برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 20

مشاهده : 3828 , پاسخ ها : 19
موضوع: سوال از بچه های انجمن!!!!

سعید سالاروند آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    701

سوال از بچه های انجمن!!!!

دوستان این چه داستانیه که جدیدا هرکی میخواد یه پلاگین یا آموزش یا هر فایلی رو بزاره تو انجمن قبلش زیر لفظی میخواد؟!!!!!!!!
    این انجمن واسه این درست شده که ما بتونیم به کمکه هم کارامونو بهترو قویتر کنیم بیایید هممون بدون ادعا هر کمکی از دستمون بر میادو انجام بدیم که به امید خدا هممونتو کارمون موفق باشیم.
    مرسی

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سعید جان حرفتو کاملا تایید میکنم

Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

كاملا درسته ، تازه به جاي تشكر دوستاني هستند كه تهديد مي كنند ، جالبه هنوز تازه عضو شده ديروز پيام داده كاري نكنيد هك كنم سايت و انجمن رو ... ما هم جزء پوزخند جوابي نداشتيم واسه دادن ....
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

بله يه نظر من هم اينجوريه . آقا سعيد و آقا حسين بدون هيچ ادعايي تجربياتشون رو در اختيار ما مي زارن. و بعضي ها يه تكنيك ساده و پيش پا افتاده رو آموزش ميدن زير لفظي هم مي خوان .

mehdiu آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    4168
    خیلی دارین شلوغش میکنین خوب طرف با یه بد بختی اون پیدا کرده باید یه استقبالی بشه دیگه اون مطلب که من گذاشتم من 100 در صد مزارم یا هر کس دیگه میخواد شور شوق وذوق پیداکنه انجمن یه غریبه اومد انجمن بگه چقدر کلاسشون بالاس بعدش من فکر پیشرفت بر بچ انجمنم وگرنه ما ها عضو نمشدیم که.

حالا عمو مهدي كي با شما بود .
    كلا گفتيم . بعضي مي گن بايد استقبال بشه تا پست بزارم .
    پست رو بايد گذاشت بعد انتظار داشت تا ازش استقبال كنن .
    اين استقبال با اون استقبالي كه قبل از كار مي كنن فرق داره . اينجا تقريبا بيشتر اعضا مبتدي هستن و با تكنيكا آشنا نيستند و بايد ببينند و بعد از آشنايي استقبال كنن.
    اميدوارم منظورم رو گرفته باشي .

mehdiu آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    4168
    نقل قول نوشته اصلی توسط dr.fazel54 نمایش پست ها
    اين استقبال با اون استقبالي كه قبل از كار مي كنن فرق داره . اينجا تقريبا بيشتر اعضا مبتدي هستن و با تكنيكا آشنا نيستند و بايد ببينند و بعد از آشنايي استقبال كنن.
    راستشو بخوای من اولش فکر میکردم بربچ حرفه ای اند الان فهمیدم که از قرار معلم مبتدی اند خوب باشه سطح کارامو میارم پایین.

نقل قول نوشته اصلی توسط dr.fazel54 نمایش پست ها
    آره دادا.

تو با كارات سطح توانايي خودت رو نشون ميدي . اينجا همه هم مبتدي نيستن بيشتر بچه تو صدا و سيما استانشونن . بعضي ها دستيار كارگردان هاي موزيك ويديو هاي حرفه اي اند .
    همونطور كه ميبينيد يه جا هست تو انجمن به نام موقعيت هاي شغلي كه آدم هاي حرفه اي براي دستيار پيدا كردن يا سفارش كار به اونجا ميان و به بچه هاي كه حرفه اي كار مي كنن درخواست كار ميدن . حالا شما هر چه قدر كار هات رو حرفه اي تر نشون بدي واسه خودت بهتره عزيزم . :d:d

دوستي كه مي خواي سطح مبتدي كار كني !!!!!!!!!!!! شما اول چند نمونه كار از خودت بذار اصلا ببينيم اينقدر كه ادعا مي كني هستي !!!!!!!

دوست عزيز اينجا يك محيط دوستانه ست ، هيچكس برتر از كسي نيست همه دارند به هم كمك مي كنند و نيازي هم به منت كسي ندارند ...

شما داري راه اشتباه ميري مدير سايت و انجمن هميچين ادعايي نداره كه شما داريد .... ، در رفتارتون تجديد نظر كنيد ، اينجا سعي نكنيد كاربران رو از هم جدا كنيد ، همه در يك سطح هستند و همه به هم كمك مي كنند ، شما هم اگر قصد كمك داريد بسم الله ، من شخصا استقبال مي كنم ....

موقف باشيد ...
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع