برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1207 , پاسخ ها : 3
موضوع: درخواست کمک

ali646 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4814

Question درخواست کمک

با سلام . من مدتیه با پلاگین element 3d مشکل پیدا کردم. وقتی یک آبجکت رو توی پلاگین لود میکنم و میخام بهش تکسچر یا متریال بهش بدم یا diffuse colore رو رنگش رو عوض کنم یکدفعه کل سیستم هنگ میکنه و هیچکارش نمیتونم بکنم و باید ریست گرم کنم منظورم از روی کیس . این هم بگم کارت گرافیکم ATI Redeon HD 3800 هستش و جدید ترین آپدیت درایورش رو هم نصب کردم و ویندوزم هم 7 64بیتی هست. کل ویندوز رو هم عوض کردم و از نو دوباره همین طوره . تورو خدا اگه کسی راهنمایی برام داره بهم بگه.

marvel آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3094
    سلام دوست عزیز ...باید بگم متاسفانه جوابتونو نمیدنم ولی تا جایی که میدونم کارت گرافیک شما جز اونایی نیست که element ساپورت کنه..
    راستی کارت گرافیک های ATI رو چجوری آپدیدت میکنن؟؟؟ما که نتونستیم راهنمایی کنیم ولی شما مارو یه کمک بده..
    موفق باشید...

????? ? ???? ?? ?????....??? ???? ??? ???? ????

ali646 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4814
    سلام بازم متشکرم. منظورم از آپدیت همون نصب کردن نسخه جدید درایور کارت گرافیک هستش که با دونستن مدل کارت و سرچ توی نت به راحتی میتونی جدیدترین درایورش رو دانلود کنی.
    یک سؤال دیگه : از کجا لیست کارتهای گرافیک ساپورت کننده پلاگین element 3d و دیگر برنامه های سه بعدی رو پیدا کنم . اگه ممکنه لیستش رو برام بزار یا لینک بهم بده. ممنون

تو اولین فرصت کارت گرافیک رو عوض کن و از سری gtx استفاده کن بهترین گزینه گرافیکیه که بیت ریتش بالاتر باشه موقع انتخاب Gtx به رقم دهگان مدل توجه کن مثلا gtx 275

کلمات کلیدی این موضوع