برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 33

مشاهده : 5442 , پاسخ ها : 32
موضوع: مشکل با المنت

مشکل با المنت

http://up.zareipix.gigro.ir/images/s...pd5k3dr0np.png

امید گذاشتم این ارور رو میده

ببین وقتی step 3 رو می زنی ، فایل license رو وارد می کنی ؟

آره وارد کردم ولی باز اینو میاره من از ورزن cs4 استفاده میکنم امید جون!

از چه ورژن پلاگین المنت استفاده می کنی !!!؟

از این ورزن
    Element 3D 1.0.345

برات آپلود می کنم لینک فعالسازی رو ...

منتظرم دداش
    ممنون

من از این استفاده کردم و مشکلی برام پیش نیومد ...

http://uplod.ir/vons0ksu22yw/Crack.zip.htm

امید جون اگه میشه لینگ پلاگین خودتو برام بزاری؟
    سیستم کامپیوترت بالاست؟

82 مگابایت ورژن 1.5 هست و نمیشه آپلود کرد ...
    لینک کرک پلاگین المنت رو برات گذاشتم که قبل از ورژن 1.5 رو کامپیوترم نصب بود ...
    ببین فایل license رو که درست کردی ببر توی شاخه زیر که نوشتم بعد اونجا تست کن ببین درست میشه یا نه ...

C:\Program Files\Adobe\Adobe After Effects CS4\Support Files\Plug-ins\VideoCopilot

لینک زیر رو هم میذارم برات ، من همین ها رو دانلود کردم ونصب کردم فقط تو باید 32 بیتی رو نصب کنی ...

پلاگین المنت :

samadionline.com/dl/plugins/Element%203D%201.0.345%20-%20(www.samadionline.ir).zip

کرک 1 :

samadionline.com/dl/plugins/Element%203D%201.0.345%20Licgen%20-%20(www.samadionline.ir).zip

کرک 2 ( اگر اولی گیر داد اینو نصب کن ) :

samadionline.com/dl/plugins/LicGen-Fixed-www.samadionline.ir.zip

1. ابتدا هر نسخه ای از المنت تری دی که در سیستم شما نصب شده رو پاک کنید . اگه از افتر افکت CS6 استفاده میکنید به این آدرس بروید : C:\Program Files\Adobe\Adobe After Effects CS6\Support Files\Plug-ins\VideoCopilot و فایل Element.aex رو حذف کنید .

2 . سپس در تنظیمات Folder Options فایلهای مخفی را در حالت نمایش قرار بدید . یعنی : Show hidden files, folders, and drives

3 . به این آدرس بروید : C:\ProgramData\VideoCopilot و تمامی فایلهای موجود را پاک کنید .

4 . اکنون المنت تری دی نسخه 1.0.345 را نصب کنید .

5 . در فایل کرک دو پوشه وجود دارد . یکی x32 و دیگری x64 که استفاده از اونها بستگی به سیستم عامل شما داره . به عنوان مثال اگه شما از افتر افکت CS6 استفاده میکنید باید فایل موجود در پوشه x64 یعنی Element.aex رو با فایلی با همین نام در پوشه C:\Program Files\Adobe\Adobe After Effects CS6\Support Files\Plug-ins\VideoCopilot جایگزین نمایید .

6 . سپس افتر افکت را اجرا کنید ، یه Composition جدید و یه Solid بسازید و Element رو به Solid اختصاص بدید .

7 . در پنجره باز شده ابتدا یه request file بسازید و اون رو در دسکتاپ قرار بدید .

8 . سپس به پوشه کرک رفته و بر روی فایل Licgen.exe راست کلیک کرده و گزینه Run as administrator رو انتخاب کنید .

9 . حال بر روی دکمه LicMe کلیک کنید تا یک فایل به نام ElementLicense.license در همانجا ایجاد شود.(اگر همچین فایلی از قبل ساخته شده آن را پاک کنید.)

10 . سپس در افتر افکت بر روی دکمه Install license کلیک کنید و فایل ElementLicense.license رو که ساخته بودید ، انتخاب نمایید .

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین