برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشکل جلوتر بودن صدا در خروجی و چند سوال در مورد افتر افکت

سلام من وقتی توی افتر افکت cs6 و cc 2017 خروجی میگیرم یه مشکلی داره اینکه صدا چند ثانبه جلو تر پخش میشه برای درست کردن این مشکل باید چیکار کنم؟
    چند تا سوال هم در رابطه با افتر افکت دارم :
    1.من از چه پلاگین یا افکتی استفاده کنم که از یه عکس بتونم یه ویدیو بسازم که انگار شخصیت توی عکس داره حرف میزنه یا حتی کلشو اینور و اونور میکنه؟
    2.بهترین سایت واسه گرفتن intro و outro افتر افکت چیه؟
    3.واسه کلیپ های 5،6 دقیقه ای افتر افکت بهتره یا پریمیر؟
    4.بعضی از کلیپ ها رو من دیدم که یه تیکه یه نفر یه حرفی زده و اومدن با اون یه آهنگ و ویدیو کلیپ ساختن چنین چیزی با افتر افکت امکان پذیر هست؟چطور؟
    5.دیگه mp4 در لیست فرمت ها در نرم افزار جدید (2017) نیست چجوری میتونم mp4 رو به لیست فرمت ها اضافه کنم یا اصن طوریش کنم که حالت خروجی گرفتنش مثل نسخه های قبلی باشه مثل cs6 ?
    7.من بعضی وقتا که دارم ادیت میکنم یه خورده که لایه های ویدیو هام زیاد میشه و مثلا حدود 40 تا میرسه یهو نرم افزار هنگ میکنه در صورتی که هیچ نرم افزار دیگه ای باز نیست رمم 8 گیگ ddr 4 هست چیکار کنم سرعت افتر افکتم بیشتر بشه؟

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    در مورد مشکل sync صدا، این به خاطر مشکلات فشرده سازی و خارج کردن صدا از فشردگی پیش میاد، برای رفع این مشکل فای های صوتی و موسیقی را قبل از وارد کردن به افترافکت از فشرده سازی در بیارید (مثلاً با media encoder فایل mp3 را به wav تبدیل کنید) و سپس از این فایل برای کار در پروژه و سینک استفاده کنید.

* این مشکل با هر نوع صدا و فرمتی پیش نمیاد و کاملاً بستگی به کدک و نحوه فشرده سازی فایل ورودی است که در مواردی بسیار مشهود میباشد و در مواردی هیچ مشکلی را به همراه ندارد. ولی به عنوان یک قانون کلی سعی کنید از فایل های فشرده نشده و یا با فشردگی خیلی کم استفاده کنید تا مشکلات sync بین صدا و تصویر براتون پیش نیاد.

1- اگه میخواهید به ساده ترین روش این کار رو انجام بدید، از نرم افزار CrazyTalk استفاده کنید. چرخاندن سر و زیبا در آوردن حرکت دهان با افترافکت و صرفاً یک عکس کمی پیچیده تر از یک پلاگین و یک کار و یک روش هست.

باید تصویر رو به چندین لایه مختلف تقسیم کنید، لب بالا، لب پایین، داخل دهان، زبان، دندان ها.... همه چیز هایی که وجود ندارند رو هم بسازید و بعد شروع به انیمیت کردنشون کنید و سینک انیمیشن با صدا.

زمان و حوصله زیادی میخواد، اکثر کار هم با pen tool و ماسک کردن هست، انیمیت حرکت هم با پارامترهای معمولی نظیر scale و position و rotation انجام میشه. برای تغییر فشردگی عضلات صورت و بینی در هنگام صحبت کردن میتونید از mesh warp و یا پلاگین های نظیر آن استفاده کنید.

ولی از من میشنوید، کلاً انجام این کار رو با افترافکت بی خیال بشید، با همان CrazyTalk که معرفی کردم انجام بدید و اگر کار مهمی هست و هزینه و زمانش میصرفه، بهتره از تصویر یک مدل با کیفیت سه بعدی تهیه بشه و آن را انیمیت کنید.

2- google.com

3- سوالتون مشکل داره، انتخاب بین پریمیر و افترافکت (یا استفاده ترکیبی از اونها و یا هر برنامه دیگه ای) میگرده به نیازهای اجرایی اون کلیپ و هیچ ربطی به زمان کلیپ نداره.

گه یه سری افکت ساده و یا تصحیح رنگ باشه که در پریمیر قابل اجرا است، صد در صد پریمیر چون سریعتر و راحت میتونید نمونه اجرا و یا کار نهایی رو درجا مشاهده کنید و نیاز به پیش نمایش گرفتن نخواهید داشت (البته بستگی به افکت ها و کارت گرافیک شما هم داره، در بعضی موارد ممکنه کارتون بیشتر هم بشه).

اگه افکت پیچیده و یا انیمیشنی است که پریمیر ابزارهای اجرای اون را نداره، خوب در افترافکت باید اجرا بشه.

4- نمونه بگزارید ببینیم چیه اون چیزی که مد نظر شما است.

5- همه فشرده سازی ها در نرم افزار media encoder جای داده شده، برای اینکه پروژه افترافکت را در مدیا انکودر و مستقیماً در فرمت Mp4 فشرده کنید کافی است در افترافکت از منوی Composition گزینه Add to media encoder را انتخاب کنید.

* برای اینکه افترافکت و مدیاانکودر در کنار یکدیگر بدون مشکل کار کنند، نیاز به نصب نرم افزارها در آدرس پیش فرض (c:\program files\adobe) و شماره های یکسان (premiere 2017 + media encoder 2017 + after effect 2017) خواهید داشت.

6-

7- باید مدیریت صحیح روی پروژه انجام بدید.
    - برای مثال اگر اسکریپت زیاد دارید، آن دسته از اسکریپت ها را که دیگر نیاز به تغییرشان ندارید Bake کنید (تبدیل به کی فریم بشند به جای اینکه code باقی بمانند).
    - لایه هایی که برای کار روی پروژه لازم نیست حتماً روشن باشند و مشاهده شوند خاموش کنید (یا از پلاگین های مدیریت لایه و isolation مانند dugr استفاده کنید).
    - اگر بخشی از پروژه برای نمایان شدن و یا اجرای افکت خاصی نیاز به بخش دیگری نداشته باشد (مثلاً 10 ثانیه اینتروی اول و 10 ثانیه اینتروی آخر) آنها را در پروژه های متفاوت ذخیره کرده و رندر نهایی آنها را به عنوان کلیپ و در یک لایه به پروژه وارد کنید تا تعداد لایه های شما کمتر بشود. همچنین این کار را برای بخش های دیگر پروژه (مثلاً هر 10 ثاینه یا چند دقیقه از کار) میتوانید انجام دهید، مثلاً اگر سکانس اول کار شما کات کامل میخوره و به سکانس دوم رابطه مستقیم تصویری/افکتی نداره میتونید اون رو در یک پروژه مجزا انجام بدید و رندرش رو در کار نهایی استفاده کنید.

رم دستگاهتون رو هم در اولین فرصت کمی افزایش بدید، آخه 40 لایه در افترافکت کمی زیاده، با 8 گیگ پیشنهاد نمیشه اینقدر لایه داشته باشید.

در انتها سوال کردید چیکار کنید سرعت افترافکت زیاد بشه، برای این مورد باید پردازنده قوی داشته باشید و از افکت هایی استفاده کنید که GPU Accelerate شده باشند و استفاده مناسبی از گرافیک انجام بدند به جای اینکه کل بارشون رو بندازند به گردن CPU. در ضمن، محیط کاری افترافکت از بیش از 1 هسته پردازنده شما استفاده نمیکنه (در هنگام preview و render منظورم نیست، خود محیط کاری رو میگم) پس به همین دلیل باید CPU ای تهیه کنید که بیشترین سرعت تک هسته ای رو داشته باشه و اگه امکانش رو دارید حتی Overclock هم بکنید اون رو (اگه نکردید تا به حال، به یه متخصص بسپارید) تا بیشترین سرعت ممکنه رو بگیرید.

2. گشتم اما سایت های خارجی فقط گذاشتن و فیلتر هستن ، یه سایت خوب میخوام که هم رایگان هم فیلتر نباشه
    3 برای ساخت گیم پلی و ویدیو های طنز از بازی ها
    4.https://www.youtube.com/watch?v=bbIaBgOohjE
    5.جفتشون رو با هم نصب کردم هر دوشون 2017 و cc هستن اما اشکالی که داره اینه که از خود افتر افکت خیلی کند تر خروجی میده
    6.این ماله 5 بود ادامش افتاده بود خط بعد
    سیستمم gtx 1060 6gb
    رم 8 ddr4
    سی پی یو core i3 6100
    هست
    راستی یه چیز دیگه هم میخواستم بپرسم

من میخوام برای سریع تر شدن ساخت یه ویدیو از پریمیر و افتر افکت ترکیبی استفاده کنم یعنی افکت هاشو با افتر افکت و کارهای دیگشو با پریمیر انجام بدم
    برای استفاده ترکیبی از افتر افکت و پریمیر چیکار کنم؟

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    2) خوب نگشتید، به دنبال "دانلود پروژه آماده افترافکت رایگان" یا "after effect template free download" بگردید.

3) ویدیو طنز رو که اکثرش ادیت خواهید داشت و خوب با پریمیر میزنید، برای گیم پلی ها هم بستگی داره به افکت هایی که میخواهید در کار اجرا کنید.

پیشنهاد میکنم کار رو در دو مرحله انجام بدید، اول ادیت بعد افکت:
    - کل کار رو ابتدا ادیت کامل بزنید در پریمیر.
    - اصلاح رنگ و افکت های ساده ای که در خود پریمیر قابل اجرا هستند رو کار کنید.
    - بعد بخش(ها) و یا کل کار رو که نیاز به افکت پیچیده دارند رندر کنید و به افترافکت ببرید برای اجرای افکت های پیچیده و یا با زدن dynamic link آن بخش(ها) را برای اجرای افکت به افترافکت منتقل کنید:

راه ساخت dynamic link بین پریمیر و افترافکت:
    - برای این کار کلیپ یا بخشی از کات(کات های) داخل خط زمان را که میخواهید در افترافکت بیشتر روشون کار کنید را انتخاب میکنید.
    - روی آن(ها) کلیک راست کرده و گزینه Replace with after effect composition را انتخاب میکنید.
    - افترافکت باز خواهد شد و از شما پرسیده میشه که پروژه جدید را به نامی در محلی ذخیره کنید (بهتره کنار پروژه پریمیر و با نامی مشخص و قابل ردیابی ذخیره کنید).
    - سپس کلیپ ها و سکانس های کات شده را در خط زمان افترافکت خواهید دید و میتوانید افکت های مورد نظر را روی آنها پیاده کنید.
    - در انتها پروژه را ذخیره کنید و به پریمیر بازگردید.
    - کلیه کارهایی که در افترافکت انجام داده اید در پریمیر قابل رندر خواهند بود.

* برای استفاده از dynamic link باید نسخه افترافکت و پریمیر شما یکسان باشد (برای مثال هر دو cc2015.3 بایند، اگر یکی 2015 و دیگری 2015.3 باشد dynamic link قابل استفاده نخواهد بود.)

4- این نمونه رو با افترافکت میشه اجرا کرد، ولی در پریمیر بسیار سریعتر و راحت تر خواهد بود، همش کات زدن و کپی و پیست هست و کمی بازی با سرعت کلیپ.

5- افترافکت سیستم رندرش برای استفاده از کل توان سیستم بهینه نشده، به جای رندر مستقیم در داخل افترافکت بیایید و از منوی composition گزینه add to media encoder را انتخاب کنید.

برای تسریع ساخت کلیپ ها همون راهی را که در جواب سوال 3 گزاشته بودم را استفاده کنید، ادیت در پریمیر، افکت های ساده در پریمیر، dynamic link کلیپ هایی که نیاز به کار در افترافکت دارند و در نهایت رندر با پریمیر.

کلمات کلیدی این موضوع