برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

مشاهده : 1688 , پاسخ ها : 7
موضوع: ارور در نصب پریمیر

Paya آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3487

ارور در نصب پریمیر

با سلام خدمت دوستان عزیز
    در هنگام نصب مجدد پریمیر 2015 این پیغام خطا ظاهر میشه

نام: 1250.jpg نمایش: 85 اندازه: 147.3 کیلو بایت

در ضمن اینترنت و آنتی ویروس قطع کردم

net framework هم نصب کردم
    ویرایش توسط Paya : 06-04-18 در ساعت 20:20
    ?? ??? ??? ?? ?? ???? ???? ?? ????
    ?? ??? ??? ? ????? ???? ?? ??????

سلام
    قبل از نصب اینترنت را قطع کن

Paya آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3487
    ضمنا در هنگام نصب اینترنت و آنتی ویروس قطع بودن

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    دوست من ، ابتدا باید دقت داشته باشید که اگر قبلا این نرم افزار روی سیستم شما نصب بوده است باید آنرا حذف نمائید و در حال حاضر اینکار را میتوانید با نصب نرم افزار " Adobe Creative Cloud " انجام دهید . با نصب این نرم افزار لیست نرم افزارهای شرکت آدوبی که در سیستم شما نصب است برایتان به نمایش میگدارد و در صورت تمایل میتوانید هریک را حذف و یا آنچه را که هنوز نصب نکرده اید بصورت " Trial " و موقت نصب کنید و سپس بعد از نصب اینترنت خود را قطع و اقدام به کرک آن با کرکرهای موجود بنمائید . موفق باشید .

Paya آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3487
    نقل قول نوشته اصلی توسط kkhodaey نمایش پست ها
    با سلام ؛
    دوست من ، ابتدا باید دقت داشته باشید که اگر قبلا این نرم افزار روی سیستم شما نصب بوده است باید آنرا حذف نمائید و در حال حاضر اینکار را میتوانید با نصب نرم افزار " Adobe Creative Cloud " انجام دهید . با نصب این نرم افزار لیست نرم افزارهای شرکت آدوبی که در سیستم شما نصب است برایتان به نمایش میگدارد و در صورت تمایل میتوانید هریک را حذف و یا آنچه را که هنوز نصب نکرده اید بصورت " Trial " و موقت نصب کنید و سپس بعد از نصب اینترنت خود را قطع و اقدام به کرک آن با کرکرهای موجود بنمائید . موفق باشید .
    سلام دوست عزیز
    وقتی برنامه Adobe Creative Cloud رو اجرا میکنم این صفحه ظاهر میشه

نام: 135.jpg نمایش: 74 اندازه: 397.2 کیلو بایت

کدوم گزینه رو باید انتخاب کنم و مراحل بعدش چی هست ؟

Paya آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3487
    نقل قول نوشته اصلی توسط Paya نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    وقتی برنامه Adobe Creative Cloud رو اجرا میکنم این صفحه ظاهر میشه

نام: 135.jpg نمایش: 74 اندازه: 397.2 کیلو بایت

کدوم گزینه رو باید انتخاب کنم و مراحل بعدش چی هست ؟

کسی نیست ؟

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    نقل قول نوشته اصلی توسط Paya نمایش پست ها

کسی نیست ؟
    با سلام ؛
    دوست من ، اگر کمی به گزینه ها توجه کنید روش کار را درک خواهید کرد . مگر شما قصد نصب پریمیر 2015 را نداشتید ؟!... پس باید گزینه 4 را انتخاب کنید و سپس برنامه تمام نرم افزارهای آدوبی 2015 نصب شده را به شما نشان میدهد و شما عدد مورد نظر با خواسته تان را انتخاب کنید و در آخر از شما میخواهد با زدن کلید " Y " ( بله ) و سپس کلید اینتر ، حذف نرم افزار مورد نظر را تایید کنید یا اگر اشتباه انتخاب کردید با زدن " N " ( نه ) و سپس اینتر آنرا منتفی کنید و سپس گزینه درست را انتخاب کرده و با زدن کلید " Y " و بعد اینتر حذف نرم افزار مورد نظر را تایید میکنید و یا در غیر اینصورد با زدن کلید " Esc " از برنامه خارج میشوید . درپایان و بعد از حذف نرم افزار آدوبی نصب شده قبلی ( با توجه به ورژن مورد نظرتان ) نرم افزار را مجدد بصورت " Trial " نصب کرده و بعد ( پس از قطع اینترنت ) آنرا با یکی از کرکرها ، کرک می کنید . اگر هم خواستید همه ی نرم افزارهای آدوبی داخل سیستمتان را حذف کلی کنید تا بتوانید ورژنهای جدید همه ی آنها را نصب بفرمائید باید گزینه 3 را انتخاب کنید و باقی ماجرا همان تایید یا عدم تایید انتخابتان با کلیدهای " Y و N " و سپس کلید اینتر است . موفق باشید .
    ویرایش توسط kkhodaey : 06-05-18 در ساعت 20:48

Paya آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3487
    نقل قول نوشته اصلی توسط kkhodaey نمایش پست ها
    با سلام ؛
    دوست من ، اگر کمی به گزینه ها توجه کنید روش کار را درک خواهید کرد . مگر شما قصد نصب پریمیر 2015 را نداشتید ؟!... پس باید گزینه 4 را انتخاب کنید و سپس برنامه تمام نرم افزارهای آدوبی 2015 نصب شده را به شما نشان میدهد و شما عدد مورد نظر با خواسته تان را انتخاب کنید و در آخر از شما میخواهد با زدن کلید " Y " ( بله ) و سپس کلید اینتر ، حذف نرم افزار مورد نظر را تایید کنید یا اگر اشتباه انتخاب کردید با زدن " N " ( نه ) و سپس اینتر آنرا منتفی کنید و سپس گزینه درست را انتخاب کرده و با زدن کلید " Y " و بعد اینتر حذف نرم افزار مورد نظر را تایید میکنید و یا در غیر اینصورد با زدن کلید " Esc " از برنامه خارج میشوید . درپایان و بعد از حذف نرم افزار آدوبی نصب شده قبلی ( با توجه به ورژن مورد نظرتان ) نرم افزار را مجدد بصورت " Trial " نصب کرده و بعد ( پس از قطع اینترنت ) آنرا با یکی از کرکرها ، کرک می کنید . اگر هم خواستید همه ی نرم افزارهای آدوبی داخل سیستمتان را حذف کلی کنید تا بتوانید ورژنهای جدید همه ی آنها را نصب بفرمائید باید گزینه 3 را انتخاب کنید و باقی ماجرا همان تایید یا عدم تایید انتخابتان با کلیدهای " Y و N " و سپس کلید اینتر است . موفق باشید .
    سپاسگزارم