برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشکل افت شدید کیفیت تایم لپس در خروجی نرم افزار پریمیر

با سلام
    عکاسی هایپرلپس یک پروژه رو تموم کردم عکس ها رو در فرمت RAW با فتوشاپ خروجی گرفتم در حالی که ضلع بزرگ هر عکس 6720 پیکسل هست
    طبق معمول همیشه، تصاویر را با گزینه Image sequence وارد پریمیر کردم بعد یه سکانس با این مشخصات ساختم:
    Digital SLR 1080p 30
    در مرحله بعد عکس های ایمپورت شده را، وارد تایم لاین کردم چون تصاویر بزرگ تر از سکانس بوده اندازشون رو به دلخواه قرار دادم و چون هایپرلپس حرکتی بوده از گزینه استبلایزر هم استفاده کردم
    تا این مرحله مشکلی نبود اما موقع خروجی گرفتن به قدری کیفیت افت میکنه که اصلا قابل دیدن نیست
    چندین بار تنظیمات رو تغییر دادم اما نشد که نشد
    همین مراحل رو در افتر افکت هم رفتم یه خروجی MOV گرفتم 4 ثانیه فیلم من رو حدود 700 مگ به من تحویل داد بدون افت کیفیت اما دوباره که بردمش داخل پریمیر برای چسباندن به ادامه فیلم نتیجه جز افت کیفیت چیزی نبود
    ممنون میشم اگر منو راهنمایی کنید
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده   

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    خروجی فشرده نشده AVI بگیر از کار، ببرش داخل handbreake فشرده کن، در هنگام تنظیم در برگه Video از تنظیمات handbreake گزینه x264 Tune را هم روی Still Image بگزار.

نام: hbreakstill.jpg نمایش: 50 اندازه: 42.1 کیلو بایت

ممنون از راهنمایی شما
    خروجی AVI uncompresse گرفتم که خیلی کیفیت خوبی داشت نرم افزار Handbreake هم داشتم طبق عکسی که فرستادین تنظیمات رو انجام دادم اما باز هم در کمال تعجب افت شدید کیفیت داره که اصلا قابل دیدن نیست !!! تصویر تنظیماتم رو گذاشتم براتون اما فیلم خروجی رو نتونستم
    نام: 2018-05-20_13-54-12.jpg نمایش: 50 اندازه: 190.1 کیلو بایت

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط سروش خطابی نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی شما
    خروجی AVI uncompresse گرفتم که خیلی کیفیت خوبی داشت نرم افزار Handbreake هم داشتم طبق عکسی که فرستادین تنظیمات رو انجام دادم اما باز هم در کمال تعجب افت شدید کیفیت داره که اصلا قابل دیدن نیست !!! تصویر تنظیماتم رو گذاشتم براتون اما فیلم خروجی رو نتونستم
    نام: 2018-05-20_13-54-12.jpg نمایش: 50 اندازه: 190.1 کیلو بایت
    - اگه با این تنظیمات هم افت کیفیت بیش از حد و غیر قابل قبول هست، مشکل به احتمال زیاد بیت ریته.
    - اول از همه، گزینه Constant Framerate رو فعال کنید، در عکسی که فرستادید این گزینه روی Variable Framerate هست که مشکل سازه برای خودش.
    - بعد از مجموعه Quality گزینه Constant Quality را انتخاب کنید و دستگیره آن را به انتهای سمت راست و Placebo Quality منتقل کنید. فایل خروجی با بالاترین بیت ریت مجاز برای هر فریم که در پروفایل Main و Level 4.1 قابل استفاده است تولید خواهد شد. اگر بازهم خروجی کیفیت مناسب رو نداشته باشه باید mp4 غیر استاندارد و یا mkv بسازید که کیفیت بالاتری بگیرید (فایل نهایی در هر دستگاهی قابل پخش نخواهد بود).
    - برای تولید فایل با کیفیت بیشتر (غیر قابل پخش در دستگاه های معمولی و پلیرهای آنلاین و ....) Encoder Profile و Encoder Level رو بالاتر ببرید.

** یک مطلب مهم دیگه، در برگه Picture تنظیمات زیر رو انجام بدید که انکودر یک وقت تغییر سایز در ویدیو اعمال نکنه (ممکنه افت کیفیتی که مشاهده میکنید برای تغییر سایزی باشه که handbreake به دلیل تنظیمات پیش فرض و اشتباهش داره روی ویدیو اعمال میکنه):

نام: hbreaksize.jpg نمایش: 40 اندازه: 33.7 کیلو بایت