برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

مشاهده : 2427 , پاسخ ها : 6
موضوع: مشکل مموری با وجود 16گیگ رم

مشکل مموری با وجود 16گیگ رم

سلام با وجود اینکه 16 گیگ رم دارم اما وقتی یه فابل پرژه مثلا 200 مگابایتی بازه ، یه فایل دیگه مثلا 70 مگابایتی اضافه نمی شه و ارور مموری می ده، مشکل چیه، ممنون می شم راهنمایی کنیدنام: sodorhfgaghighi1.jpg نمایش: 178 اندازه: 55.5 کیلو بایت

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    دارید با پروژه سنگینی کار میکنید؟
    نمیتونه اون رو پشتیبانی کنه یا تنظمیات رندر و پیش نمایش موتور رندر اون روی سیستم شما فشار میاره
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

سلام اولا متشکرم از شما نمی دونم یه پروژه فابل های اماده که حجمش 200 مگه سنگین محسوب می شه؟ فایل های موشن گرافیکه، هیچ فایل دیگه ای به پروژه ایمپورت نمی شه دستم باز باشه،مموریم 4 بود اصلا بازش نمی کرد،مموری مو به 16 رسوندم الان باز میشه ایمپورت نمی شه ، هر چقدر تنطیمات قسمت perefernces رو دستکاری کردم بازم نشد. البته یه ویندوزم باید عوض کنم، این ارور هم گاها میاد ولی کاری ندارهنام: sodorhag33highi1.jpg نمایش: 168 اندازه: 31.6 کیلو بایت

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    سلام
    دارید با پروژه سنگینی کار میکنید؟
    نمیتونه اون رو پشتیبانی کنه یا تنظمیات رندر و پیش نمایش موتور رندر اون روی سیستم شما فشار میاره

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    با اجازه آقای هادی پور، من بپرم وسط

به این دلیل که با این ارور زیاد دست و پنجه نرم کردم یه مدت، گفتم تجربه ام رو بزارم خدمت شما شاید مشکل شما رو هم حل کنه. راه حلش غیر منطقی به نظر میاد ولی در چندین مورد مشکل خطای Unable to allocate memory رو حل کرده برای من.

داخل تنظیمات Prefrences / Memory به جای اینکه به افترافکت رم بیشتری بدید، از رم در دسترش کم کنید. یه 3 یا 4 گیگ رو برای برنامه های دیگه خالی بگزارید، افترافکت رو ببندید و دوباره باز کنید و پروژه رو مجدد امتحان کنید.

اون یکی خطایی که در تصویر دوم قرار دادید در مواقعی پیش میاد که پلاگین ها/اسکریپت ها کامل بارگزاری نشدند، اگه تعداد پلاگین های نصب شده در افترافکت شما زیاد هست، اونهایی رو که زیاد ازش استفاده ندارید روی پنجره اصلی قرار ندید و بگزارید غیرفعال و در پشت صحنه باشند تا زمانیکه نیاز داشتید از منوی window و effect یا script فعالشون کنید.

یا اینکه بعد از باز کردن افترافکت، یه چند دقیقه ای برید یه چایی بیارید تا کامل تمام پلاگین ها بارگزاری بشند و دعا کنید که در هنگام بارگزاری باهم تداخل پیدا نکنند و اون خطا ظاهر نشه، و اگر نه مجبورید دونه به دونه ببندید و بازشون کنید تا ببینید کدوم کامل لود نشده بوده و در هنگام این کار مجدد بارگزاری بشه.

راه حل دیگه برای رفع این مشکل (مشکل دوم) تهیه سیستم سریع (پردازنده با سریعترین core اولیه/یک core)، محیط کاری افترافکت فقط از یک هسته پردازنده شما استفاده میکنه، برای همین اگه میخواهید که محیط کاربری سریعتر بشه یا ازش کار بیشتری بکشید، باید هسته اولیه پردازنده شما سریع باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    با اجازه آقای هادی پور، من بپرم وسط

به این دلیل که با این ارور زیاد دست و پنجه نرم کردم یه مدت، گفتم تجربه ام رو بزارم خدمت شما شاید مشکل شما رو هم حل کنه. راه حلش غیر منطقی به نظر میاد ولی در چندین مورد مشکل خطای Unable to allocate memory رو حل کرده برای من.

داخل تنظیمات Prefrences / Memory به جای اینکه به افترافکت رم بیشتری بدید، از رم در دسترش کم کنید. یه 3 یا 4 گیگ رو برای برنامه های دیگه خالی بگزارید، افترافکت رو ببندید و دوباره باز کنید و پروژه رو مجدد امتحان کنید.

اون یکی خطایی که در تصویر دوم قرار دادید در مواقعی پیش میاد که پلاگین ها/اسکریپت ها کامل بارگزاری نشدند، اگه تعداد پلاگین های نصب شده در افترافکت شما زیاد هست، اونهایی رو که زیاد ازش استفاده ندارید روی پنجره اصلی قرار ندید و بگزارید غیرفعال و در پشت صحنه باشند تا زمانیکه نیاز داشتید از منوی window و effect یا script فعالشون کنید.

یا اینکه بعد از باز کردن افترافکت، یه چند دقیقه ای برید یه چایی بیارید تا کامل تمام پلاگین ها بارگزاری بشند و دعا کنید که در هنگام بارگزاری باهم تداخل پیدا نکنند و اون خطا ظاهر نشه، و اگر نه مجبورید دونه به دونه ببندید و بازشون کنید تا ببینید کدوم کامل لود نشده بوده و در هنگام این کار مجدد بارگزاری بشه.

راه حل دیگه برای رفع این مشکل (مشکل دوم) تهیه سیستم سریع (پردازنده با سریعترین core اولیه/یک core)، محیط کاری افترافکت فقط از یک هسته پردازنده شما استفاده میکنه، برای همین اگه میخواهید که محیط کاربری سریعتر بشه یا ازش کار بیشتری بکشید، باید هسته اولیه پردازنده شما سریع باشد.
    سلام ممنونم خیلی وقت گذاشتید درمورد مشکل مموری الان که 16 گیگ رم دارم حداقل 3 گیگ رو برای بقیه نرم افزار ها گذاشته، قبلا این کاری که شما گفتی یعنی کم کردن رم افترافکت رو کردم منتها نبستم پروژه رو بد بازش کنم ، این کارو امتحان می کنم، درمورد ارور بعدی هیچ پلاگینی باز نیست،یه پروژه که باز می شه گاهی میاد که اصلا مشکل درست نکرده برام فعلا ، می خوام ویندوز عوض کنم دوباره همه پلاگین ها.... هسته شو دیگه نمی تونم کاری کنم مگه کلا یه کیس پر هسته قوی بگیرم که خوب فلوس لا موجود این بدخت core i 5 البته بازم متشکرم از شما

نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    ب
    منم یه مدت این مشکل رو داشتن ... همین کار رو کردم ، فغلا که حل شده
    البته یکار دیگه هم کردم
    یه هارد ssd خریدم و پوشه media cach files aftter efects روی هارد ssd تنظیم کردم که موقع خوندن پروژه به رم فشار کمتری بیاد ...