برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17

ahmad_v آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    970

روند کاریِ صحیح بین نرم افزار های پریمیر و افتر افکت

سلام
    من در زمینه ی روند کاریِ بین نرم افزار های تدوین مشکلی دارم.
    اوایل پریمیر رو یاد نگرفته بودم و برای یه کلیپ پارکور مجبور شدم کل مراحلش رو تو افتر افکت درست کنم.
    بعد از اینکه متوجه شدم این روش بسیار وقت گیر و سخته، پریمیر هم تا حدودی یاد گرفتم. اما روندِ کاریِ بین دو نرم افزار پریمیر و افتر افکت رو خوب بلد نیستم.
    برای نمونه یک کلیپ رو تو پریمیر (به اصطلاح) راف کات زدم، بعد داخل افتر افکت "ایمپورت" کردم و روی تک تکِ صحنه ها افکت های لازم رو دادم و در صورت نیاز تغییر سرعت دادم. در نهایت با خودِ افتر افکت خروجی گرفتم. اما این کار هم برای هماهنگ کردنِ تصویر و آهنگ، کمی مشکله.
    استفاه از "داینامیک لینک" هم برای روشی که برای ادیت بلد بودم، کاربرد نداشت.
    نمیدونم "ترنزیشن" ها رو تو کدوم برنامه اعمال کنم بهتره. (ترنزیشن های "دیپ تو بلک" تو پریمیر راحت تره و استفاده از "توییچ" تو افتر افکت راحت تر).
    برای ساخت موزیک ویدئو، کلیپ های ورزشی یا کلیپ های عروسی، این مراحل با هم فرق داره؟

سلام دوست عزيز ...
    شما كار رو درست انجام داديد ،‌فقط متوجه نشدم چرا لينك كردن به پريمير كاربرد نداره ؟؟؟؟؟؟
    شما تمام كاتها رو در پريمير انجام ميدي و بعد لينك مي كني به افترافكت و بعد افكتهاي مورد نظر رو ميديد و بعد شما پروژه رو Save مي كنيد و ادامه كار رو در پريمير انجام بديد و زندر هم با پريمير بگيريد راحت تر هست ....
    در كل هيچ فرقي نداره دوست عزيز ، مراحل كار همينه ...
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

من معمولاً تا به مرحله فاین کات رو تو پریمیر انجام می دم و در مرحله ی آخر برای اعمال افکت پروژه رو به افتر افکت می برم و خروجی رو هم به وسیله ی افتر افکت می گیرم. حالا چقدر این روش صحیح هست نمی دونم. من به این شکل سرعت کارم بالاتره و راحتترم.

????? ?? ??? ?????? ???? ???

???? ?? ?????? ???.... ??? ???? ????? ??? ???? ???? ? ????? ????? ??
    ??? ?? ??? ?? ?? ??? ??????... ?? ?? ????? ? ????? ???
    ??? ??? ???? ??? ?? ????... ?? ????? ???? ??? ?? ??? ?????
    ?? ???? ??? ????? ???

????? ??????... ????? ??????????? ??????? ? ???????

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_anvaran نمایش پست ها
    من معمولاً تا به مرحله فاین کات رو تو پریمیر انجام می دم و در مرحله ی آخر برای اعمال افکت پروژه رو به افتر افکت می برم و خروجی رو هم به وسیله ی افتر افکت می گیرم. حالا چقدر این روش صحیح هست نمی دونم. من به این شکل سرعت کارم بالاتره و راحتترم.
    آره ميشه اين كار رو كرد آخه پريمير از يه لحاظ بهتره واسه رندر گيري چون افتر يه جورايي سنگين تر از پريمير هست و پريمير سبك تر واسه رندر گيري ...
    ولي در كل يه كاربر حرفه اي همين كار رو مي كنه و توي افتر رندر ميگيره دليلش هم اينه كه سيستمش قدرتمنده وواسش سبك و سنگين بودن نرم افزار فرقي نداره ...

با سلام
    آقا منم توی پریمیر کات میزنم و لینک میکنم تو افتر و کارامو روش انجام میدیم

مشکل اصلی همین سنگین بودن رندرینگ توی افتره

میشه بگید چطوری باید به پریمیر لینکش کنیم که تنظیمات و تغیرات قاطی نشه و همون طور مثل اول که توی پریمیر بوده باشه و زمانش تغیر نکنه

منظورم اینه که بعد تغیرات توی افتر برگرده توی پریمیر بدون به هم ریختگی

ahmad_v آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    970
    ممنون از دوستان که وقت میذارند.

راستش بیشترین مشکل مربوط به هماهنگی آهنگ و تصویره. موقعی که از "داینامیک لینک" استفاده میکنم و کارهای لازم رو تو افتر افکت انجام میدم، از اونجایی که بازی با زمان زیاد انجام میشه، کلیپ از هماهنگی خارج میشه؛ توی پریمیر هم هماهنگی راحت تر از افتر افکته، ولی بعد از داینامیک لینک شدن، کلِ تایملاینِ پریمیر روی یک خط قرار میگیره و یکدست میشه؛ بنابراین به راحتی نمیشه دوباره به پریمیر رفت و هماهنگی رو دوباره انجام داد.
    من پروژه ی خامِ پریمیر رو تو افتر افکت "ایمپورت" میکنم.
    راحت ترین روشِ این "هماهنگی" بستگی به خومون و پروژمون داره یا بعد از راف کات زدن و هماهنگی در پریمیر، وارد افتر افکت میشه و در این برنامه انجام میشه؟
    ویرایش توسط ahmad_v : 01-23-14 در ساعت 17:16

نقل قول نوشته اصلی توسط omid8h نمایش پست ها
    آره ميشه اين كار رو كرد آخه پريمير از يه لحاظ بهتره واسه رندر گيري چون افتر يه جورايي سنگين تر از پريمير هست و پريمير سبك تر واسه رندر گيري ...
    ولي در كل يه كاربر حرفه اي همين كار رو مي كنه و توي افتر رندر ميگيره دليلش هم اينه كه سيستمش قدرتمنده وواسش سبك و سنگين بودن نرم افزار فرقي نداره ...
    Adobe Media Encoder چطوره؟ می شه بهش از لحاظ کیفیت خروجی اعتماد کرد؟

????? ?? ??? ?????? ???? ???

???? ?? ?????? ???.... ??? ???? ????? ??? ???? ???? ? ????? ????? ??
    ??? ?? ??? ?? ?? ??? ??????... ?? ?? ????? ? ????? ???
    ??? ??? ???? ??? ?? ????... ?? ????? ???? ??? ?? ??? ?????
    ?? ???? ??? ????? ???

????? ??????... ????? ??????????? ??????? ? ???????

vahid mostaghim آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    7440
    ببین دوست عزیز تو پریمیر پنل تایم لاین روی فوتیج که میخوای ببری به افتر کلید راست گزینه لینک به افتر بزن افتر افکت باز میشه بعد آدرس مناسبی بده وبعداز اتمام کارد فقط save بکن برگردی به پریمیر نتجه رو میبینی اگر خواستی کاری دوباره روش انجام بدی بازم کلید راست وانتخاب گزینه edite orjinal

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_anvaran نمایش پست ها
    Adobe Media Encoder چطوره؟ می شه بهش از لحاظ کیفیت خروجی اعتماد کرد؟
    اره ، من بيشتر رندرها رو با Adobe Media Encoder مي گيرم و مشكلي از اين بابت ندارم .......

ahmad_v آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    970
    ممنون بابت راهنماییهاتون.
    از همگی دوستان بسیار ممنونم!
    همگی موفق باشید!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع