برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

مشاهده : 2132 , پاسخ ها : 12
موضوع: مشکل در مولتی کمرای پریمیر

مشکل در مولتی کمرای پریمیر

سلام دوستان عزیز
    یه مشکلی دارم اونم اینه که وقتی با مولتی کمرا کار میکنم تا دوربین مشکلی ندارم ولی وقتی از دو‌دوربین بیشتر میشه لگ میزنه خواستم ببینم مشکل از کدام سخت افزاره که ارتقاعش بدم
    مشخصات سیستم :
    cpu : 4790k
    ram :16 gig 2400
    vga : gtx750ti
    ssd 240

یکی از دوستام یه سیستم‌داره که تا سه دوربین هم‌مشکلی نداره جالب بود برام چون گرافیکش آنبرده با سی پی یو ۶۶۰۰i5و رم ۱۶ گیگ

ممنون میشم راهنمایی کنید

سوال دوم‌اینکه سی پی یوهای جدید رایزن ای ام‌دی برا پریمیر جواب میدن؟؟؟؟

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    فوتیج هاتون رو قبل از ارسال به پریمیر با انکودر تبدیل به فوتیج های فشرده نشده و یا با فشردگی کمتر بکنید.

اگر پروژه های زیادی با multicamera کار میکنید، پیشنهاد میکنم به جای پردازنده روی منابع ذخیره سازی هزینه کنید و همچنین بیشتر از هر چیز روی دستگاه های ضبط raw یا pro-res هزینه کنید و از مبدا و هنگام ضبط فوتیج به فشردگی کمتر بپردازید که تدوین سریعتر و بهتری داشته باشید.

ممنون دوست عزیز اگه نخوام‌از پروکسی استفاده کنم خواستم ببینم کدام سخت افزارم‌رو ارتقاع بدم که روانتر بشه مشکل از رمه یا سی پی یو ؟اخه سیستم از مال من ضعیفتر هست که مشکلی ندارن با مولتی کمرا

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh3d نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز اگه نخوام‌از پروکسی استفاده کنم خواستم ببینم کدام سخت افزارم‌رو ارتقاع بدم که روانتر بشه مشکل از رمه یا سی پی یو ؟اخه سیستم از مال من ضعیفتر هست که مشکلی ندارن با مولتی کمرا
    خوب فوتیج های اونها فرق داره که مشکلی ندارن، من خودم به شخصه روی i3-4130 با 6 دوربین هم کار کردم در حالیکه پردازنده زیر 20 درصد مورد استفاده قرار میگرفت.

شما از داخل task manager نرم افزار resource monitor را اجرا کنید، هنگام کار ببینید کدام بخش از سخت افزار بیشترین استفاده رو داره و از باقی قطعات بیشتر مورد مصرف قرار میگیره، همون قطعه رو ارتقاء بدید و یا با اعمال تغییر در نحوه مصرف منابع (مثل همون پروکسی کردن و یا پیش رندر برای استفاده از هارد بجای CPU) پروژه رو خودتون بهینه کنید تا با سخت افزار فعلی بدون مشکل کار کنید.

هیچ کدوم از سخت افزارهام تحت فشار نیستن فقط نمیدونم چرا لگ میزنه سوال اصلی اینه دوستان سیستمی ضعیف تر از سیستم من دارن ولی تا چند دوربین روروان پخش میکنخ ولی برا من تو سه دوربین هم بهم میریزه من تجربه زیادی از پریمیر ندارم و ادیوس کار میکردم ولی واقعا تو بحث مولتی کمرا بشدت اذیت میشم نمیدونم عیب و ایراد از کجاست که رفعش کنم

دقیقا هم فوتیجهامون با یه دوربین گرفته شدن

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    هیچ کدوم از سخت افزارهام تحت فشار نیستن فقط نمیدونم چرا لگ میزنه سوال اصلی اینه دوستان سیستمی ضعیف تر از سیستم من دارن ولی تا چند دوربین روروان پخش میکنخ ولی برا من تو سه دوربین هم بهم میریزه من تجربه زیادی از پریمیر ندارم و ادیوس کار میکردم ولی واقعا تو بحث مولتی کمرا بشدت اذیت میشم نمیدونم عیب و ایراد از کجاست که رفعش کنم
    دقیقا هم فوتیجهامون با یه دوربین گرفته شدن
    خوب این مساله رو پیچیده کرد.

اگه هیچکدام از قطعات تحت فشار نیستند و لگ رو احساس میکنید مشکل میتونه سخت افزاری باشه. یک قطعه مشکل داره و یا سرعتش داره اختلال در کارها ایجاد میکنه (باقی پردازش ها منتظر جواب از سمتِ یک قطعه میمانند).

تنها راه پیدا کردن مشکل اینه که دستگا رو به یک تعمیرگاه ببرید که قطعات متعددی برای تست داشته باشه و در حالات متفاوتی دستگاه رو تست کنه.

ممنون دوست عزیز که وقت گذاشتید

واسه حل مشکلت optimize rendering for تو بخش preference /memory رو رویی حاالت memory تنظیم کن
    playback resolution رو هم بزار روی 1/2

ممنون دوست عزیز کاملا درست شد حتی پنج‌دوربین روی پلی بک‌رزولیشن فول هم جواب میده حالا که مشکلم حل شد ضعف تو‌کدوم‌سخت افزارمه که ارتقاعش بدم ؟؟؟ گرافیک ؟؟؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین