برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 1672 , پاسخ ها : 4
موضوع: سوال : کانورت برای فایل های فلش

سوال : کانورت برای فایل های فلش

سلام
    یه پروژه 5 6 ثانیه ای با ابعاد960 در240 زدم برای تبلیغ در سایت میخوام پروژه رو بصورت فایل فلش بدم آیا تو افتر خروجی فلش هست ؟ کدوم فرمت ؟ و اگه نیست بعد خروجی گرفتن مثلا move میتونم تبدیل کنم ؟ اگه پروژه رو بدم کسی میتونه خروجی رو که میخوام برای من بگیره ؟ ممنون میشم

سلام
    از طریق file > export > swf

از اون طریق اکسپورت گرفته بودم ولی یه فایل 24 کیلو بایتی داد که با هیچی هم باز نمیشه

بعد از اکسپورت چند تا فایل ایجاد میشه . یکیش که پسوند swf داره همون فایل فلش هست . واسه اجرا باید فلش پلیر ویندوز (نه اونی که رو مرورگر ها نصب میشه ) نصب داشته باشی . فکر کنم با kmplayer هم اجرا بشه . از طریق کلیک راست open with امتحان کن

نقل قول نوشته اصلی توسط The Big نمایش پست ها
    بعد از اکسپورت چند تا فایل ایجاد میشه . یکیش که پسوند swf داره همون فایل فلش هست . واسه اجرا باید فلش پلیر ویندوز (نه اونی که رو مرورگر ها نصب میشه ) نصب داشته باشی . فکر کنم با kmplayer هم اجرا بشه . از طریق کلیک راست open with امتحان کن
    ممنون از راهنمایی البته یه اکسپورت هم گرفتم که حجمش 4 مگ هست ولی با فلش پلیر هم پلی نشد بببینم اگه نتونستم مجبورم پروژه رو بزارم اینجا و زحمتشو بندازم گردن شما

کلمات کلیدی این موضوع