برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

مشاهده : 1662 , پاسخ ها : 6
موضوع: لپ تاپ قدرتمند برای تدوین

لپ تاپ قدرتمند برای تدوین

سلام دوستان من لپ تاپم رو میخواستم عوض کنم یه لپ تاپ خیلی قوی و حرفه ای به غیر از مک یعنی اپل بخرم
    می دونم که سیستم خانگی خیلی بهتر از لپ تاپ و ارزونتر هستش در مشخصات مشابهه اما من لپ تاپ راح تر هستم
    حالا هر کدوم از دوستان که در مورد لپ تاپ های قوی مخصوصا برای تدوین و رندر گیری اطلاع دارند اینجا چند مدل رو پیشنهاد کنن
    اگه کارت گرافیکش 1080 باشه که خیلی بهتر
    قیمتش مهم نیست اما در رنج های مختلف هم پیشنهاد بدن عالی میشه
    فقط و مدل لپ تاپ ها رو بگین کافیه خودم میرم مشخصاتش رو چک می کنم ( اپل یا مک نباشه )
    بازم ممنون

هیچکی جواب ما رو نمیده؟

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط mikhamet1364 نمایش پست ها
    هیچکی جواب ما رو نمیده؟
    سلام
    عزیز من پیشنهاد میکنم اصلا لب تاپ نگیرید چون برای کارهای سنگین خوب نیست
    و همچنین مکینتاش نگیرید چون یا پلاگین ها براش منتشر نمیشه, یا کرک نمیشه و یا هم خیلی دیر کرک میشه

و شما درست بگید چقدر میخواین هزینه کنید
    اخه من یه سیستم میشناسم خیلی گرونه
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    متاسفانه اکثر ما از PC برای کارهای ویدیویی استفاده میکنیم، برای همین این تاپیک بدون پاسخ مانده.

تجربه شخصی ام رو براتون بنویسم، شاید به کارتون بیاد. بنده روی یک سیستم i3 نسل 4 همچنان کارهای زیادی انجام میدم، خواهرم یک ASUS Satellite با پردازنده i7 نسل 6 داره و گرافیک 980m geforce که این لب تاپ توی تدوین با پریمیر سرعتی حدود یک سوم دستگاه PC خودم رو داره و توی افترافکت هم متاسفانه زیر ساده ترین پروژه ها کم میاره.

از من میشنوید، اگر نیاز به مسافرت مکرر و کار در حرکت ندارید، اصلاً لب تاپ رو برای کارهای ویدیویی تهیه نکنید.
    ?????? ?? ??? ????? ???? ????? ???? ?????. ??? ??????? ?????? ???? ?????? ????? ???? ? ?????. aparat.com/pejii/live

سلام مستر پژمان و آقای هادی پور ممنون از پاسخ گویی . من تا 25 میلیون هم میتونم هزینه کنم اما خب بازم میگم که متاسفانه لپ تاپ میخوام البته به غیر از مک چون من همش باید اینجا و اونجا جابجا بشم و نمی تونم همش کیس سنگین وزن و حجیم رو جابجا کنم و ... خواهش می کنم اگه شما سرچتون خیلی خوبه و مطمعنم که همینطور لپ تاپهایی که برای افتر و پریمیر خیلی خوبه رو معرفی کنین هزینه هم گفتم تا 25 میلیون تومان بی ارزشِ ایران هم می تونم هزینه کنم. البته اگه گرافیک 1080 باشه که عالیه

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    با GTX 1080 هنوز چیزی تو بازار ایران نیست، اگه بتونی کسی رو پیدا کنی برات مسافری بیاره که Acer Predator Triton 700 دقیقاً چیزی هست که مشخصات مورد نظرت رو داره و بهترین لب تاپی هست که برای کار تدوین میتونی فعلاً تهیه کنی.

اگه از بازار داخلی بخواهی بخری، بهترین چیزی که پیدا کردم که در حال حاضر موجود باشه، ASUS Strix ROG GL503VM هست که تو محدوده قیمت قابل پرداخت ات باشه و برای تدوین بتونی استفاده کنی.
    ویرایش توسط pejii : 03-30-19 در ساعت 16:30
    ?????? ?? ??? ????? ???? ????? ???? ?????. ??? ??????? ?????? ???? ?????? ????? ???? ? ?????. aparat.com/pejii/live

بسیار بسیار ممنون از دوستان مخصوصا مستر پژمان گل

کلمات کلیدی این موضوع