برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

مشاهده : 2997 , پاسخ ها : 12
موضوع: درخواست کمک در Trapcode particular

Question درخواست کمک در Trapcode particular

سلام خدمتت دوستان عزیز...
    دوستان خسته نباشید...
    من وقتی یه ذراتی مثل برگ با پارتیکولار میسازم نمیدونم چرا چرخش نمیخوره مثلا میخوام افکت زیر رو درست کنم...
    http://uplod.ir/iand9grrlgfg/Particular.flv.htm
    ولی وقتی من میسازم...
    http://uplod.ir/z4fncdq7a0hn/Comp_1.flv.htm
    حالا دوستان راهنمایی کنید که چه گزینه ای رو بزنم تا یکم عکسم بچرخه؟
    ممنون
    ??? ?? ??? ???? ???? ????!
    ???? ???? ???? ????? ?????? ?????!
    ??? ?? ??? ?? ?? ???? ??? ???? ? ???? ???? ???? ? ???????? ????? ?? ??????!!!

دوست عزیز
    برای ساختن چنین افکت که تو کلیپ هست با trapcode particular باید
    اول چندحالت برگ را در یک نرم افزار سه بعدی طراحی کنی و بعدبه هر کدام از آنها به طور جداگانه حرکت دورانی در محور های مختلف بدهی و یک رندر تارگا سیکونس بگیری حال در افتر هر کدام را در یک کامپ قرار بده و هر کامپ را به عنوان یک ذره در چند particular قرار بده .
    البته دو پارامتر درفیلتر هست به نام های spin Amplitude و spin Frequency که با تنظیم آن ها می توانی چرخش ذرات را ایجاد کنی ولی به اون زیبایی که می خوا ی نمی شود . مگر بتوانی برای این دو پارامتر یک اسکریپت رندوم که به یک دیگر مربوط می شوند بنویسی
    دومین موضوع در کار شما یک ایراد وجود دارد که برگ ها در حال تولید شدن هستند که شما با اضافه کردن عدد pre run می توانید این مشکل را حل کنید .

ممنونم دوست عزیز...
    ولی Pre run کجاست؟
    ??? ?? ??? ???? ???? ????!
    ???? ???? ???? ????? ?????? ?????!
    ??? ?? ??? ?? ?? ???? ??? ???? ? ???? ???? ???? ? ???????? ????? ?? ??????!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط havij نمایش پست ها
    دوست عزیز
    برای ساختن چنین افکت که تو کلیپ هست با trapcode particular باید
    اول چندحالت برگ را در یک نرم افزار سه بعدی طراحی کنی و بعدبه هر کدام از آنها به طور جداگانه حرکت دورانی در محور های مختلف بدهی و یک رندر تارگا سیکونس بگیری حال در افتر هر کدام را در یک کامپ قرار بده و هر کامپ را به عنوان یک ذره در چند particular قرار بده .
    البته دو پارامتر درفیلتر هست به نام های spin Amplitude و spin Frequency که با تنظیم آن ها می توانی چرخش ذرات را ایجاد کنی ولی به اون زیبایی که می خوا ی نمی شود . مگر بتوانی برای این دو پارامتر یک اسکریپت رندوم که به یک دیگر مربوط می شوند بنویسی
    دومین موضوع در کار شما یک ایراد وجود دارد که برگ ها در حال تولید شدن هستند که شما با اضافه کردن عدد pre run می توانید این مشکل را حل کنید .
    جا داره از havij تشکر کنم
    این دومین موضوع مشکل همیشگیم بود ولی انقدر تو این تالار سوالام بی جواب مونده بود که دیگه مطرح نکردم
    ولی یه مشکل دیگه هست که همین جا مطرح میکنم لایه یا سالید مربوط به پارتیکل ها موقع رندر ویا کار کردن یک دفعه مشکل پیدا میکنند و انگار که اون لایه در طول مسیر اجرا on و off میشن که بنظر مشکل پردازشی پیدا میکنن
    ضمنا سیستم خوبی دارم و گرافیکم هم gpu خوبی داره

نقل قول نوشته اصلی توسط VGA نمایش پست ها
    ممنونم دوست عزیز...
    ولی Pre run کجاست؟
    Emitter >Emission Extera >

دوست عزیز
    دلیل خاموش و روشن شدن ذرات تولید شده . طول عمر ذرا ت شما می باشد که با اضافه کردن طول عمر ذره و pre run و همچنین نحوه ظهور هر ذره و افول هر ذره می توانی این پرش ها را حذف کنید .
    نقل قول نوشته اصلی توسط tysong نمایش پست ها
    جا داره از havij تشکر کنم
    این دومین موضوع مشکل همیشگیم بود ولی انقدر تو این تالار سوالام بی جواب مونده بود که دیگه مطرح نکردم
    ولی یه مشکل دیگه هست که همین جا مطرح میکنم لایه یا سالید مربوط به پارتیکل ها موقع رندر ویا کار کردن یک دفعه مشکل پیدا میکنند و انگار که اون لایه در طول مسیر اجرا on و off میشن که بنظر مشکل پردازشی پیدا میکنن
    ضمنا سیستم خوبی دارم و گرافیکم هم gpu خوبی داره

دوست عزیز
    دلیل خاموش و روشن شدن ذرات تولید شده . طول عمر ذرا ت شما می باشد که با اضافه کردن طول عمر ذره و pre run و همچنین نحوه ظهور هر ذره و افول هر ذره می توانی این پرش ها را حذف کنید .
    ممنون ولی شما اگه ویدیو آپ شده رو نگاه کنید متوجه میشوید که ایراد چیز دیگریست مربوط به رندر میباشد چون تنظیمات مشگلی نداره لطفا ویدیو را نگاه کنید
    http://forum.video-effects.ir/thread3468.html
    ویرایش توسط تورج یوسفی : 11-23-13 در ساعت 20:58

دوست عزیز
    فایل برگ ها همون چیزیست که گفتم ایراد خروجی ندارد .
    اما این لینکی که گذاشتی و یکسری ذره گرد هست ایراد دارد. این یک ایراد می باشد به دلیل آنکه افتر کش کارت گرافیک را نمی تواند خالی کند مگر فرمان جدیدی جایگزین شود . برای حل این مشکل اول داخل منو edit برو از آن فرمان purge را انتخاب کن سپس در منو ظاهر شده
    all memory را انتخاب کن . بعد یک فیلتر ی که بر روی شکل تاثیر بزاردرا بر روی یک لایه اجرا کن ( مثل liqeufy) یک پریوی بگیر سپس فیلتر را حذف کن و فایل اصلیتو پریوی ویا رندر کن .
    ممنون ولی شما اگه ویدیو آپ شده رو نگاه کنید متوجه میشوید که ایراد چیز دیگریست مربوط به رندر میباشد چون تنظیمات مشگلی نداره لطفا ویدیو را نگاه کنید
    http://forum.video-effects.ir/thread3468.html

دوست عزیز
    فایل برگ ها همون چیزیست که گفتم ایراد خروجی ندارد .
    اما این لینکی که گذاشتی و یکسری ذره گرد هست ایراد دارد. این یک ایراد می باشد به دلیل آنکه افتر کش کارت گرافیک را نمی تواند خالی کند مگر فرمان جدیدی جایگزین شود . برای حل این مشکل اول داخل منو edit برو از آن فرمان purge را انتخاب کن سپس در منو ظاهر شده
    all memory را انتخاب کن . بعد یک فیلتر ی که بر روی شکل تاثیر بزاردرا بر روی یک لایه اجرا کن ( مثل liqeufy) یک پریوی بگیر سپس فیلتر را حذف کن و فایل اصلیتو پریوی ویا رندر کن .
    منم مشکلم همین خالی کردن کش میباشد که حتما کلیدی یا شورتکاتی باید واسه این کار باشه نمیدونم برای همه همینجوریه یا نه ؟بازم ممنون از توجه به این مشکل

دوست عزیز
    خدمتون گفتم این یک باگ می باشد که بدلیل عدم هماهنگی و وفق دادن افتر با کارت های گرافیکی بوجود می آید و راه حل آن را در بالا توضیح دادم . در واقع purge کارش همین خالی کردن کش می باشد که در منو که باز می شود انواع خالی کردن کش ها هست اما گاهی خوب عمل نمی کند به همین خاطر باید از یک فیلتر استفاده کنید.
    منم مشکلم همین خالی کردن کش میباشد که حتما کلیدی یا شورتکاتی باید واسه این کار باشه نمیدونم برای همه همینجوریه یا نه ؟بازم ممنون از توجه به این مشکل

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین