برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

مشاهده : 9231 , پاسخ ها : 2
موضوع: بیرون پریدن از پریمیر هنگام خروجی

بیرون پریدن از پریمیر هنگام خروجی

دوستان، من هنگام خروجی در پریمیر یهو وسط خروجی نرم افزار میپره بیرون و پریمیر خارج میشه
    با هر فرمتی هم خروجی می گیرم هیچ فرقی نمیکنه 5 دقیقه از خروجی میگذره و بعدش میپیره بیرون
    من ویندوز 10 ورژن 64 بیتی redston5 آخرین آپ دیت ، لپ تاپ i7 رم 8 گرافیک 2 گیگ nvidia 840m
    پریمیر 2018 آخرین اپ دیتش رو دارم کرک هم با Adobe AMT Emulator
    شاید از دوستان کسی تجربه همچین موردی رو داشته باشه یا اینکه بهترین و قوی ترین احتمال ها رو بهم بده بینم چه باید کرد

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    پیشنهاد میکنم یک بار image sequence خروجی بگیرید، اگه پرید بیرون، شماره آخرین تصویری که رندر شده رو یادداشت کنید، دوباره خروجی بگیرید و اگه دقیقاً سر همون فریم پرید بیرون، بررسی کنید ببینید توی اون فریم چی در پروژه دارید. افکت/ویدیو/تصویر خیلی بزرگ.....

اگه فریم های متفاوت بپره بیرون، مشکل میتونه از پر شدن رم و عدم تخصیص صحیح حافظه باشه، از تنیظمات preferences (زیر منوی Edit) به بخش Memory بروید و مقدار حافظه ای که برای برنامه های جانبی کنار گزاشته میشه (Ram reserved for other applications) را افزایش دهید. همچنین گزینه Optimize rendering for را روی Memory قرار دهید.

میگم که مسئول سایت اصلا انگار توی پریمیر هیچ تجربه ای نداره زیاد با پریمیر کار نمیکنه یه بار نشد یه جوابی به ما بده خودش معلوم نیست اون فیلم کوتاهش رو هم تا کجا رسوند