برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1029 , پاسخ ها : 3
موضوع: مشکل رندر در افترافکت

مشکل رندر در افترافکت

با سلام و خسته نباشید
    دوستان من ویندوزمو عوض کردم بعد نصب افتر برای رندر که دکمه صفر رو میزنم رندر کنه 2 ثانیه بیشتر رندر نمیکنه مشکل کجاس؟

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    برای هر پروژه ای این شکلیه؟
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

سلام ، میتونی برای حل مشکلت یک بار هم این روش رو امتحان کنی برای رندر از نرم افزار Adobe Media Encoder استفاده کن ، ابتدا این نسخه همگام از این برنامه با افتر افکت رو نصب کن (یعنی اگه افترافکت شما نسخه CC 2017 هستش دقیقا شما باید Adobe Media Encoder CC 2017 رو نصب کنید تا بتونید از قابلیت کریتیو کلود استفاده کنید ) برای این منظور بعد از نصب نرم افزاری ک گفتم در قسمت رندر افتر افکت در کنار گزینه Render یک گزینه دیگه به نام Qoeue (به معنای صف) قرار داره ک اگه روش کلیک کنی میتونی خروجی مورد نظرت رو با قابلیت های رندر در اون برنامه با فرمت دلخواهت تنظیم کنی ، اینم لازمه بگم از این روش برای خروجی در برنامه پریمیر هم میتونی استفاده کنی ، یکی از مزیت های استفاده از این نرم افزار این هست که شما میتونید یک صف از خروجی های مورد نیاز خودتون تشکیل بدین تا به ترتیب همه رو براتون رندر کنهو بره سراغ بعدی ... از مزیت دیگرش نباید این نکته بسیار مهم رو از یاد برد ک در هنگام رندر سکانس مورد نظر (از برنامه پریمیر یا افترافکت) زمانی ک شما از این روش استفاده کنید میتونید همزمان با رندر پروژه قبلی ، با یک پروژه جدید کار کنید ،( در صورتی ک قدرت سخت افزاری سیستم شما مناسب باشه ) موفق و پایدار باشید ...

دوستان ممنون از راهنماییتون حلش کردم مشکل از تنظیمات کش برای رم بود که رو یک گیگ بود کردمش 64 گیگ کش برای افترافکت که حل شد.