برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1485 , پاسخ ها : 3
موضوع: درخواست قرار دادن پروژه ب صورت رایگان

درخواست قرار دادن پروژه ب صورت رایگان

http://www.timecode.ir/earth-zoom-toolkit-pro-21391606/سلام
    وقت بخیر
    از آقای حسین پور و باقی دوستانی ک می تونن این ورس رو بصورت رایگان لینکش رو قرار بد تقاضا دارم و خواهشمندم ک این کاروبکنند.

لینک

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    دوست من ، به لینک زیر مراجعه کنید و یا از طریق باکس جستجوی بالای همین صفحه ی انجمن ، اسکریپتها و پلاگینها و یا دیگر موضوعات مورد نظرتان را به راحتی بیابید . .موفق باشید .

http://forum.video-effects.ir/thread25347.html

سلام من پیشنهادم این هست از خود سایت تایم که لینک دادین دان کنید ... حق عضویتش ارزش داره منم عضوم

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    نقل قول نوشته اصلی توسط essi313 نمایش پست ها
    سلام من پیشنهادم این هست از خود سایت تایم که لینک دادین دان کنید ... حق عضویتش ارزش داره منم عضوم
    با سلام ؛
    دوست من ، هر سایتی اهداف و قوانین خاص خودش را در ارائه خدمات به اعضا دنبال میکند . و اگرچه هیچ سایتی را برای روشهای مدیریتی اش نمیتوان سرزنش کرد اما خوشوقت و خوشبختم که در این کشور آفت زده که گویی همه بیمارگونه بدنبال پول و کسب منفعتی هرچند اندک از دیگران ( علی الخصوص به بهانه های ساده ای مثل دادن لینک دانلود محصولات مجانی شرکتهای دیگر و نه تولیدات خودشان ) از مردم و جوانان محروم و مظلوم این کشور پول و دستمزد میخواهند ، یک سایتی هم بنام ویدئو افکت هست که به نسبت تلاش دارد تا صادقانه و بدور از منفعت طلبی عمل کرده و بجز برای بخشی از تولیدات خاص خودش که در قالب بسته های آموزشی ارائه میشوند بابت هیچ بخش و خدمات دیگری ( از جمله کلکسیونی بزرگ از ویدتوهای آموزشی تولید همین سایت ) که در اختیار اعضای خود قرار میدهد تمنای دریافت هیچگونه وجهی را نکرده است و این تا آنجا که من میشناسم تنها خاص این سایت و افتخاری است که میشود به آن بالید . به هر حال باید خوشحال بود که در این بازار مکاره حد اقل جایی هست که قصدی جز خدمت نداشته و دندانش را به هیچ بهانه ای برای جوانان عزیز و طالب علم و دوستار آموزش تیز و گِرد نکرده است و نه تنها همه ی آنچه دیگر سایتها فقط در اختیار اعضای " وی آی پی " خود قرار میدهند بلکه بسیاربیشتر از آن و حتی قبل از آنکه چنین سایتهایی لینک محصولاتی از این دست را در اختیار اعضای خود قرار بدهد این سایت ( ویدئو افکت ) بسرعت کاربران خود را از جدیدترین توانمندیها آنهم مجاناً آگاه میکند . البته هر کاربری در استفاه از هر آنچه در سایتهای دیگر و بطور عام در جهان مجازی یافت میشود آزاد است و توصیه ما هم همین است که کاربران این سایت بر همه چیز مسلط باشند و از هرکجا که امکانش را داشتند علم را کسب کنند . با اینحال کاربران همگی در این سایت مثل یک دوست واقعی و بدون داشتن روحیه بازاری در مسیر حل مشکلات دیگر کاربران و دوستان خود مجانی کوشا هستند و امیدوارم " تا باد چنین بادا " . موفق باشید دوست من .