برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 966 , پاسخ ها : 3
موضوع: انتقال پروژه افتر ۲۰۱۸ به۲۰۱۷

انتقال پروژه افتر ۲۰۱۸ به۲۰۱۷

سلام من ی پروژه تو افتر ۲۰۱۷ بستم بعد آخرای کار برای چنتا تعغیر بردمش ۲۰۱۸ ولی تو ۱۸ برای خروجی نتونستم از مدیا انکودر یا افتر کودک استفاده کنم ارور میداد خروجی خود افترم خیلی پر حجمه.حالا همون پروژه رو تو ۱۷ باز میکنم ارور میده به نظرتون باید چکار کنم؟

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    تمام نسخه های افترافکت امکان ذخیره کردن پروژه را برای یک نسخه (و فقط یک نسخه) قدیمی تر از خودشون دارند.

از منوی فایل، save as در انتها باید گزینه ای داشته باشید که به افترافکت 2017 اشاره کنه (یا شماره نسخه آن).

تصویری که پایین الصاق کردم از افترافکت 2014 هست، پس کمی با مال شما فرق خواهد داشت:
    نام: aesaveolder.jpg نمایش: 51 اندازه: 63.4 کیلو بایت

ی دنیا ممنون درس شد دمت گرم فقط ی سوال چرا مدیا انکودر رو ورژن ۲۰۱۸ کار نمیکنه؟

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza mazreati نمایش پست ها
    ی دنیا ممنون درس شد دمت گرم فقط ی سوال چرا مدیا انکودر رو ورژن ۲۰۱۸ کار نمیکنه؟
    دقیق نمیتونم جواب این سوال رو بدم به دلیل اینکه ادوبی توی چند نسخه اخیر نحوه لینک کردن برنامه هاش رو تغییر داده و من به شخصه 2017 آخرین نسخه ای بود که تست کردم.

تا نسخه 2015 نرم افزارهای ادوبی توی registery ویندوز رو نگاه میکردند و برنامه ای که باید بهش لینک میشدند رو پیدا میکردند.
    نسخه 2017 آدرس های نصب پیش فرض رو نگاه میکردند و اگه جای دیگه ای به غیر از محل پیشفرض نصب میکردید کار نمیکردند.
    نسخه های CC به بعد، آپدیت کردن یکی از برنامه ها و عدم آپدیت کردن یکی دیگه، برای لینک کردن مشکل ایجاد میکرد، باید تمام برنامه ها باهم دیگه یک سری باشند.

اگه دوستانی که 2018 دارند بتونند بیان وسط و اطلاعاتی در این مورد بدند یا اینکه در یک تاپیک دیگه مشکل دینامیک لینک 2018 رو بررسی کنید بهتره.