برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 2419 , پاسخ ها : 3
موضوع: نصب افتر افکت در محل سفارشی

hadinoor آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    41433

Unhappy نصب افتر افکت در محل سفارشی

سلام
    دوستان می خواستم دونم که افتر افکت 2018 رو نمیشه کاری کرد در درایو دیگر غیر درایو c نصب شود من وقتی مزینم خودش اتوماتیک نصب میکنه لطفا کمکم کنید

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    راه اول، باید Adobe Application Manager را نصب کنید و در تنظیمات اون محل نصب برنامه های ادوبی را تغییر بدید، بعد با خود اون نرم افزار به دانلود و نصب برنامه های adobe بپردازید.

راه بعدی استفاده از نرم افزار PCTrans هست، با این برنامه میتونید محل برنامه های نصب شده را تغییر بدید، حتی میتوانید آنها را به سیستم دیگه ای کپی/منتقل کنید.

راه آخر تغییرات در Registery ویندوز است که کمی پیچیده است و فقط و فقط به کاربرانی پیشنهاد میشه که خطرات و نحوه برخورد صحیح با رجیستری ویندوز را میدانند.

hadinoor آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    41433
    سلام من نرم افزار Adobe Application Manager ورژن 10 رو نصب کردم هر موقع که وارد نرم افزار میشم نرم افزار رو قطع میکنه و شروع به آپدیت میکنه ویدیو اموزش وجود ندارد تا با استفاده از اون افتر افکت رو نصب کنم؟؟لطفا کمکم کنید من خیلی اینترنت ندارم که اپدیت کنه
    ویرایش توسط hadinoor : 07-09-18 در ساعت 14:33

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadinoor نمایش پست ها
    سلام من نرم افزار Adobe Application Manager ورژن 10 رو نصب کردم هر موقع که وارد نرم افزار میشم نرم افزار رو قطع میکنه و شروع به آپدیت میکنه ویدیو اموزش وجود ندارد تا با استفاده از اون افتر افکت رو نصب کنم؟؟لطفا کمکم کنید من خیلی اینترنت ندارم که اپدیت کنه
    یکی از راه ها اینه که اینترنت را قبل از اجرای application manager قطع کنید (با disable کردن کارت شبکه دستگاه اتان).

راه دیگه اینه که یه فایل ساده متنی (txt) بسازید و توش بنویسید:
    کد:
    <?xml version="1.0" encoding="UTF-8" ?>

<Preferences>

<UpdaterPrefSchedCheckFreq>3</UpdaterPrefSchedCheckFreq>

<Automatic>3</Automatic>

</Preferences>
    بعد اسم اون فایل رو تغییر بدید به "AdobeUpdaterPrefs.dat" و آن را به مسیر زیر منتقل کنید:

کد:
    C:\Users\<user name>\AppData\Local\Adobe\AAMUpdater\1.0\
    * به جای <user name> نام کاربری خودتون رو وارد کنید، اگر فایل های سیستمی و مهم در سیستم شما مخفی میباشند، با فشردن کلید های ترکیبی Windows و R پنجره Run را فراخوانی کنید و در آن تایپ کنید %LocalAppData% تا به نزدیکی محل مورد نظر برسید، بعد به فولدر adobe و سپس aamupdater و در انتها 1.0 وارد بشید.

اگه تو ساخت فایل فوق مشکل داشتید، در انتهای این پست یکی آپلود میکنم، اون رو دانلود کنید و به آدرس بالا منتقل کنید.

دانلود AdobeUpdatePreft.dat از picofile.com و یا uupload.ir
    ویرایش توسط pejii : 07-09-18 در ساعت 20:57

کلمات کلیدی این موضوع