برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

مشاهده : 904 , پاسخ ها : 1
موضوع: تشکر و عرض ارادت

تشکر و عرض ارادت

با عرض سلام و ارادت خدمت دوستان گرامی به ویژه جناب آقای هادی پور
    خدمت شما عرض کنم بنده به تازگی در واقع ساعات اولیه امروز سایت زیبا و پر محتوای شما رو یافتم که از این بابت بسیار خوشحال هستم راستش در کانال تلگرام هم عضو شدم به این بهانه که بتوانم آدرسی شخصی از جناب هادی پور بدست آورم و شخصا خدمت خودش عرض ارادت داشته باشم و خیلی دوست داشتم که می‌توانستم با خودش شخصی صحبت کنم ظاهراً نشد . که در واقع چون ساعات اولیه صبح بود و من خواب آلود بودم شخص دیگری را به جای استاد هادی پور اشتباه گرفته بودم و براشون پیام فرستادن الان که پیامها رو چک میکردم متوجه شدم که چیکار کردم بگذریم .
    دوستان گرامی امیدوارم پیام تشکر خودم را در جایی مناسب تایپ کرده باشم زیرا من به تازگی عضو سایت شدم و واقعا مشکل دارم نمی‌دونم چطوری و کجا باید پیغام خودم را بنویسم راستش خیلی قبل تر از این سایت مجید. آنلاین هم دقیقا همین شکلی بود و من با اون هم بدجور مشکل داشتم امیدوارم کار اشتباهی نکرده باشم روی سخنم با آقای هادی پور عزیز است من نمی‌دونم شمارو‌کجا دیدم و با شما هم کلام شدم شما خیلی خیلی آشنا هستید برای من یعنی اگر بخواهم بگم شاید یکی از بهترین اتفاقات چند ساله من یافتن این سایت بوده اغراق نکردم و دروغی نگفتم زیرا بسیار به این آموزشها احتیاج داشتم اونقدر که بیانش سخت است خیلی جاها و سایتهای دیگر را طی این چند ماه سرچ نمودم ولی هرجا که میرفتم اونی نبود که بدرد من بخورد جناب هادی پور عزیز واقعا دست مریضاد شما چقدر انسان هستید این همه زحمت میکشید من میدونم تهیه یک آموزش هر چند کوتاه چقدر سخت است زیرا مدتهاست که خودم در این حرفه هستم و در شاخهای دیگر فعالیت دارم چگونه شما این همه آموزش تهیه میکند و اینقدر لطف دارید و باز مشاهده میکنم که در جواب بچها هم چقدر سریع عمل میکنید یعنی خدمات سایت بسیار عالیست من نمی‌دونم چه واژه ای رو میتونم بیابم که مناسب این همه لطف شما باشد زبان من قاصر است شاید فکر کنید دارم زیادی مبالغه میکنم ولی بخدا که اینطور نیست تمام تشکری که من از شما دارم همشون احساسات قلبی من هست و هیچ نیت سوء در این مورد ندارم آموزشها عالی توضیحات سر فصل آموزشها عالی صفحه آرایی سایت عالی نوع انتخاب رنگ بندی سایت عالی و پاسخگویی به سوالات بچها عالی دیگه از کجا باید بگم اونی که من بعنوان یک کاربر از امروز مشاهده کردم چیزی جز این نبوده . چهار عدد آموزش از سایت انتخاب کردم البته هنوز سفارش ندادم میخواهم بازم چک کنم که موردی را از قلم نیندازم من میخواهم موشن گرافیک بسازم و دو اموزش از افتر افکت انتخاب نمودم آموزش موشن گرافیک و ساخت موشن گرافیک تولید برق و دو عدد هم از انیمه استودیو ، هم آموزش انیمه و هم اون یکی دیگر آموزش ساخت کاراکتر در انیمه استودیو حال شما منو راهنمایی کنید با توجه به توضیحات آیا پیشنهاد دیگری برای من دارید ممنون میشوم از راهنمایی شما عزیز .
    فکر کنم دیگه تمامی حرفهای دلمو زدم البته هنوز همشو نگفتم یکی دیگه هم مونده اگر از آقای هادی پور احیانا آدرس ایمیل یا آدرسی دیگر در کانال دارید و اجازه انتشار اونو دارید ممنون میشوم در اختیار من بگذارید البته می‌دونم اگر خود آقای هادی پور این متن را ببینند سریعا در جواب میگویند خیر من هیچی ندارم اصلا با خودشون میگن آیا آقا با این متن اگر آدرسی از من داشته باشد کار من تمومه ....!!!!!
    آقای هادی پور بهتون قول میدم که هرگز چینین کاری نکنم مزاحمت زیادی درست نکنم اینا حرفهای بودند که از دیشب توی دلم مونده بودن باید میگفتم دیگه شرمنده .
    در پایان برای شما و خانواده گرامی بهترین آرزوهای دنیا رو از کائنات خواستارم
    پاینده و برقرار باشید و خدانگهدار ..

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام و درود بر شما دوست عزیز شما لطف دارید خیلی ممنون
    پیغام خصوصی بدید در مورد این موضوع صحبت کنیم
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir