برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17

Unhappy معرفی بهترین نرم افزار برای میکس و افکت انداختن روی فیلم ها.

سلام دوستان.
    میخواستم بدونم من بخوام طراحی کنم روی فیلم ها از چه نرم افزار هایی استفاده کنم خوبه و بهترین ها هستند و شما دارید استفاده میکنید.
    من از Sony Vegas HD Platinium 11 استفاده میکنم ولی از نظر گرافیک و افکت اصلا خوب نیست میشه راهنمایی کنید؟

aminbinazir آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    898
    از پریمیر استفاده کن

الان خود شما از همین استفاده میکنید؟
    من میخوام نوشته هایی که می نویسم خیلی زیبا بشن و افکت زیبا بشه روش انداخت!
    اگر میشه لینک دانلود نرم افزار + کرک رو بزارید

شما برای تدوین میخواین یا افکت گذاری؟

aminbinazir آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    898
    برای متن after effect خیلی بهتره.البته با همون پریمیر هم میشه یک کار هایی کرد.

بستگی داره چطور میخوای متن رو در بیاری .اگه فقط سه بعدی باشه با همه نرم افزار های میکس میشه این کارو کرد.
    اگه سه بعدی چرخان با افکت هایه بخصوص باشه باید با افترافکت یا اگه وقت داشتی با پلاگین المنت که باید رو افترافکت نصب کرد کار کنی
    در ضمن باید افترافکت رو حداقل 80% بلد باشی تا بتونی افکت مورد نظرتو پیاده کنی.از اموزش هایه همین سایت استفاده کن.خوبه

من از داخل بازی یک فیلم هایی میگیرم و بعد میام دمو شو میسازم حالا میخوام یک کم روی اون اول فیلم مثلا 20 ثانیه اول کار کنم و طراحی زیبا باشه و بعد بره داخل فیلم کدوم بهتره AFter Effect?

اره با افترافکت دقیق تر میشه انجام داد.چقدر بلدی با افتر کار کنی؟

به نظر بنده
    بهترین نرم افزار برای ساخت کلیپ پریمیر هست (بهترین مزیت این برنامه لینک شدن با افترافکت و تنظیم دستی کلیه افکت ها)
    بهترین نرم افزار برای تدوین فیلم ادیوس هست (بهترین مزیت این برنامه سرعت سریع در رندر هست)
    برای جلوه های ویژه هم افتر افکت

نقل قول نوشته اصلی توسط Ariana نمایش پست ها
    به نظر بنده
    بهترین نرم افزار برای ساخت کلیپ پریمیر هست (بهترین مزیت این برنامه لینک شدن با افترافکت و تنظیم دستی کلیه افکت ها)
    بهترین نرم افزار برای تدوین فیلم ادیوس هست (بهترین مزیت این برنامه سرعت سریع در رندر هست)
    برای جلوه های ویژه هم افتر افکت

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع