برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1482 , پاسخ ها : 3
موضوع: سوال در مورد mirror

سوال در مورد mirror

سلام میشه درباره کار با ابزار mirror مقداری توضیح بدید من وقتی میخوام دست کاراکترم رو بسازم با ابزار extrude عمل قرینه مشکل پیدا میکنه.
    خواهش میکنم کمک کنید

درود بر شما
    اول باید نصف مدل رو پاک کنید بعد نصفه دیگه رو انتخاب و با ابزار duplicate special که در منوی edit هست یک کپی از نوع instance از مدل بگیرید . همچنین در قسمت scale حتما یکی از محورهای x ، y ، یا Z رو منفی کنید . بستگی به جهتی داره که شما میخواید کپی انجام بشه .

با سلام خدمت شما
    دوست عزیز کاراکتر من قبل از اینکه (گوش) یا (دستش) رو بسازم عمل mirror به درستی انجام میشه ولی بعد از استفاده کردن از ابزارextrude و کشیدن دست به بیرون دیگه نمیتونم edge یاvertex اون قسمت رو حرکت بدم اگر این کار رو انجام بدم عمل mirror مشکل دار میشه و دقیقا از نقطه ای که edge یا vertex رو حرکت دادم کاراکترم قرینه میشه و به جای اینکه در محور x- قرینه بشه وشکل کاراکتر کامل بشه در x+ قرینه میشه و وقتی از move tool , rotate tool , scale tool در جا به جایی vertex , edge استفاده میکنم اینطور میشه اما وقتی از move خود دستور extrude که استفاده میکنم عمل قرینه به درستی انجام میشه مشکل اینجاس که نمیشه vertex ها رو جا به جا کرد و فورمی که میخوام رو در بیارم.
    با تشکر از شما

اگه امکان داره فایلتون رو برام ارسال کنید