برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 20

دوستانی که استودیو واتلیه دارند راهنمایی کنند

با سلام من می خواهم با استودیو وآتلیه همکاری داشته باشم وکارهای تدوین انجام دهم ولی نمونه کارهایی که می برم مورد پسند واقع نمی شود ومی گویند کارهای ساده ای است.مانمونه کاربهتر وقوی تر می خواهیم .
    حالا شما که استودیو وآتلیه دارید به دنبال چه تدوین گری هستید ؟چه انتظاری ازاودارید ؟درچه زمینه ای قوی باشد؟کارهای که دربازار امروز تقاضا می شود چیست؟مردم چه کارهایی را می پسندند؟ و....
    لطفا راهنمایی بفرمایید. باتشکر

mohsen_dalir آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    1365
    شما اول باید به نرم افزار تسلط کامل داشته باشید
    بعد نمونه کار زیاد ببینید و ببینید کارها حرفه ای به چه صورت ساخته میشه
    و ایده بگیرید

sh4000 آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    1997
    دوست خوبم باید اول توضیحی خدمت شما بدم اینجا توی شیراز کارها به دو دسته تقسیم میشه یه بخشی هست که قرار داد ها زیر 2 میلیون
    بسته میشه و معمولا میکس معمولی و قیمت 150 تومان راه می افته... و قرارداد های بالای 2 تومان که باید میکس از کیفیت خوبی برخوردار باشه... جدا از این مسائل خیلی وقت ها کاره شما قوی هست اما یک نکته وجود داره اون هم اعتماد کردن هست شما ببینید یه فیلم عروسی
    خیلی مهم هست که دست چه کسی می افته به این سادگی ها نیست خیلی از آتلیه دارها حاظرن کار کیفیت نداشته باشه اما از نظر امنیت
    خیالیشون راحت باشه... پس همیشه کاره قوی ملاک نیست این اعتماد هست که کار رو میسازه موفق باشید.

من این دوستمون موافق نیستم !!!!!! یعنی چی کیفیت کار مهم نیست ؟؟؟؟؟؟؟ بله اعتماد باید باشه ، ولی بیشتر دوستانی که کارشون آتلیه هست برای خودشون چند تدوینگر مجلس دارند ، دوست عزیز کار تدوین مجلسی زیاد هم نباید شلوغ باشه ، هر چه ساده تر بهتر
    چون این فیلم یه داستان واقعی داره و نیازی نیست زیاد دستکاری بشه ...
    ویرایش توسط omid8h : 03-19-14 در ساعت 00:22
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

من با امید جان موافقم کار ساده باشه ولی حرفه ای.
    ????? ??? ?????? ?????
    ???? ??? ????
    ??? ???? ???? ?????
    ?? ?????? ???

mohsen_dalir آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    1365
    درست میگی امید جان من دقت کردم فیلم های مجلسی که زیاد دستکاری شدن
    کار قشنگی از کار درنیومدن

دقیقا ، آخه بعضی دوستان اینقدر شلوغش می کنند که طرف یادش میره این فیلم مجلس عروسی هست یا فیلم اکشن !!!!!!!!!

vahid mostaghim آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    7440
    ببین دوست عزیز بعضیها اگر میگن نمونه کار میبینی اصلا قصد سفارش کار و نداره سرفا میخواد با ایده شما آشنا بشه وگرنه شرط اصلی مسلط بودن به نرم افزار و تکنیکهایی که در رابطه با کار عروسی و یه ذره تجربه .. چونکه این کار در بین همکاران حد و مرزی ندارد سیلقه شما هست که اون آتلیه رو مچرخانه پس کسی کار مونتاژ رو انجام میده باید به نظر اون آتلیه کار کنه پس نمونه کار شما فقط توانایی شما رو نشان میده .
    ????? ????? ???? ??? ??? ?? ?? ?? ?? ??? ?????? .

?? ??? ?? ??? ??? ????? ??? ?? ?? ????? ??????? ???? ??? !

امید عزیز و وحید جان درست می گن.
    البته اکثر کسایی که با قیمت پائین کار می کنن کار رو شلوغ می خوان و این سفارش خود آتلیه دار هستش. چون خودشون زیاد قوی تصویربرداری نمی کنن و می خوان با افکت ایرادهاشون رو پنهان کنن که فیلم می شه بازار شام که اصلاً خوب نیست. افرادی که حرفه ای کار می کنن کار رو ساده می خوان. در واقع تدوین می خوان نه مونتاژ.
    این اواخر عروسیه یکی از همکارام بود و چون اپراتور استادی کم نداشت به من گفت که برم و خودش هم کارش رو کارگردانی می کرد. در واقع داشت از عروسیش مستند می ساخت نه به قول امید عزیز فیلم اکشن.

????? ?? ??? ?????? ???? ???

???? ?? ?????? ???.... ??? ???? ????? ??? ???? ???? ? ????? ????? ??
    ??? ?? ??? ?? ?? ??? ??????... ?? ?? ????? ? ????? ???
    ??? ??? ???? ??? ?? ????... ?? ????? ???? ??? ?? ??? ?????
    ?? ???? ??? ????? ???

????? ??????... ????? ??????????? ??????? ? ???????

آخه من موندم محمد جان !!!!!! بعضی اوقات عروس و داماد از آدم یه چیزایی می خوان که آدم هوش از سرش می پره !!!!!! آخه فیلم عروسی یه کار رئال هست نباید نمایشی در کار باشه ، حالا اکشن مثال بود ، همون مستندی که گفتید مناسب تره ....

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین