برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 20
    نقل قول نوشته اصلی توسط omid8h نمایش پست ها
    آخه من موندم محمد جان !!!!!! بعضی اوقات عروس و داماد از آدم یه چیزایی می خوان که آدم هوش از سرش می پره !!!!!! آخه فیلم عروسی یه کار رئال هست نباید نمایشی در کار باشه ، حالا اکشن مثال بود ، همون مستندی که گفتید مناسب تره ....

جداً...
    حالا اگه طرف پروجکشن تو مراسمش داشت و خواست کلیپ بسازه و پخش کنه یه چیزی. کمیک ساخته بشه، رئال باشه، اکشن باشه و یا هر چیز دیگه ای مهم نیست. ولی خوب عروسی...!!! کم مونده عروس داماد بخوان داماد مثل سوپرمن از آسمون بیاد دسته گل رو تقدیمه عروس خام کنه بعد سوار موتور بت من بشن برن تالار...

????? ?? ??? ?????? ???? ???

???? ?? ?????? ???.... ??? ???? ????? ??? ???? ???? ? ????? ????? ??
    ??? ?? ??? ?? ?? ??? ??????... ?? ?? ????? ? ????? ???
    ??? ??? ???? ??? ?? ????... ?? ????? ???? ??? ?? ??? ?????
    ?? ???? ??? ????? ???

????? ??????... ????? ??????????? ??????? ? ???????

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_anvaran نمایش پست ها

جداً...
    حالا اگه طرف پروجکشن تو مراسمش داشت و خواست کلیپ بسازه و پخش کنه یه چیزی. کمیک ساخته بشه، رئال باشه، اکشن باشه و یا هر چیز دیگه ای مهم نیست. ولی خوب عروسی...!!! کم مونده عروس داماد بخوان داماد مثل سوپرمن از آسمون بیاد دسته گل رو تقدیمه عروس خام کنه بعد سوار موتور بت من بشن برن تالار...
    باور کن محمد جان همین عروس و دامادی که گفتم توی همچین چیزایی مد نظرشون بود
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

vahid mostaghim آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    7440
    برای این جور کارا باید این جوری تبلیق کرد
    تجربه یک روز هالیودی در فیلم عروسی شما
    :78:
    ????? ????? ???? ??? ??? ?? ?? ?? ?? ??? ?????? .

?? ??? ?? ??? ??? ????? ??? ?? ?? ????? ??????? ???? ??? !

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_anvaran نمایش پست ها

جداً...

واااااااااااااا پناه برخدا آخر زمون شده ...بتمن!!!!میخواستید بگید ما خودمون اسطوره زیاد داریم میخوایید عروس رو از قلعه دیو سفید

داماد مثل رستم یا زال بیاد نجات بده!!!!بعد با گرز بزنه بابا عروس (زندان بان)رو له کنه!!!بد نیستا!!والله
    ????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

نقل قول نوشته اصلی توسط Elka Eydipor نمایش پست ها
    واااااااااااااا پناه برخدا آخر زمون شده ...بتمن!!!!میخواستید بگید ما خودمون اسطوره زیاد داریم میخوایید عروس رو از قلعه دیو سفید

داماد مثل رستم یا زال بیاد نجات بده!!!!بعد با گرز بزنه بابا عروس (زندان بان)رو له کنه!!!بد نیستا!!والله

ماشاالله به اینهمه تخیل.

????? ?? ??? ?????? ???? ???

???? ?? ?????? ???.... ??? ???? ????? ??? ???? ???? ? ????? ????? ??
    ??? ?? ??? ?? ?? ??? ??????... ?? ?? ????? ? ????? ???
    ??? ??? ???? ??? ?? ????... ?? ????? ???? ??? ?? ??? ?????
    ?? ???? ??? ????? ???

????? ??????... ????? ??????????? ??????? ? ???????

مانی22 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7995
    منم با شما موافقم.

مظاهر آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    2112
    من آتلیه دارم. کارهام هم موردقبول همه کسانی که بامن کارکردن بوده چون با توجه به تیپ وشخصیت عروس وداماد کارکردم وکلیپهایی رو که براشون میسازم بعد از فیلمبرداری نیست بلکه قبل از فیلم برداریست اینطور که من تو یک ایده با کمک ابزار(پرده سبز یاطبیعت ) و آهنگ و کمک تکنیکهای تدوین کلیپ رو میسازم البته اینکه عروس وداماد در چه سبکهایی کلیپ میخان مشورت میش وعروس وداماد فقط در قالبهای از پیش تایین شده توی ایده من حرکت میکنن یا قرار میگیرن این قدرت ذهن شماست که یک کلیپ بامعنی رو میسازه نه قدرت ادیوس یا افتر. این نرم افزارها فقط کمک میکنند که معنی کار تدوین یامیکس شما قوی تر به نظر بیاد.
    ????? ??????? ?? ?? ?????? ???? ???.

دوست عزیز...دونستن اینکه با چ نرم افزاری برای مونتاژ کار میکنی خیلی مهمه..من با ادیوس فیلم عروس مونتاژ میکنم..خب با توجه به قابلیتهای ادیوس نمیشه توقع فیلمی ک حسابی اکشن و..داشته باشم.مونتاژ ساده است.چند تا ترانزیشن چندتا افکت و تنظیم رنگ فیلم وصداگذاری وبکگراند(فوتیج)وغیره
    فقط قسمت مسیر (از گلفروشی داماد تا آرایشگاه عروس)و آتل و باغم باید با ضرب آهنگ باشه.مثلا سعی کنی کاتهاشو زود بگیری وبیشتر فیلم حالت یه کلیپ داشته باشه..هراز چند جاییش هم باید ی افکتی یا ترانزیشن یا....بکار ببری ک یکنواخت نباشه و آدم خسته بشه.بقیه فیلم هم دلبخاهی هستش..پرکار و شلوغ یا ساده وکم کار یا مثلا مثه خودم متعادل و جذاب!!هههه
    چندتا پیشنهاد هم هست:
    دستکاری توی سرعت فیلم(تند شدن وآروم شدن)-بعضی جاها استفاده از فیلتر ماسک-استفاده از تری دی پیکچر3dpicture -ترانزیشنهای جالب و کاربردی-استفاده از فوتیجهای خوب برای عوض کردن صحنه-بعضی از دوستهام هم با ادروج کار میکردن ک جالب بود همینه دیگه..راستی اگ میخای نمونه ببری برای جایی سعی کن از قسمت باغ یا آتل یا مسیر ببری...چن بیشترین کار وعلاقه آدم توی اون قسمت هست وآتلیه ها با توجه ب اون نمونه نظر راجب شما میدن..
    و ی چیز دیگه سعی کن توی سایتها دنبال پروژه های اماده باشی چن به یادگیریت خیلی کمک میکنن ک چ طور ی قسمت رو ضرب بزنی ویا جوری ساده بذاری ک خوب باشه!

راستی این نظر که گفتم راجب مونتاژ اونم با ادیوس بود ک شما گفتی نمونه میبری قبول نمیکنن...ینی فک میکنم مشکل مونتاژت باید باشه!امیدوارم نظرم کمکت کرده باشه با اینکه مراحل ابتدایی رو گفتم دلیل بر این نذاری ک بگم بلد نیستی و دارم آموزش میدم بهتون.چن گاهی برگردی عقب ی پل خراب کنی دوباره بسازیش قضیه حل میشه!

دوست عزیز اصلا 1 چیز ....

این نمونه کاری که شما بردی در چه زمینه اییه ؟
    میشه ما هم ببینیم ؟

شاید واقعا کار شما خوب بوده و اون طرف خواسته یه جوری از زیر قضیه در بره ؟

( من خودم توی آتلیه تدوین میکنم ..هم عروسی هم موزیک ویدیو .... خداروشکر با کسی هم که کار میکنم تونستم اعتمادشو بدست بیارم و الان بیشتر شبیه استاده برام و داره ضعف هام رو تقویت میکنه..
    شما اگر واست مقدوره اون کلیپ یا هر کلیپ و نمونه کاری که میدونی ما میتونیم ببینیم بذار واسمون
    در مورد ادیوسی که دوستان گفتن باید بگم دیگه الان کمتر جاییه که با ادیوس کار کنه
    من هر آتلیه ایی رفتم دیگه خیلی ضعیف هم کار کنن با پریمیر کار میکردن ولی بعضی جاها خروجی کارشون از کسانی که با ادیوس تدوین میزنن پایینتر بود .... پس ذوق و تجربه و مهارت خیلی مهمه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12