برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

mohammad50 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4345

Post سئوال: برای فیلمبرداری در سطح شهر باید مجوز داشت؟ از کجا؟

من می خوام فیلم بسازم: مستند یا داستانی (اصلا" هرچی) باید مجوز بگیرم برای فیلمبرداری؟ نیروی انتظامی گیر می ده؟ از کجا مجوز بگیرم؟ اصلا" به من که درس خونده این رشته نیستم مجوز می دن؟ چرا نمی دن؟ مگه فیلمسازی به داشتن تحصیلات آکادمیکه؟ مخمباف یادتون هست؟ نه سواد اینکارو داشت نه تجربه. فقط ذوق داشت و استعداد... والله بقرعان

الان شما سوال كرديد يا گلايه !!!!!!!!!!؟
    بله نياز به مجوز هست ...
    شما مي توني ار اماكن مجوز بگيري و نياز به تحصيلات آكادميك نداري
    يه راه حل ديگه اينه كه شما بري يك آتليه و ازش بخواي براي شما مجوز بگيره كه اين يه ذره سخت هست چون كسي فكر نكنم بياد اين كار رو واسه شما بكنه ........
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

mohammad50 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4345
    مرسی از اینکه جواب دادید. راستش سئوالی بود عرضم! (گلایه هم داشت)
    اداره اماکن چه ربطی به مجوز فیلمبرداری داره؟ می شه بفرمایید؟ من تصور می کردم باید از ارشادی چیزی اجازه بگیرم!!

من خودم قرار بود يه مستند پر كنم رفتم از اداره ارشاد-- انجمن سينماي جوان شهرمون مجوز گرفتم .

نمي دونم !!!!!!! من توي مشهد زندگي مي كنم كه همه قوانينش با شهرهاي ديگه فرق داره ،‌البته مجوز فيلمبرداري دارم و هر 6 ماه بايد برم تمديد كنم ، و نيازي به ارشاد و اماكن هم ندارم ...
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

اینها کفایت نمی کنه. شما از یه ارگان مثل شهرداری، انجمن سینمای جوان، دادگستری و یا هر جایی که فیلمنامه و یا طرحتون رو داره پشتیبانی می کنه یه نامه می گیرید و به همراه طرح فیلمنامه میرید ناجی هنر و درخواست مجوز تصویربرداری در سطح شهر می دید. طرحتون رو باز بینی می کنن. اگه از نظرشون مشکلی نداشت مجوز رو صادر می کنن و شما باید بعد از اتمام تدوین یک نسخه از فیلم رو براشون ارسال کنید.

از اداره ارشاد هم میشه یه مجوز چند ماهه یا چند روزه گرفت مثله خود من من همین کارو کردم

Amin B3DA آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    5657
    برای ویدیو موزیک به هیچ وجه از هیچ کجا مجوز نمیدن؟
    خواننده مرد، بدون استفاده از زن، شعر بدون مجوز مثل خیلی آهنگ هایی که داره میاد بیرون، استفاده فقط در مکان های خلوت مثل پارک، خیابان و اماکنی که خلوت باشن. با این شرایط مجوز میدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin B3DA نمایش پست ها
    برای ویدیو موزیک به هیچ وجه از هیچ کجا مجوز نمیدن؟
    خواننده مرد، بدون استفاده از زن، شعر بدون مجوز مثل خیلی آهنگ هایی که داره میاد بیرون، استفاده فقط در مکان های خلوت مثل پارک، خیابان و اماکنی که خلوت باشن. با این شرایط مجوز میدن؟
    کسی نمیدونه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط canon نمایش پست ها
    کسی نمیدونه؟
    جدیداً تحت شرایطی مجوز موزیک ویدئو هم می دن... اولاً موزیک باید مجوز ارشاد رو داشته باشه... دوماً باید موزیک باید پشتش یه تهیه کننده باشه مثل شرکت های ارائه کننده ی آلبوم ها...

????? ?? ??? ?????? ???? ???

???? ?? ?????? ???.... ??? ???? ????? ??? ???? ???? ? ????? ????? ??
    ??? ?? ??? ?? ?? ??? ??????... ?? ?? ????? ? ????? ???
    ??? ??? ???? ??? ?? ????... ?? ????? ???? ??? ?? ??? ?????
    ?? ???? ??? ????? ???

????? ??????... ????? ??????????? ??????? ? ???????

کلمات کلیدی این موضوع