برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 2081 , پاسخ ها : 4
موضوع: برعکس کردن افکت

برعکس کردن افکت

با سلام
    یه سوال
    به عکس پیوست نگا کنید
    چطور میتونم یه افکت رو کپی و برعکسش کنم
    یعنی مثلا یه حالتی بهش دادم که اول اومدنی چطور باشه حالا چطور میتونم اونو برعکس کپی کنم که موقع رفتن هم تو همون حالت تموم بشه و بره
    من الان وقتی سایز و پوزیشن و... رو کپی میکنم همه چی بهم میریزه
    امیدوارم تونسته باشم منظورم رو رسونده باشم
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

AliNazari آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    27674
    از لایه pre-comp بسازید بعد روش کلیک راست کنید و time >time remaping و بعد جای کیفریم ها رو عوض کنید
    اگه لایه شما shape هست و نمیخواید اون رو به pre comep تبدیل کنید باید تمام کیفریم های انیمیت خودتون رو انتخاب کنید و با گرفتن دکمه alt و گرفتن اولین کیفریم و کشیدن اون به آخر (یعنی سمت دیگر) انیمیت رو برعکس کنید
    و یا کیفریم ها رو انتخاب کنید راست کلیک کنید بعد گذینه kayframe assistent>Time-revers keyframe رو بزنید تا کیفریم ها برعکس بشن
    Im Ali Nazari , Im Motion Designer and Art Director

سپاس
    ممنون بابت راهنمایی منتها
    من میخوام اون کیفرم های اول باشن
    در واقع میخوام میخوام یه کپی بر عکس داشته باشم یعنی چطور کیفرم اول بالا میاد دقیقا به همون شکل پایین بره

فایل پیوست رو دان کنید اجراش کنید متوجه منظورم میشید
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
    ویرایش توسط ata72 : 06-23-17 در ساعت 21:14

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    دوست من ، با فرض اینکه پروژه شما همین یک لاین است شما باید از چند فریم بعدتر بسته به تمایلتان که تا چه زمانی در اوج بالا آمدن بماند ( یعنی از یک فریم تا چند ثانیه و یا بیشتر ... ) تمام کیفریم هایتان را از آخر به اول با حفظ فاصله ای متقارن با فواصل کنونی بین کیفریمها ، هریک از آنها را تک به تک کپی کنید و در سمت دیگر پیس نمائید . مثلا در مثال زیر اگر فرض کنیم که اعداد هریک نشانگر یک کیفریمی باشد که شما ساخته اید (4-3-2-1 ) حالا شما باید هریک از متغیرهای کیفریم گذاری شده شما بصورت زیر بشود ( 1-2-3-4-4-3-2-1 ) که فاصله بین دو کیفریم شماره 4 بسته به تمایل شما به ثابت ماندن وضع موجود میتواند از یک فریم تا چند ثانیه یا بیشتر باشد اما فاصله بین کیفریم های دیگر بهتر است به اندازه بالا آمدن باشد . بهر حال فکر کنید که اگر یک آینه را روی آخرین کیفریم بگذارید تصویر درون آینه جای کیفریمهای بعدی شماست . موفق باشید .
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
    ویرایش توسط kkhodaey : 06-23-17 در ساعت 22:00

سپاسگذارم کامل متوجه شدم
    بازم ممنون

کلمات کلیدی این موضوع