برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

سوال در باره مونتاژ بصورت آنلاین با استفاده از دوربین کانن

سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت و اعضاء سایت
    سوالی که داشتنم ابنه که میشه همزمان تصاویری که 3 دوربین کانن در حال ظبط هستند رو بلافاصه در نرم افزار پریمیر یا نرم افزار های مشابه ترکیب کرد؟

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    پریمیر و اکثر نرم افزارهای مشابه با آن نیازمند فوتیج از پیش ضبط شده هستند، اگر نیاز شما به تدوین ویدیوی زنده (در حال ضبط) میباشد، نرم افزارهایی نظیر OBS Studio را بهتون پیشنهاد میکنم (افکت ها و کارهایی که با این نرم افزارها میتونید انجام بدید بسیار محدودتر هستند ولی کلیه مراحل کار به صورت بلادرنگ و زنده انجام میشود).

برای وارد کردن تصاویر به کامپیوتر هم باید یک (یا چند) کارت کپچر داشته باشید که خروجی HDMI از دوربین ها را گرفته و به نرم افزار مورد نیازتان وارد کنه.

اگه امکاناتِ بالایی را در تدوین زنده نیاز دارید، به جای نرم افزار باید از سخت افزارها و تجهیزات استودیویی که برای پخش زنده استفاده میشه اتکا کنید.
    ?????? ?? ??? ????? ???? ????? ???? ?????. ??? ??????? ?????? ???? ?????? ????? ???? ? ?????. aparat.com/pejii/live

نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    پریمیر و اکثر نرم افزارهای مشابه با آن نیازمند فوتیج از پیش ضبط شده هستند، اگر نیاز شما به تدوین ویدیوی زنده (در حال ضبط) میباشد، نرم افزارهایی نظیر OBS Studio را بهتون پیشنهاد میکنم (افکت ها و کارهایی که با این نرم افزارها میتونید انجام بدید بسیار محدودتر هستند ولی کلیه مراحل کار به صورت بلادرنگ و زنده انجام میشود).

برای وارد کردن تصاویر به کامپیوتر هم باید یک (یا چند) کارت کپچر داشته باشید که خروجی HDMI از دوربین ها را گرفته و به نرم افزار مورد نیازتان وارد کنه.

اگه امکاناتِ بالایی را در تدوین زنده نیاز دارید، به جای نرم افزار باید از سخت افزارها و تجهیزات استودیویی که برای پخش زنده استفاده میشه اتکا کنید.
    سلام دوست من...پریمیر این امکان داره انلاین وریل ادیت کنه البته کارت و سخت افزار مناسب این کار لازمه که معمولا استدیوهای بزرگ و...دارن
    جام جهانی برزیل بک استیج رو نشون می دادن برنامه ادیت پریمیر بود
    ???? ?? ???.???? ??? ????? ????( ?? ??? ????????)
    ?????? ???? ??

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط mojedarya نمایش پست ها
    سلام دوست من...پریمیر این امکان داره انلاین وریل ادیت کنه البته کارت و سخت افزار مناسب این کار لازمه که معمولا استدیوهای بزرگ و...دارن
    جام جهانی برزیل بک استیج رو نشون می دادن برنامه ادیت پریمیر بود
    یک ویدیو/مقاله/لینک آموزشی از ورودی ویا خروجی زنده توسط پریمیر لینک کنید (حتی یکی هم توی اینترنت وجود نداره، زیرا پریمیر امکان ورودی و یا خروجی زنده رو نداره).

اون چیزی که شما دیدید یا برنامه دیگری بوده که محیطی شبیه پریمیر داشته، یا مورد استفاده دیگری بوده (برای مثال با پریمیر داشتند یک کلیپ برای استفاده در نرم افزار استریمینگ تدوین میکردند، خروجی و رندر نهایی بعداً توسط گروه پخش زنده و نرم افزار/تجهیزات دیگری استفاده میشه.).
    ?????? ?? ??? ????? ???? ????? ???? ?????. ??? ??????? ?????? ???? ?????? ????? ???? ? ?????. aparat.com/pejii/live

سلام بله فکر کنم شما درست می گید چون منم چیزی پیدا نکردم
    این ویدو رو ببنید نشون میده کامپیوتر رو بجای یک دوربین به دستگاه استریم وصل کرده همزمان افکت سویچ می کنه
    کاربرد پریمیر هم فکر کنم همینقدره..
    https://www.youtube.com/watch?v=VXCnbaBPPmE
    ???? ?? ???.???? ??? ????? ????( ?? ??? ????????)
    ?????? ???? ??

بله برای سویچ زنده به تجهیزات فیزیکی لازمه که معمولا قیمت آنها از 10 میلیون بالاتره که اولین تولید کننده این تجهیزات در جهان شرکت
    BlackMagic Design
    هست

توی تیتراژ اخبار ساعت 9 شبکه 1 میبیند یه دست یه اهرمی رو به جلو هل میده اون اهرم ترنزیشن هست که اول تصویر مبدا و مقصد رو انتخاب میکنی و اون اهرم رو عقب و جلو میبری سرعت حرک اون اهرم سرعت ترنزیشن رو کم و زیاد میکنه

پیشنهاد میکنم تو یوتیوب اسم این شرکت رو سرچ کنید و طرز کار محصولاتشون رو ببینید

حتما شما این چیز هارو ببینید

https://www.google.com/search?q=Blac...w=1366&bih=663

نام: multiview-xl.jpg نمایش: 52 اندازه: 318.4 کیلو بایت
    آدرس سایتشون :

Blackmagic Design

کلمات کلیدی این موضوع