون به یکی از دوستان گفتم تو پ.خ گفت نمیشه که فیلم و عکس مردم بزاریم ولی خب دوست عزیز اینجور و اونجور توضیح داد
    اگر دوستان جمع بشن و یه تاپک جامع در مورد نحوه ساخت کلیپ اسپرت حرفه ای مثل بالایی ها که گفتم و حتی دوربین های مناسبشو و.....اوفففف یه مشت چیز

راستی آقا ذبیح با ادیوس تدوین کردن بده؟! شما گفتی پریمیر
    ?? ???? fery74 ????

Member Website

شماره کاربری
    8401
    چون با افتر کار میکنم با پریمیر کار کنم بهتره چون با هم لینک میشن و تو کیفیت نهایی کار تاثیر زیادی داره این لینک شدن ها

hosseinvfx
    نقل قول نوشته اصلی توسط zabihhosseini نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنماییهای دوستای خوبم راستش من قیمت اصلا دستم نیست که بخوام قیمت بدم نمیدونم چه فیمتی بدم اصلا
    نمیخوام از موضع ضعف باهاشون راجع به قیمت وتوانایی هام صحبت کنم میخوام با اطلاعات کامل در مورد هزینه انجام کار بهشون قیمت بدم
    من تو بابل زندگی می کنم ( فاصله با شهر شما نداره ) عکاسی ها نسبتا معروف برای کلیپ اسپرت بین یک ملیون تا 5 ملیون میگرند ، من خودم برای تدوین کلیپ اسپرت بین 200 تا 500 هزار تومن دستمزد میگیرم بین 3 تا 5 روز هم برای تدوین وقت میزارم ( البته اگه جلوه ویژه خاصی مد نظر باشه تو فیلمبرداری هم میرم ) چون بیشتر دستمزد نمیدند منم بیشتر از این وقت نمیزارم ، تا جایی که میدونم قیمتها تو آمل بالاتر هستند

Member Website

شماره کاربری
    8401
    ته فدا یعنی 200 تا 500 فقط واسه تدوین بدون اینکه حرکت افتری بزنی میگیری دیگه یا اصلا استفاده از افتر تو قیمت تاثیری نداره و تو کلا یه کار اسپرت بزنی چه با افتر چه بی افتر رنج قیمتیت بین 200 تا 500 هستش؟
    حسین جان میشه چندتا نکته تو تدوین کردن کلیپ اسپرت بهم بگی تا اینجایی که خودم تجربه کردم تو تدوین کلیپ اسپرت 1- انتخاب موسیقی مهمه معمولا هم خارجی میزارن 2- تاکید و توجه به سرعت آهنگ و پاساژها و تاثیر اون رو تصویر رو نشون بدیم3- رو اسلو موشن ها مانور دادن
    اگه نکته ای به ذهنت میرسه و همینطور دوستان دیگه بگید بهم لطفا

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinvfx نمایش پست ها
    من تو بابل زندگی می کنم ( فاصله با شهر شما نداره ) عکاسی ها نسبتا معروف برای کلیپ اسپرت بین یک ملیون تا 5 ملیون میگرند ، من خودم برای تدوین کلیپ اسپرت بین 200 تا 500 هزار تومن دستمزد میگیرم بین 3 تا 5 روز هم برای تدوین وقت میزارم ( البته اگه جلوه ویژه خاصی مد نظر باشه تو فیلمبرداری هم میرم ) چون بیشتر دستمزد نمیدند منم بیشتر از این وقت نمیزارم ، تا جایی که میدونم قیمتها تو آمل بالاتر هستند
    من امروز رفته بودم تصویر عروس داماد بگیرم برای کلیپ اسپورت اولین بارم بود خیلی جالب بود 2 تا فیلم بردار هم اومده بودن که فکر کنم کلا دگمه رکورد دوربینشون از اول تا آخر روشن بود در صورتی که راش های من نهایتا 10 ثانیه بود و تعدادش 30 تا من موندم فیلمبردارای عروسی چه جوری از یه راش 30 دقیقه ای که نه وایت بالانس رعایت شده بود نه تنظیم نور میخوان تصویر جدا کنند یا من اشتباه میکنم یا اونها

البته داماد دوست صمیمی من بود و خودش هم کارش آتلیه و فیلم عروسی بود ولی من بازم 1 تومن ازش گرفتم خیلی نامردم نه ؟
    ویرایش توسط تورج یوسفی : 06-16-14 در ساعت 20:55

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین