برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

کدام نرم افزار برای ویدئو کلیپ ساختن بهتر است؟ افترافکت یا پریمیر

سلام به مدیریت محترم وبسایت و دوستان عزیز
    دوستان من میخوام ویدئوکلیپ بسازم. یک سوال دارم
    خوب وقتی میخواهیم افکت ها و ترانزیشن ها و جلوه قشنگتری به کار بدیم مسلما افترافکت بهتر از پریمیر هست و پلاگین های بیشتری هم برای این کار داره ولی توی افترافکت نمیشه تصویر و صدا رو با هم سینک کرد و راحت تصاویر رو برش داد و میدونیم که این کارها تو پریمیر خیلی راحت تره. از طرفی تا وقتی برشهای مناسب برای تصویر بر اساس آهنگ نزدیم نمیتونیم روی اونها افکت و ترانزیشن و اینها بدیم.
    داینامیک هم که نمیشه بین هر دو کار کرد.
    میشه راهنمایی کنید که شما معمولا چطور کار رو پیش میبرید؟

m.shabahang آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26554
    سلام دوست من

همونطور که خودتون اشاره داشتین
    افترافکتز: جلوه های ویژه و کامپوزیت
    پریمیر: میکس و تدوین و ترکیب

شما داخل Premiere ابتدا کلیپتون یا فیلمتون رو وارد کنید. سپس صدا رو وارد کنید، ضرب آهنگ صدا یا موسیقی رو بگیرین (ایجاد مارکر) سپس همونجا برش ها رو انجام بدین (تو ذهنتون اون ترانزیشن هایی که بعدا میخواین بزارین مطابق آهنگ هارو شبیه سازی کنید) و همچنین تصحیح رنگ رو هم انجام بدین داخل همین Premiere.خوب کارتون که تو پریمیر انجام شد، یا خروجی بگیرین یا همون فایل پریمیر رو ببرید داخل افتر افکت (Media Link) حالا بین برش هاتون، (نیاز به برش و کار دیگری نیست چون قبلاً برش ها رو با صدا در پریمیر سینک کردین) اون ترانزیشن ها رو اعمال کنید و همچنین روی هر سکانستون (تکه برش خورده فیلم) اون افکت مورد نظر رو اعمال کنید.

* البته همه این کارها رو میشه در افترافکت انجام داد(من یکی دو تا پروژه رو اینجوری انجام دادم) ولی خوب، اصولی و درست نیست.

موفق باشین

خیلی ممنون از توضیحاتتون.
    روشی که میفرمایید خیلی خوبه. فقط سوالم اینه که گاهی مشتری تغییرات توی کلیپش از ما میخواد. من وقتی یکبار پروژه پریمیر رو لینک کنم توی افتر افکت وقتی مثلا تصویری رو توی پریمیر جابجا کنم اون جابجایی توی افترافکت آپدیت نمیشه و این کار رو سخت میکنه. درست میگم؟
    یا شاید روشی داره که من نمیدونم.
    من در حالت عادی وارد افترافکت میشم و گزینه وار کردن سکانس از پریمیر رو انتخاب میکنم.
    اما وقتی توی پریمیر تغییراتی میدم اینطرف تو افترافکت دیده نمیشه.

نکته دیگه اینه که اگر خروجی رو بگیریم و بعد وارد افترافکت کنیم باید از اول همه برشها رو پیدا کنیم، مجدد برش بزنیم تا بخواهیم ترانزیشن بدیم و فکر میکنم ایمپورت کردن سکانس از پریمیر راه بهتریه.
    فقط مشکل اینه چطور داینامیک باشه و تغییرات توی پریمیر رو نشون بده بهمون.

m.shabahang آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26554
    نقل قول نوشته اصلی توسط صهبا نمایش پست ها
    نکته دیگه اینه که اگر خروجی رو بگیریم و بعد وارد افترافکت کنیم باید از اول همه برشها رو پیدا کنیم، مجدد برش بزنیم تا بخواهیم ترانزیشن بدیم و فکر میکنم ایمپورت کردن سکانس از پریمیر راه بهتریه.
    فقط مشکل اینه چطور داینامیک باشه و تغییرات توی پریمیر رو نشون بده بهمون.
    سلام بله درسته اگه ویرایشی بخواد صورت بگیر و یا .... باید فایل Premiere رو وارد نرم افزار افتر افکت کنید

وارد کردن فایل هم خیلی راحته:

هر تغییری در پریمیر انجام بدین به واسطه dynamic link تغییرات در افترافکت اعمال میشه (دقت کنید باید نسخه ها یکی باشن)

موفق باشین

خیلی ممنون از راهنمایی تون.
    مشکلم فکر کنم حل شد.
    من موقع ایمپورت کردن اون گرینه پایینی یعنی پروژه پریمیر رو وارد میکردم که داینامیک لینک نبود و فقط یکبار وارد میکرد. اما با ایمپورت فایل فکر کنم مشکل حل شده ست.
    دست شما درد نکنه دوست عزیز