برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

مشاهده : 1839 , پاسخ ها : 9
موضوع: یه موضوع مهم لطفا همه بیان ببینن

Exclamation یه موضوع مهم لطفا همه بیان ببینن

با سلام خدمت همه دوستان ویدیو افکت .
    امیدوارم حال همتون خوب باشه ...
    راستشو میخواستم یه نکته ای رو عرض کنم ...
    اگه یادتون باشه این چند وقت درگیری بین اعضای انجمن بخاطر بعضی مسائل زیاد شده و این اصلا خوب نیست ...
    یه خواهشی از همه دارم ... این که اگه تایپیکی رو دیدیم که خوشمون نیومد با تندی برخورد نکنیم ...
    با تشکر

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564
    به نظر یه باید یه شورای حل اختلاف بزنیم چون اکثرا جوان و پر شرو شورن و همه به قول مامانم
    یه منن و هیچکدم کوتاه نمیان بهتره بزرگترا دخالت کنن و مشکلات رو حل کنن به هر حال همه هدفهای
    خوبی دارن و دوست دارن یه جوری کمک کنن به همدیگه ولی خوب بعضی اعضاء هنوز خیلی جونن و
    خوب نیست بعضی مسائل و درگیریها رو ببینن باور کن اگه همه کمک کنن و کمترجرو بحث کنن همه پیشرفت میکنن.
    ای چه بسا همین جرو بحث ها بین برخی اعضاء باعث بشه که زده بشن از دنیای ویدیو افکت و یا اینکه
    نتونن نتیجه خوبی بگیرن و برن .ما برای وصل کردن آمدیم نی برای فصل کردن آمدیم .اینم قبول که جونن و کله هاشون باد دار ه ننه جان
    و میخوان حرفشون به کرسی بشینه ولی باید بدونن کجان و چه موقع باید چه حرفی رو بزنن .نه تنها حرفشون به کرسی نمیشینه
    تازه بقیه هم در موردشون هزار جور فکرای ناجورمیکنن.
    ????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

نقل قول نوشته اصلی توسط کلاغک نمایش پست ها
    به نظر یه باید یه شورای حل اختلاف بزنیم چون اکثرا جوان و پر شرو شورن و همه به قول مامانم
    یه منن و هیچکدم کوتاه نمیان بهتره بزرگترا دخالت کنن و مشکلات رو حل کنن به هر حال همه هدفهای
    خوبی دارن و دوست دارن یه جوری کمک کنن به همدیگه ولی خوب بعضی اعضاء هنوز خیلی جونن و
    خوب نیست بعضی مسائل و درگیریها رو ببینن باور کن اگه همه کمک کنن و کمترجرو بحث کنن همه پیشرفت میکنن.
    ای چه بسا همین جرو بحث ها بین برخی اعضاء باعث بشه که زده بشن از دنیای ویدیو افکت و یا اینکه
    نتونن نتیجه خوبی بگیرن و برن .ما برای وصل کردن آمدیم نی برای فصل کردن آمدیم .اینم قبول که جونن و کله هاشون باد دار ه ننه جان
    و میخوان حرفشون به کرسی بشینه ولی باید بدونن کجان و چه موقع باید چه حرفی رو بزنن .نه تنها حرفشون به کرسی نمیشینه
    تازه بقیه هم در موردشون هزار جور فکرای ناجورمیکنن.
    دقیقا باهات موافقم ننه ....

به نظر من دوستان باید به همدیگه کمک کنن و به نظرات و تایپیکهای دیگران احترام بذارن.

Hadipour هم اکنون آنلاین است.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    دوستان عزیز و گل با هم مهربان باشیدددددددد
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

شما اول خودتون رو درست کنید بعد دیگران رو راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    دوستان عزیز و گل با هم مهربان باشیدددددددد
    به به به افتخار آقای هادی پور یه کف دست مرتب ...

shahin_hich آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3991
    همیشه که همه چی وفق مراد ادم نیست.باید جنبه همه چیو داشته باشم.هر کسی ی عقیده و مرامی داره ولی در کل باید خودمونو کنترل کنیم....

abbaskarimi78 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3615
    به نظر من همين كه اختلاف نظر هست نشانه اي بر پويايي و سرزندگي سايته از اين جنبه نگاه كنيم خوبه اما من هم موافقم كه بر نظرات ديگران احترام بگذاريم و با متانت و سنجيدگي نظر بديم البته يك چند مورد نادر اينجوري بود و اكثر برو پچ كارشون درستهههههههههههههههههه
    ????? ?? ????? ???? ??? ?? ?????? ???? ?? ????? ?? ????? ???? ????

alishadmani آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    2968
    دوستان خواهشا همينجا قاعله رو ختم كنيم...
    بابا ما اوميدم اينجا تا از همديگه ياد بگيريم نه اينكه با هم دعوا كنيم...
    بخدا قبلا توي سايت مجيد آنلاين يك رفاقتي بين بچه ها بود كه حد نداشت ، من رفتم خدمت و برگشتم كلا از هم پاشيده شد.
    منم كه ديدم ديگه جو قبل رو نداره از اون انجمن اومدم بيرون تا اينجا يكچيزايي رو از اساتيد ياد بگيريم و تا جايي كه بتونم كمك كنم ...
    اما اگه اينجوري پيش بره مطمعا از هم ميپاشه انجمن...
    موفق باشيد...
    ?? ???? ?? ??? ??????
    ???? ?? ?? ?? ??? ?? ???????? ??? ??? ?????? ?? ???? ???? ????? ??? ???? ?????? ??? ?????? ??.
    ??? ?????? ?? ?? ??? ?????? ????? ???? ?? ???? ?????? ???? ? ?? ????? ?????? ?????.
    ?????? ?????? ????????????? ??? ???????? ?????? ?????? ????? ? ???? ?? ??????? ?? ??? ?? ?????? ?? ???? ??? ????? ?????? ???? ? ?? ?????? ?? ???? ???? ?????? ?? ???? ?? ?????? ???? .

www.psdshopp.ir

کلمات کلیدی این موضوع