برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1109 , پاسخ ها : 3
موضوع: کمک برای تدوین در پریمیر

کمک برای تدوین در پریمیر

سلام خدمت دوستان عزیزو من برای تدوین یک ویدیو می خواهم رمانی که ویدیو تغییر می کنند افکت های این ویدیو ک میزارم رو بدم بهش که به صورت معمولی تفییر نکنند و می خواستم بدونم که ایجاد این افکت ها به چه صورتی هستش. با تشکر از همه دوستان
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    دوست من ، ترانزیشن های این ویدئو در افتر افکت ساخته شده است . البته شما میتوانید از ترانزیشنهای خانواده " Slide " که دارای توانمندی بلور هم باشند ویا " Impact " مثل " Impact C- push " و یا " Univers" مثل " Univers swish pan" و زوم بلورها و غیره استفاده کنید منتها باید با تنظیمات آنها کار کنید . این به توانمندی شما بستگی دارد . اگر بتوانید میشود که با توانمندیهای افکت " Twich" در افتر افکت این ترانزیشن ها را کار کرد . آنچه مهم است اینست که در افتر افکت دستتان بازتر است و در پریمیر کمی بسته تر . موفق باشید .

ممنون از شما دوست عزيز واسه راهنماييت. اين ترانزيشن هايي ك گفتيد در پريماير كارايي نداره و بايد با افتر باشه؟! من چون تدوين ويديو رو با پريمير مي زنم و با افتر نميشه اين كار رو كرد اگه هر تيكه از كات هاي ويديو رو به صورت جدا لينك كنم به افترافكت ميشه اين كارو انجام داد؟!

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    نقل قول نوشته اصلی توسط raminsht نمایش پست ها
    ممنون از شما دوست عزيز واسه راهنماييت. اين ترانزيشن هايي ك گفتيد در پريماير كارايي نداره و بايد با افتر باشه؟! من چون تدوين ويديو رو با پريمير مي زنم و با افتر نميشه اين كار رو كرد اگه هر تيكه از كات هاي ويديو رو به صورت جدا لينك كنم به افترافكت ميشه اين كارو انجام داد؟!
    با سلام ؛
    دوست من ، این ترانزیشنهایی که عرض کردم در پریمیر هم هستند و میشود از تواناییهایشان استفاده کرد . اما بهرحال شما میتوانید روی بخشهای مورد نظر خود در افترافکت کار کنید و سپس آنها را به پریمیر انتقال دهید . اینکار را هم میتوانید بصورت لینک به افترافکت و هم بصورت یک پروژه مجزا تعریف کنید . این به توانمندی سیستم و ذوق و سلیقه و تبحر شما خصوصا در سینک صدا و تصویر بستگی دارد . هرطور راحتتید . اما محدودیتهای صوتی را در کلیپ خود فراموش نکنید . موفق باشید .

کلمات کلیدی این موضوع