برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

مشاهده : 1514 , پاسخ ها : 7
موضوع: زیرنویس در پریمیر

زیرنویس در پریمیر

سلام من پریمیر پرو ۲۰۱۸ دارم و نمیدونم از کجا و چجوری باید به فیلم متن اضافه کنم ... ممنون میشم راهنمایی فرمایید

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    دوست من ، نگاهی به ویدئوی کوتاه زیر بیانداز . موفق باشید .

http://s1.picofile.com/d/8288382134/...843a/farsi.mp4

دوست عزیز منظورتون وارد کردن فایل زیرنویس است ؟ یعنیSRT ?

اگر شیوه نوشتن هست که دوستمون گفته و اگر منظورتون srt و وارد کردن فایل زیر نویس است که من براتون توضیح بدهم
    ?????
    ???????
    ?? ?? ??? ?? ?????? ?? ?? ???
    ??
    ????...

سلام و ممنون بابت پاسخ ولی من از نسخه ۲۰۱۸ استفاده میکنم و تایتل نداره متاسفانه

سلام و ممنون بابت پاسختون و هرچی که بتونم نوشته بزارم تو فیلم حله البته برای نوشته های اصلی از فتوشاپ استفاده میکنم ولی برای نوشته های بیشتر نمیتونم از فتوشاپ استفاده کنم

m.shabahang آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26554

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    نقل قول نوشته اصلی توسط sh7tir نمایش پست ها
    سلام و ممنون بابت پاسختون و هرچی که بتونم نوشته بزارم تو فیلم حله البته برای نوشته های اصلی از فتوشاپ استفاده میکنم ولی برای نوشته های بیشتر نمیتونم از فتوشاپ استفاده کنم
    با سلام ؛
    دوست من ، شما در بین ابزاری که در کنار تایم لاین پریمیر قرار دارند یک آیکن تکست دارید که برای دسترسی راحت به ابزارهای نوشتن تکست ها در اختیارتان است که با انتخاب آن ( های لایت کردن آن ) و کلیک کردن در روی تصویر و محل مورد نظر ، برای شما در پنجره افکتها ، ابزارها و امکانات تایتل با توانمندی های تازه تر و کاربردی راحتتر باز میشوند و شما میتوانید از آنها استفاده کنید و برای هر جلوه ای کیفریم هم بسازید . یا میتوانید از مسیر " File - New - Transparent Video " یک ترنسپرنت ویدئو بسازید و تایتلهایتان را روی آن بطور جداگانه اِعمال کنید . و اگر قصد زیرنویس کردن یا دیگر استاندارهای نوشتاری را دارید میتوانید از همان مسیر " File - New - Captions " یک فایل کپشن زیر نویس ایجاد کنید و( با انتخاب گزینه های کشویی استاندارد ) سپس از مسیر سربرگ " Window - Captions " به سربرگ ایجاد ابزار کپشن یا زیرنویس بروید وبا استانداردهایی که مَدنظر دارید هرچه میخواهد دل تنگتان بنویسید . موفق باشید
    ویرایش توسط kkhodaey : 12-28-17 در ساعت 05:18

کلمات کلیدی این موضوع