برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 1988 , پاسخ ها : 5
موضوع: درخواست کمک در مورد خروجی صدا در پریمیر

Unhappy درخواست کمک در مورد خروجی صدا در پریمیر

دوستان چه جوری میشه کاری کرد که خروجی صدا را یک جوری بگیریم که در دی وی دی با زدن دکمه l rصدای چپ و راست عوض کنه
    مثال: یک فیلم عروسی دارم که میخوام هم اهنگی که روش گذاشتم رو بعضی وقتها گوش کنم...یا صدای اصلی خودش.....خلاصه بتونم بین این دو تا مانور بدم با کلید l rدی وی دی
    خواهشا کمک.....معذرت که طولانی شد

من این کار رو نکردم ولی شما 2 تا لاین صدا داری که یکی موزیک ودیگری صدای اصلی
    تو خود پریمیر لاین موزیک رو به راست پن کنید و اصلی رو به چپ و وقتی خروجی بگیرید صدای ویدیو شما ترکیب این دو میشه که فکر کنم گزینه l & r این کار رو انجام بده
    باید امتحان کنید چون من کارم dvd نیست مطمئن نیستم

سلام دوستان عزیز....بابت پاسخ قبلی ممنون....دوستان مشکل دیگه ای پیش اومده........وقتی که فایل ایمپورت میکنم تصویر نشون میده ولی صدا تو تایم لاین پخش نمیشه تیکهای فعال یا غیر فعال بودنش را امتحان کردم متاسفانه جواب نداد خواهشا کمک فوری.....ممنون

shahin_hich آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3991
    دوست عزیز یعنی تمام ویدیو هایی ک وارد میکنی اینجوری هستن یا ویدیوتو از ی پروژه دیکه به پروژه جدیدت کپی کردی و اینجوری شده:
    نقل قول نوشته اصلی توسط arian123 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز....بابت پاسخ قبلی ممنون....دوستان مشکل دیگه ای پیش اومده........وقتی که فایل ایمپورت میکنم تصویر نشون میده ولی صدا تو تایم لاین پخش نمیشه تیکهای فعال یا غیر فعال بودنش را امتحان کردم متاسفانه جواب نداد خواهشا کمک فوری.....ممنون

vahid mostaghim آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    7440
    نقل قول نوشته اصلی توسط arian123 نمایش پست ها
    ببین دوست عزیز روی صدا در تایم لاین دابل کلید کن تا تنظیمات صدا در پنجره سورس باز بشه بعد اونجا ببین ولمهای صدا در جای درست هستن یا در اون قسمت تیکهای تنظیمات رو چک کن یعنی در audio mixer . احتمال دوم در تایم لاین روی audio کلید راست و گزینه add teraks حال در پنجره باز شد ببین صدا معرفی شده ؟
    ????? ????? ???? ??? ??? ?? ?? ?? ?? ??? ?????? .

?? ??? ?? ??? ??? ????? ??? ?? ?? ????? ??????? ???? ??? !

سلام دوستان خیلی ممنون از شما .. خودم این گزینه ها رو قیلا رفته بودم. یک مورد نادر بود.....بعد از کلی کلنجار رفتن از صاحب فیلم سوال کردم که فیلم رو با چی کبچر کرده...گفت با کورل ویدیو......منم بلافاصله با پریمیر دوباره کبچر کردم که مشکلم حل شد.....ولی بالاخره نفهمیدم چه جوری کبچر کرده وآی وی آی تبدیل کرده که تو پریمیر صداش نمیخوند؟؟؟؟؟ بچه هاممنون من مشکلمو اینجوری حل کردم

کلمات کلیدی این موضوع