برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

Unhappy نحوه خروجی گرفتن با فرمت و اندازه پیش فرض فیلم در نرم افزار پرمیر

دوستان من یه کلیپ دارم اندازه اصلیش 640*640 است میخوام پس از ویرایش با همین اندازه ذخیره کنم ولی نمیشه و یه کادر سیاه میندازه دور فیلم و اندازه اش مستطیلی میشه در صورتیکه فیلم من سایز اولیه اش 640*640 بوده و مربعی است!
    و یه سوال دیگه اینکه من یه لوگو و آرم دارم میخوام روی کلیپ بندازم و این لوگو میخوام که دقایقی از کلیپ شناور و غلطان باشه مثلا از طرف راست کلیپ بره سمت راست

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    1- باید تنظیماتِ Sequence ای که در پریمیر میسازی با فیلم یکی باشه تا کادر کنار ویدیو نیافته.
    ساده ترین راهش هم اینه که فیلم رو از داخل پنجره Project بگیری و درگ کنی و روی آیکن New رها کنی. یک سکوئنس با ابعاد و نسبت نقاط/پیکسل مناسب با ویدیویی که درگ کردی ساخته میشه.

2- برای ساخت انیمیشن های ساده نظیر تغییر محل/حرکت یک لوگو هم میتونی بعد از انتخاب لوگو و رفتن به پنجره Effect Controls کلیه گزینه هایی که میشه انیمیت کرد (تمام گزینه هایی که کنار آنها یک کورنومتر/آیکن ساعت کنارشون هست) رو ببینی.
    برای مورد مصرف شما، ابتدا در خط زمان به محلی برید که میخواهید انیمیشن تمام بشه و یا شروع بشه (ابتدا یا انتهای انیمیشن) سپس Position رو برای انیمیت فعال کنید (روی آیکن ساعت شنی کلیک کنید) و محل آیکون را با تغییر اعدادی که جلوی Position نوشته شده یا با حرکت دادن آیکن در پنجره پیش نمایش تعیین کنید.
    بعد در خط زمان به محل بعدی (ابتدا یا انتهای انیمیشن) برید و محل جدید آیکن را با تغییر Position یا حرکت دادن آیکن در پنجره پیش نمایش تعیین کنید.

نام: pprocmpanim.jpg نمایش: 69 اندازه: 134.4 کیلو بایت

یه دنیا ممنون دوست خوبم

کلمات کلیدی این موضوع