برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 1605 , پاسخ ها : 4
موضوع: حرف و سخنی جدی با سروران گرامی !!!!

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564

حرف و سخنی جدی با سروران گرامی !!!!

درود بیکرانه بر همه اساتید و سروران گرامی

شرمنده ام صلاح دیدم که یه کاری کنم قبل از اونکه خیلی از هدفهامون توی این سایت از بین بره البته از برادران بزرگوارم

آقایان هادی پور و آقا امیدو بقیه دست اندر کاران سایت که تلاش میکنن اینجا محیطی رو فراهم کنن همه در کنار هم آموزش ببینیم و یاد

بگیریم ممنونیم و میدونم که تشکر خالی نمیتونه پاسخگوی زحماتتون باشه. واقعا از همه شما اساتید ممنونم و عذر میخوام که این

تاپیک رو زدم . دلگیر شدم حقیقتا و بعضی برخوردها و تاپیک ها باعث میشه که فکر کنم هدف اصلیمون داره رنگ میبازه ! حالا چرا اینو

میگم اخیرا" زیاد مشاهده میشه بچه ها درگیر میشن و متاسفانه الفاظی رو بکار میبرن در مقابل اساتید که دل خیلیا به درد میارن و این

واقعا درست نیست! و یا اینکه زیادی مناسبتی میکنن مسائل رو و یا اینکه سیاسی برخورد میکنن !!! اینجا یه سایت برای کسانی که به

این کارعلاقمندند و دارن آموزش میبینن برای اینکه در آینده میخوان ادامه بدن این کارو یا بعضیا برای دل خودشون این کارو میکنن.

اینجا دیگه بحث قوم و نژاد و استاد و شاگردو و فقیرو غنی و بی دین و مذهبی نیست اینجا بحث سیاسی نداریم(سیاست مال

سیاستمداراست ) این سایت رو با تریبون سیاستمدارا اشتباه نگیرید لطفا" اینجور تاپیکارو نزنین لطفا اگه میخواید شعار بدید بر علیه هر

کسی اینجا جاش نیست توی خیابون برید (بازم شرمنده قصد توهین ندارم) اینجا جای عمله و کار و یاد گیری چیزایی که واقعا نمیدونیم قبلا

گفتم!یادمون نره که ما ایرانی هستیم و باید عملی و کاری و حرفی بزنیم شایستگی اسم ایرانی بودن رو داشته باشیم! تا کی فقط شعار

بدیم!!!(من ازهمه اساتید شرمنده ام قصد توهین ندارم خصوصاآقای هادی پور)

همه باید یه قولی بدن به خودشون هر کسی با هر نژادی و قومیتی و دین و مذهبی و تیپ و قیافه و اطلاعاتی واردمیشه باید بتونه از این

آموزشها استفاده کنه !! آموزشهایی که اساتید زحمت میکشن برای استفاده ماها میزارن ! پس خواهشن اینجا رو با سیاست قاطی و

تاپیک های مناسبتی کمتری بزنین بهتره توی صحبت با کاربران دیگه ادب و نزاکت رو رعایت کنید و یاد بگیرید که اینجا همه تیمن و باید مثل

یه تیم باشن اینجا جای نشون دادن سلیقه ها و اعتقادات و به رخ کشیدن معلومات نیست اینجا همه باید با هم کارکنن و هر کی

میادسوالی مطرح میکنه اگه میتونید کمکی کنید جواب بدید. به همدیگه احترام بزارید و یادتون باشه که پشت این سایت و تشکیل اون

زحمت هایی خوابیده و اونایی که در راس کارن توی سایت خیلی زحمت کشیدن و میکشن تا سایت بر پا باشه و هیچ کس نباید اینجا رو با

عرصه تاخت و تاز و جبهه گیری های بیخودی خراب کنه لطفا جو گیر نشید!!!! دنبال شعار هم نباشید اگه میتونید یاد بگیریدو با قدرت و

علمتون به دنیا ثابت کنید ایرانی یعنی چی!!!

اینم یادتون باشه که اونی که شعرش توی سردر سازمان ملل نوشته ایرانی بوده:و ما باید کاری کنیم که اونا روحشون شاد بشه

نه اینکه تنشون توی گور بلرزه:
    بنی آدم اعضای یکدیگرند که در آفرینش ز یک گوهرند چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار
    و دوست ندارم این فقط شعار باشه و در عمل هم همینطور باشه!واقعا!

و یه جمله دیگه از ابوالحسن خرقانی میگم و ختم کلام :

هر که در این سرا در آید نانش دهید و از ایمانش مپرسید چه آنکس که به درگاه خدا به جان ارزد البته که

بر خوان ما به لقمه نانی ارزد.

امیدوارم حرفای این ننه رو گوش بدید و دیگه نبینم کسی توهین کنه نه پشت سر

نه اینجا نبینم !خودتون یه ذره فکر کنید اگه به خودتون احترام میزارید واقعا اینجا اغتشاش نکنید!!

بازم شرمنده از اینکه سرتونو در آوردم و پنجه توی کفش بزرگترا کردم (البته خودم فکر کنم از لحاظ سنی از همه
    بزرگترم)

پایدار باشید....
    ویرایش توسط Elka Eydipor : 03-09-14 در ساعت 08:18
    ????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

سلام منم با کلاغک خانم موافقم من خیلی وقته که عضو این سایت خیلی خوب هستم و در کنار راهنمایی و آموزشهایی دوستان و بزرگان خیلی پیشرفت کاری داشتم و همیشه قدردان زحمات این دوستان هستم ولی حدودا این 3 ماه خیلی ها اینجارو با جاهای دیگه اشتباه گرفتن که باعث دلخوری همدیگه شدن لطفا عقاید و سلیقه خودتون رو به دیگرن تحمیل نکنید و به هم احترام بذارید تا همه باهم و در کنار هم پیشرفت کنیم. مرسی از دوستان عزیزم...
    ویرایش توسط shakkar : 12-31-13 در ساعت 10:14

Member Website

شماره کاربری
    4564
    این تاپیک اومد بالا تا بازم یاد آوری کنم برای کسانی که تازه واردن و واقعا" خیلی

چیزها رو نمیدونن!!!قضاوت نکنید درمورد هیچکس خدا بهترین قاضیه!

دلگیرم از اینکه ببینم مدیر فعال انجمن نیاد دیگه! یا بخاطر یه سری مسائل بخواد کاربر عادی بشه

کسی که بی ادعازحمت کشیده توی تموم این سالها! یا بقیه مدیراهر کدوم از مدیراکه بخواد دلگیر بشه از دوستانش! (البته به جز خودم

چون من شاگردم هنوز) چقد بگم متواضع باشید!! چه حرفی میزنید کجا میگید به کی میگید!

همه اینجا دوستیم و داریم زحمت میکشیم همدل باشید!

هر کسی کارش یه جوره اگه قرار باشه هر کی میاد هر حرفی میخواد بزنه یه کسی مثل آقا امید نباشه

که تذکر بده که نمیشه که!؟؟؟سنگ رو سنگ بند نمیشه! هر سایتی یه قوانینی داره همه باید به

قوانین احترام بزاریم مثل این میمونه که همه دارن توی اتوبان از یه جهت میرن یکی بیاد برعکس بخواد

بره!!! هم جون خودش هم جون یه عده بیگناه دیگه به خطر میندازه درسته!!!؟ بخدا خوب نیست قره نشید

خدا از همه ما والاتره ! وقتی به عظمت خدا فکر کنید میفهمید که بالاتر از خدا نیست!

زکات علم ارائه اونه بدونید چی میگید! بعضی از اساتیددارن پول میدن جای دیگه ابزار مورد نیاز و یا خیلی

چیزهای دیگه ای که میبینید رو زحمت میکشن با وجودمشغله کاری دانلود میکنن میزارن بی منت! به کاربر

هیچوقت به کاربرها نازک تر از گل نمیگن! منتی نیست داداش من پسر من !دختر من ! حلاله!همه شما به یک اندازه

عزیزید برای ما هیچکدوم برتری نداره یکم فکر کنیدجویده حرف بزنید! چرا بایدکسی رو دلگیر یا برنجونید من

بخدا الان دوشبه نخوابیدم! اشکم سرازیر شده دلم گرفت واقعا" هر کسی که احترام کسی رو نداشته باشه

احترام به خودشم نمیزاره! یاد بگیریم بزرگ بشیم درخور باشیم درخور اسممون ! یعنی واقعا نا امید شدم !

قراره هر دفعه تن ما بلرزه! که چی به فکر هم باشیم یه سوزن به دیگران یه جوال دوز به خودمون!

خواهش میکنم و خواهش میکنم دوستانی که تاب شنیدن عقیده مخالف ندارن سعی کنن رو خودشون کار کنن!

اینجا یه اجتماعه و هر کسی یه عقیده و اعتقادی داره یاد بگیریم وقتی وارد میشیم به عقاید هم احترام بزاریم

یاد بگیریم که فروتن باشیم! وقتی بزرگتر یه چیزی میگه لابد میدونه که داره تذکر میده پس گوش بدیم!

موقع عصبانیت هیچ تصمیم نگیریم سه تا نفس عمیق بکشیم ! به قول داداش امید یادمون باشه

شبا مسواک بزنیم به بابا مامان شب بخیر بگیم

در کنار هم کار کنیم و سعی نکنیم که دل بشکنیم دلو بدست بیاریم!

یادمون باشه ساختن هر چیزی خیلی سخته! ولی تخریب آسونه!

این چیزارو هم توجه کنید

فایل پیوست 4472

http://forum.video-effects.ir/thread4272.html

در پناه خدا باشید...
    ویرایش توسط Elka Eydipor : 03-09-14 در ساعت 09:01
    ?? ??? ????? ??????!

Member Website

شماره کاربری
    4564
    درود بر همه دوستان بازم این تاپیک اومد بالا برای تذکر به برخی افرادی که فقط خودشون رو مومن و با اخلاق

میدونن !!! اینجا محله شما نیست ظرفیت دوستانی که کارشون موزیک ویدیو انیمیشن فیلم و اینجور چیزها

هست بالاست!! قرار نیست بیایید اینجا به دوستان توهین کنید! نمونش همین امروز که همه مردای سایت

رو به جز خودشون بی غیرت دونستن!! واقعا که خدا جای حق نشسته اینو بدونید از این ممبعد کسی بخواد

به کسی برچسب بی دینی بزنه یا به کسی توهین کنه با من طرفه ...اینجا بازار نیست راه به راه تذکر بدید

هر چی دوست دارید به اسم توهین بگید فکر نکنید ما نمیدونیم ..

خدا توی قرآن هیچ جایی نگفته به کسی به اسم دین توهین کنیدنگفته قضاوت کنید در مورد آدمها !!

و یا اینکه خودتون بهتر از اون بدونید ما هم قرآن رواز بریم هم فارسی خوندم هم عربی خدا خیلی

مهربونتر وبزرگتره اینو بدونین...

اینو بدونید خدا حافظ و نگهدار همیشگی و همیشه همراه اساتید و اعضاء خوب سایت بزرگ ویدیو افکته ...

چون اساتید سایت ما دارن خالصانه زحمت میکشن برای بچه ها و اعضاء که بیان استفاده کنند و دلشون

پاک پاکه...

ای یه هشدار بود به همه اونایی که میان فقط برای تنش !!!
    ویرایش توسط Elka Eydipor : 11-22-14 در ساعت 11:53
    ?? ??? ????? ??????!

Member Website

شماره کاربری
    4564
    درود برهمه دوستان و سروران گرامی در سایت ویدیو افکت....

دوستان من خیلی وقته میخوام یه مطلبی رو بگم!!! ..اونم اینه که ما هیچی کاری رو درست یاد نگرفتیم انجام بدیم!! من یه برنامه

دیدم که واقعا" فهمیدم ماها هیچی نمیدونیم!! و هنوز اول اول اول راهیم! متاسفانه ما آدمهاخصوصا" از نوع ایرانی وقتی داریم یه

کاری انجام میدیم به همه چیز فکر میکنیم غیر از اون کاری داریم انجام میدیم!!!دوستان سروران هدفمون رو مشخص کنیم! توی

همون جهت قدم بردارید!اینقد این شاخه اون شاخه نپرید! از پایه یاد بگیرید! هر هنری رو.... زرق و برق برنامه ها شمارو

نکشونه سمت خودش!! یه برنامه رو درست یاد بگیریم!!! بقیه رو به وقت نیاز!!! یاد بگیریم!!!!قوانین و اصول یه کار رو یاد بگیریم!!!!

وقتی یه برنامه رو یاد میگیریم اینقد مغرور نشیم!!!دیگه از خدا که بالاتر نیستیم ما هرچقدرم که گنده بشیم بازم جامون کجاست....!!!

دکتر حسابی توی تخت بیمارستان بیمار در حال احتضار در حال خوندن کتاب و مجلات و ترجمه بود!!

ابوریحان بیرونی قبل از مرگش سوالاتشو میپرسیده از یه نفر دیگه میگفته نمیخوام ندونسته بمیرم! زندگی بزرگان درس باشه برامون!!!

شعار ندیم کار کنیم تحقیق کنیم درست بریم پله پله طی کنیم با گامهایی محکم بدون تردید قدم قدم آهسته!!! تو هر جایگاهی

که هستید هر چقدرم که هنرمند باشید بازم هنوز شاگردید!! و داریم درس پس میدیم!!!! مهم نیست چند تا اشتباه میکنیم مهم

اینه که درس بگیریم از اشتباهتمون همه آدمها اشتباه میکنن سوتی میدن!

فقط کافیه بپذیریم که اشتباه کردیم!!! راه برگشت هست!!! انتقاد پذیر باشیم! متواضع باشیم!! احترام دیگران رو داشته باشیم!

نگیم چون فلانی تحصیلاتش اینه! یا از من کمسن تره پس بلد نیست!!یا من چون یه نرم افزار فلان رو بلدم از بقیه حرفه ای ترم!!!

و خلاصه ....من بهترم!

سعی کنیم یه آدم معمولی باشیم!!نمیخواد معروف بشیم نمیخواد به رخ بکشیم!!! یه آدم معمولی باشیم معمولی معمولی که

اشتباهم کمترمیکنه!!!چون مغرور نیست احترام رو حفظ میکنه حتی به یه بچه!!چه برسد بزرگتر! آدم معمولی پله پله

آروم آروم یاد میگیره!

عجله ای نداره!!! ولی یاد میگره! یه آدم معمولی انتقاد پذیره و از اشتباهات درس میگیره.. و مسیرش رو با آرامش طی میکنه

تکیه بر جای بزرگان نتوان زد به گزاف!!!!! منظورم با کسی خاص نیست!منظورم کلی هست... باید درست پیشرفت کنیم...

قدمها از پله اول!! آروم آروم... یه دونده رو مثال میزنم که توی مسابقه دو استقامت با آرامش وآگاهی کامل به قوانین دوندگی

و با نفس گیری به موقع میدوه ویه دونده که قوانین دوندگی رو نمیدونه!!میدوه تا زمانی که اینقد خسته میشه که دیگه نمیتونه کم میاره!

وسط راه میمونه!! کدوم برنده است!!! مطمئن باشید وقتی که آرومترآهسته و پیوسته پیش بریم بهتر یاد میگیریم و در نتیجه

موفقتر خواهیم بود به جایی نرسیم که پشت سرمون رو نگاه کنیم ببینیم همه راهو اشتباه اومدیم!!! وهیچوقت از اشتباهات درس

نگرفتیم... گاهی برگردیم عقب رو نگاه کنیم! یه ریفرش اساسی خودمون کلاه خودمون رو بزاریم قاضی!! خصوصا" با جون ترام!

در پناه خدا پیروز باشید...
    ویرایش توسط Elka Eydipor : 11-22-14 در ساعت 11:53
    ?? ??? ????? ??????!

کلمات کلیدی این موضوع