برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

حداقل سیستمی که برای یادگیری سینما فوردی و افتر افکت هست چی باید باشه

یه سیستم دارم با 8 گیگ رم 1333 و یه سی پی یوی کور تو کواد 9400 و یه گرافیک gt یک گیگ 710

الان با این وضع که نمی تونم سیستم بخرم مگه با قیمت پارسال بدن که هیچکی حاضر نیست بده ؟ پاور 400 رفته روش سی پی یو از 1200 رفته 2 یا 1700 بوده شده 2500 - حتی اس اس دی m2 که هیچکی نمی خره از 600 شده 1200 وضع گرافیک رو که دیگه نگو اون جهانی گرون شد

همینو اگه i5‌اش کنم و تغییر مادربرد بدم (چون گرافیکش تصورش می پره احتمالاً به خاطر مادربرد قدیمی p5g41t mlx )
    جواب می ده
    شاید i5 ‌نسل 4 بتونم بگیرم
    می شه اینا رو یاد گرفت یه ذره از مبتدی جلوترم
    وضع بازار اینقدر خرابه که نمی تونم نو بخرم فقط چاره اش اینه که قطعات استوک گیرم بیاد و کار رو راه بندازم بعد بفروشمش البته اگه قیمت ها پایین بیاد

سلام
    اگه میخواین برای سینما 4 دی ، حداقل ترین سیستم را بخرین ، حداقل باید بالای 2.5 تومن هزینه کنید (یعنی اگه قطعاتی مثل ssd و گرافیک را نگیرین ، باید این قدر هزینه کنید) . کلا اینتلو مخصوصا نسل چهارم رو که اصلا اسمشو نبرین . توی این بلبشو ، پردازنده ها از همه چیز گرونترن ؛ باز اینتل خودش گونتر از amd هه . باز نسل چهارم اینتل بخاطر تولید کم یا هر چیز دیگه ای ، در عین ضعیف تر بودن از نسل های جدید ، از همه گرونتر هست . مثلا پردازنده ی i5 4460 که کمترین پردازنده ی نسل چهارم در چهار هسته ای هاست ، قیمت بالای یک میلیون صد تومن داره (نزدیک به یک میلیون و دویست قیمت شه) و قطعا دست دوم این پردازنده را زیر 800 نمیتونین گیر بیارین در صورتی که پردازنده ی ryzen 3 1200 که 619 تومن قیمت داره از i5 4460 قویتره

حالا شما چقدر میتونین هزینه کنین؟
    اگه کمتر از 2.5 میتونین هزینه کنین ، پردازنده ی قدیمی سوکت AM3+ را باید بگیرین (که مصرف و دمای بسیار زیادی دارن . تقریبا در حد پردازنده ی فعلی شما ، مصرف داره)
    بعد اینکه مدل پاورتون رو هم بگین؟

نمیخام بیشتر از ۱ تومن روش بزارم چون بعد میخام بفروشم پاورم ۳۱۰ وات گرین هست

1 تومن چیزی نمیشه
    الان یه قطعه ، یه تومنه تقریبا

پس بهتره یه پردازنده ی amd fx-8300 با قیمت 330 تومن (نو) بگیرین . مادربرد این پردازنده اگه نو باشه ، در بازار هم کمه و هم گرون . یه مادربرد 200 تا 300 تومنی از سوکت am3+ بصورت دست دوم بگیرین . اگه دیدین پاور کم اومد ، یه پاور هم بگیرین (ولی چون مصرف این پردازنده ، برابر با مصرف پردازنده ی فعلی تونه ، پس اگه توی این سیستم تون کم نیومد ، اونجا هم کم نمیاد)
    رم فعلی تون را داشته باشین . اما بایوس مادربرد را دقت کنید که آپدیت باشه تا رم را بخونه

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    خوب اگه برای یادگیری و شروع کار میخواهید، به جای اینکه سیستم جدید با قیمت های فعلی و پرت و پلای بازار بخرید، بیایید و نسخه قدیمی تر از نرم افزار را روی همون سیستم اتان نصب کنید.

من به شخصه از سری Adobe Creative suite CS4 شروع به کار کردم، هنوز سیستم قدیمی ام را هم یه گوشه ای از انبار دارم، AMD Athlon 64 بود با 2 گیگ رم و یه گرافیک ATI Radeon 4000 با 64 مگابات حافظه.

شما با اون سیستمی که داری فکر نکنم مشکلی توی اجرای Adobe CS 2014 داشته باشی، حالا به جای 2018 بیا و با 2014 شروع کن، اونقدر کم و کاستی نداره. من هنوز توی اکثر کارهام خودم از 2014 استفاده میکنم.

در مورد C4D هم تا به رندر کردن واقعی گرایانه و صحنه های شلوغ نرسی، سیستم قوی نمیخوای، مخصوصاً که داری تازه شروع میکنی به فراگیری به احتمال زیاد تا بازار تکونی بخوره و قیمت ها تغییر کنه هنوز مشغول یادگیری محیط کاربری و مدلسازی خواهی بود، همون سیستمی که داری براش کافیه، اگه نسخه های جدید نصب نشد، یکی دو نسخه قدیمیتر رو نصب کن.

تنها مشکلی که خواهی داشت با پلاگین Element 3D خواهد بود که اونهم میتونی فعلاً استفاده نکنی و به جاش از تلفیق C4D با افترافکت استفاده کنی تا وقتی که بتونی برای گرافیک هزینه کنی.

در مورد پرش تصویر هم، احتمالاً نیاز به تمیز کردن سوکت گرافیک و پایه کارت گرافیک داری و یا اینکه یکی قطعات ات به دلیل قدمتی که دارند، نیاز به کمی تعمیر دارند.
    ویرایش توسط pejii : 07-09-18 در ساعت 21:18

حتماً باید i7‌ و 1060 خرید مگه
    اون که بخواد یاد بگیره که دیگه نباید اینجور باشه این همه خرج کنه آخرش هیچی چی ؟
    فیلم سینمایی که نمی خواد بسازه فوقش 5 دقیقه است
    خب شما با چه سیستمی تونستید همشو یاد بگیرید ؟ مجبور شدید این همه خرج کنید