برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15

مشاهده : 5162 , پاسخ ها : 14
موضوع: رفع مشکل فیلم

رفع مشکل فیلم

سلام این تصاویر توسط دوربین sony a7s ii گرفته شده و واقعا نمیدونم چرا این اتفاق افتاده
    روی کل تصاویر گرفته شده!

کادر های قرمز: روشن تر
    کادرهای مشکی: تیره تره

شبیه راه راه تلویزیون شده
    سعی کردم پلاگین flicker اعمال کنم
    ولی نشد

لطفا کمک کنید..
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    یه تیکه/راش کوچیک از فوتیج رو آپلود کنید برای تست.

این اطلاعات را هم اضافه کنید:
    1- نام و نسخه نرم افزاری که برای تدوین/باز کردن فوتیج استفاده میکنید.
    2- نام و نسخه نرم افزاری که برای ایمپورت کردن فوتیج از دوربین/حافظه استفاده کردید.
    3- آیا فوتیج را در نرم افزارهای دیگه هم تست کردید؟ همه جا همین مشکل را داشتید؟
    ویرایش توسط pejii : 12-06-17 در ساعت 17:03

سلام
    1. پریمیر و همین طور افترافکت cc 2017
    2. من از نرم افزار استفاده نکردم مستقیم رم به سیستم زدم و فایل هارو خالی کردم
    3. فقط توی همین دو تا نرم افزار

اینم قسمتی از فیلم
    http://s8.picofile.com/file/8313597126/C0056_1.rar.html

سلام دوست عزیز دانلودش کردم روی سیستم من بدون مشکل داره پخش میشه.

یعنی شما راه راه های تیره و روشن توی کار نمی بینید؟
    به پشت بازیگر زن و روی دیوار دفت کنید
    کاملا مشخصه

دوستان خواهشا کمک کنید

در ضمن: خطوط راه راه جابجا میشن!
    ویرایش توسط yoyoyo : 12-07-17 در ساعت 11:48

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط yoyoyo نمایش پست ها
    یعنی شما راه راه های تیره و روشن توی کار نمی بینید؟
    به پشت بازیگر زن و روی دیوار دفت کنید
    کاملا مشخصه
    منهم مشکلی در فوتیج ندیدم.

فایل شما سالمه، مشکل در هنگام وارد کردن/کپی از مموری بوجود نیامده.

به احتمال زیاد مشکل از درایور/کدکی هست که ویدیو رو براتون پارس میکنه.

این کاری که میگم رو آزمایش کنید:
    توی پریمیر، از منوی Edit زیرمنوی Preferences گزینه Media رو انتخاب کنید، آپشن Enable accelerated intel h.264... رو خاموش کنید، پریمیر را ریستارت کنید و مجدد تست کنید ویدیو رو در اون.

توی افترافکت آپشنی برای غیر فعال کردن این گزینه نیست، اگر مشکلتون با پریمیر بعد از تغییر اون گزینه حل شد، فوتیج هاتون رو با پریمیر تبدیل به یک فرمت دیگه بکنید مثلاً avi فشرده نشده و یا ProRes , ..... و بعد به افترافکت منتقل کنید.

راه حل بعدی، استفاده از یه انکودر غیر از نرم افزارهای ادوبی هست، مثلاً با Handbreake ویدیو رو تبدیل کنید به یک mp4 با کدک h264 داخلی آن و بعد از این ویدیوی رندر شده استفاده کنید.

ممنون از وقتی که میزاری

اولین سوالم قبل از هر چیزی اینه: آیا شما اون راه راه که میگم توی عکس میبینید؟ چون من همین الان دارم اون راه راه توی عکسی که فرستادی میبینم شما چطور میگی نیست! ؟
    1. اون تیک برداشتم ولی نمیدونم منظورت از restart پریمیر چیه؟ یعنی دو برداشت میشه
    الف) باز و بسته کردن پروژه
    ب) اینکه موقع launching بخوای alt نگه داری که کل پریمیر ریست بشه
    یا راه دیگه ای مد نظرته؟
    2. تغییر به avi غیر فشرده تست کردم جواب نداد
    3. نرم فزار دانلود کردم و به تمامی (4تا) کدک داخلی mp4 تبدیل کردم باز هم همون راه راه های روشن میاد

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط yoyoyo نمایش پست ها
    ممنون از وقتی که میزاری

اولین سوالم قبل از هر چیزی اینه: آیا شما اون راه راه که میگم توی عکس میبینید؟ چون من همین الان دارم اون راه راه توی عکسی که فرستادی میبینم شما چطور میگی نیست! ؟
    1. اون تیک برداشتم ولی نمیدونم منظورت از restart پریمیر چیه؟ یعنی دو برداشت میشه
    الف) باز و بسته کردن پروژه
    ب) اینکه موقع launching بخوای alt نگه داری که کل پریمیر ریست بشه
    یا راه دیگه ای مد نظرته؟
    2. تغییر به avi غیر فشرده تست کردم جواب نداد
    3. نرم فزار دانلود کردم و به تمامی (4تا) کدک داخلی mp4 تبدیل کردم باز هم همون راه راه های روشن میاد
    منظورم از ریست کردن پریمیر همون باز و بسته کردنش بود.

2 و 3 و اینکه توی تصویری که من فرستادم بازهم راه راه میبینید، میتونه مشکل کمی جدی باشه، من بدجوری به کارت گرافیک شما مشکوک شدم، یه چیزی شبیه به مشکل شما رو البته با چند تا نقطه سبز رنگ قبلاً روی یک کارت گرافیک که آخر عمرش بود دیده بودم، توی عکس و فیلم و مخصوصاً کارهای سه بعدی این نقاط سبز مزاحم به وجود می آمدند، مهمتر از همه آنکه توی رندرها هم ثبت میشدند و ویدیو رو جای دیگه میبردم این نقاط در اون باقی میماند.

یه پیشنهاد دیگه، اگه روی دستگاه 2 کارت گرافیک دارید (آنبورد و افزودنی کارتی) و امکانش هست که کارت گرافیک افزوده شده را باز کنید، یک بار با کارت گرافیک آنبورد خودتون تست کنید و ببینید مشکل همچنان ادامه داره؟

اگه کارت گرافیکتون آنبورده، ببینید میتونید از کسی یک کارت گرافیک افزودنی تهیه کنید و با اون تست کنید؟

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    صبر کن، yoyoyo جان، مشکل شما اون باکس های قرمز رنگ و مشکی رنگ در تصویر نبود، درسته؟ شما مشکلتون اون باریکه های کم رنگ و پر رنگ نور هست که در اثر نورپردازی نا مناسب و سرعت شاتر به وجود اومده؟ اونهایی که روی دیوار مشخصه؟

این پلاگین رو امتحان کن، فقط توی افترافکت کار میکنه اگه اشباه نکنم، من نتونستم باهاش روی فوتیجی که داده بودی به نتیجه ای برسم، یا زمان فوتیج نسبت به سرعت حرکت خط ها کافی نبود و یا اینکه این هم به کارت نمیاد ولی به تستش می ارزه.

توی تنظیمات افکت، گزینه Preset رو بزار روی Rolling Horizontal Bands (LED Light) بعد گزینه Detect Motion رو فعال کن، Time Radius رو هم بزار روی 10 و در انتها با گزینه Sensitivity یک کم بازی کن و چند تا تست بگیر ببین کمک میکنه؟

باز من یکم دیگه میگردم و با پلاگین هایی که این اطراف هست و فوتیجی که دادی یکم تست میکنم ببینم به نتیجه ای میرسم یا نه. مطلعت میکنم.
    ویرایش توسط pejii : 12-08-17 در ساعت 03:34

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع