برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1239 , پاسخ ها : 3
موضوع: اضافه کردن یک قسمت انیمیشن وسط کار موهو

اضافه کردن یک قسمت انیمیشن وسط کار موهو

سلام
    من میخداستم یک تکه کاری که اماده کردم از قبل به صورت پروژه موهو ذخیره کردم وسط کار اضافه کنم (یا اول کار)
    اول اومدم کی فرم ها رو همه رو تو قسمت سکوانسر بردم جلو (اگه روشی هست که همه با هم برن برسن به یک فرم خاص لطفا بگید)بعد هم اون قسمت که میخواستم نباشن ان ویزیبل کردم و اول کار ایپورت کردم کلا خیلی سخت بود اگه روشی بهتری هست ممنون میشم بگید
    ببینید چون حالا قصه بود و راوی داشتن نمیتونستم خروجی بگیرم از هر دو بعد تو تدوین قسمت اول رو اضافه کنم به اول کار

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نمیدونم دقیقاً متوجه منظورتون شدم یا نه:
    شما میخواهید یک پروژه moho/anime studio را در جای خاصی از انیمیشن وارد کنید/اضافه کنید؟

اگر هدف شما همین باشه، بهترین راه اینه که پروژه اتان را به عنوان Library Asset ذخیره کنید (از پروژه یک نسخه در آدرس زیر کپی کنید).
    کد:
    C:\Users\<user name>\Documents\SmithMicro Custom Content\Moho Pro\Library
    حالا وقتی موهو را اجرا کنید، در پنجره Library و زیر مجموعه Content folder library میتونید پروژه اتان را به عنوان asset ببینید، نشانگر زمان را در محیط انیمیشن به فریم مورد نظر برده و با دو بار کلیک روی پروژه در پنجره Library آن را با تمام انیمیشن و کی فریم هاش به محل مورد نظر وارد کنید.

دقیقا منظورم همین بود ،عالی بود عااااااااالی
    ولی فقط یک مشکلی هست مثل وقتی که معمولی یک پروژه رو ذخیره میکنم و وارد میکنم وارد میشه یعنی فرقی نداره با وارد کردن هر پروژه موهو
    من میخواستم اگه امکان داره دیگه همه موارد قبلی نشون داده نشه بجز صدا
    ویرایش توسط leilirastegar : 11-04-18 در ساعت 16:17

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط leilirastegar نمایش پست ها
    دقیقا منظورم همین بود ،عالی بود عااااااااالی
    ولی فقط یک مشکلی هست مثل وقتی که معمولی یک پروژه رو ذخیره میکنم و وارد میکنم وارد میشه یعنی فرقی نداره با وارد کردن هر پروژه موهو
    من میخواستم اگه امکان داره دیگه همه موارد قبلی نشون داده نشه بجز صدا
    توی خط زمان به یک زمان دیگه برید، وقتی واردش کنید همونجا وارد میشه و قبل از اونجا وجود نخواهد داشت. اگه توی فریم 0 باشید مثل یک پروژه معمولی وارد میشه.

* صدا هم اگه در پروژه ای که به عنوان asset دارید از library در میارید وجود داشته باشه دقیقاً از همونجایی که توی خط زمان هستید شروع میشه، اگه میخواهید صدا از فریم 0 وجود داشته باشه باید صدا رو جداگانه به پروژه اتان و در فریم 0 وارد کنید.