برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

مشاهده : 1685 , پاسخ ها : 8
موضوع: سوال درباره خروجی گرفتن از پروژه

Question سوال درباره خروجی گرفتن از پروژه

سلام اساتید عزیز!
    در تنظیمات خروجی گرفتن از افترم با مشکل مواجه ام نمیدونم چرا وقتی یک پروژه که زمانش به 30 ثانیه نمیرسه رو رندر میکنم تا خروجی بگیرم وقتی میرم سراغش میبینم حجمش نزدیک به 130mg یا یه نمونه دیگه یه پروژه 22 ثانییه رو خروجی گرفتم دیدم حجمش 530mg من میخوام حجمش کم تر باشه نه انقدر موقع رندر شدنشم خیلی طول میکشه راهنمایی کنید ممنون میشم!!

نام: 53.jpg نمایش: 114 اندازه: 314.9 کیلو بایت

mohsen_dalir آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    1365
    با چه فرمتی خروجی میگیرید
    اگه movمیگیرد خوب حجم بالایی میده شما h264بگیرید هم حجم کمی میدی هم کیفیت خوب

آموزش سوم رو ببینید کم کردن حجم رو توضیح دادم http://forum.video-effects.ir/thread5972.html

برای کم کردن حجم مقدار بیت ریت رو 2000 قرار بده که هم کیفیت خوبی داشته باشید هم حجم کم
    ویرایش توسط تورج یوسفی : 05-02-14 در ساعت 11:23

mehrdad.dance آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    7893
    خروجی که شما میگیری کار نهایی نیست.برای خروجی نهایی باید از پریمیر خروجی گرفت.افتر فقط برای افکت هستش

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad.dance نمایش پست ها
    خروجی که شما میگیری کار نهایی نیست.برای خروجی نهایی باید از پریمیر خروجی گرفت.افتر فقط برای افکت هستش
    چرا با قاطعیت جواب نا درست میدید کی گفته باید خروجی نهایی رو حتما از پریمیر بگیرییم

hosseinvfx
    چرا افتر برای خروجی نهایی نیست؟!!!!!!
    شاید یکی کلا علاقه ای به استفاده از پریمیر نداشته ، پس طبق حرف شما از افتر هم نمیتونه استفاده کنه !!!!!!!!
    این حرف اشتباهه دوست عزیز
    ویرایش توسط hosseinvfx : 05-02-14 در ساعت 11:40

Banned

شماره کاربری
    7893
    شما هیچ وقت نمیتونید با بهترین کیفیت و حجم پایین از افتر خروجی بگیرین.بهترین خروجی افتر avi هست که قابلیت transparent داره.و حجمش با gig میرسه.پس این راه حل هایی که شما میدین فقط دارین با کیفیت نهایی فیلم بازی میکنین و فک میکنین که زرنگ هستینو با کیفیت خوب حجمو پایین آوردین.ولی پریمیر میتونه با mpeg2 که داره بدون افت کیفیت حجم پایین بده.کافیه کمی اطلاعات داشته باشین.من اینو 4 سال پیش خوندم به زبان اصلی

Banned

شماره کاربری
    7893
    البته دوستمون هم درست میگن.اگه نمیخواید کلا از برنامه ی دیگه ای استفاده کنید همون h264 بگیر هم کیفیتش خوبه هم کم حجم ( که بازم کیفیت اصلی نیس ولی بهتر از بقیست )

شما هیچ وقت نمیتونید با بهترین کیفیت و حجم پایین از افتر خروجی بگیرین.بهترین خروجی افتر avi هست که قابلیت transparent داره.و حجمش با gig میرسه.پس این راه حل هایی که شما میدین فقط دارین با کیفیت نهایی فیلم بازی میکنین و فک میکنین که زرنگ هستینو با کیفیت خوب حجمو پایین آوردین.ولی پریمیر میتونه با mpeg2 که داره بدون افت کیفیت حجم پایین بده.کافیه کمی اطلاعات داشته باشین.من اینو 4 سال پیش خوندم به زبان اصلی
    من هیچ اطلاعاتی ندارم و خودم هم اینجا شاگردم فقط میگم هیچ وقت با قاطعیت جواب نادرست نده اون زبان اصلی رو هم یکی عین من و شما نوشته شرکت adobe که ننوشته چند تا جواب مفید هم از شما دیدم ولی جواب های نادرست رو مجبورم به شما اطلاع بدم ضمنا شما هنوز سوال دوستمون حسین عزیز رو متوجه نشدید سوال کردن چه جوری کم کنم نه اینکه با چی اکسپورت بگیرم موفق باشید
    ویرایش توسط تورج یوسفی : 05-02-14 در ساعت 22:38

کلمات کلیدی این موضوع