برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 3416 , پاسخ ها : 3
موضوع: راهنمایی برای خروجی کم حجم و با کیفیت

راهنمایی برای خروجی کم حجم و با کیفیت

دوستان من یه مشکلی دارم در مورد خروجی گرفتن اول اینکه فقط گزینه فرمت AVI هست و وقتی هم میخوام یه فایل مثلاً 1 دقیقه خروجی بگیرم مجبورم کلی صبر کنم اخر هم یه فایل نزدیک به 4 گیگ میده و باید دوباره اونو با یه برنامه دیگه تبدیل کنم ، اول میخوام بدونم چطوری میتونم یه فرمت دیگه مثلاً mp4 بهش اضافه کنم تا با اون خروجی بگیره و کمی هم سریعتر بگیره و دوم اینکه اگر بخوام از Adobe Encoding استفاده کنم حتماً باید ورژن این برنامه با ورژن خود افتر افکت یکی باشه؟؟؟؟؟

m.shabahang آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26554
    سلام دوست عزیز
    نرم افزار افترافکت از نسخه CC 2014 به بالاتر دیگر جز فرمت (بدردبخور) Avi. mov. .PNG. برای خروجی ، فرمت دیگه ای نداره.
    خودتون جواب سوالتون رو دادید ، بله از نرم افزار adobe media Encoder باید استفاده کنید و همچنین باید متناسب با نسخه افترافکت نیز از adobe media encoder همون نسخه استفاده کنید (بعنوان مثال اگر نسخه افترافکتتون cc2017 می باشد باید adobe media encoder هم cc2017 نصب شود) بعد از نصب این نرم افزار در منوی فایل نرم افزار افترافکت از قسمت خروجی یا همون export گزینه Add to Adobe media encoder Q... رو بزنید و از پنجره Adobe media encoder در پنجره خروجی کدیک H264 را متناسب با فریم ریت و.. انتخاب نمایید و سپس خروجی بگیرید بعد حالا اگر باز حجم خروجی زیاد بود (بعید می دونم زیاد باشه) توسط نرم افزارهای فشرده ساز میتونید حجم رو کاهش بدید.)

--------------------------------

البته در خروجی نرم افزار افترافکت فرمت Quick Time یا همون خروجی mov. هم گزینه بسیاری خوبی هست (اگر adobe media encoder نصب نکردید.)

موفق باشید
    ویرایش توسط m.shabahang : 04-11-17 در ساعت 09:41

نقل قول نوشته اصلی توسط m.shabahang نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    نرم افزار افترافکت از نسخه CC 2014 به بالاتر دیگر جز فرمت (بدردبخور) Avi. mov. .PNG. برای خروجی ، فرمت دیگه ای نداره.
    خودتون جواب سوالتون رو دادید ، بله از نرم افزار adobe media Encoder باید استفاده کنید و همچنین باید متناسب با نسخه افترافکت نیز از adobe media encoder همون نسخه استفاده کنید (بعنوان مثال اگر نسخه افترافکتتون cc2017 می باشد باید adobe media encoder هم cc2017 نصب شود) بعد از نصب این نرم افزار در منوی فایل نرم افزار افترافکت از قسمت خروجی یا همون export گزینه Add to Adobe media encoder Q... رو بزنید و از پنجره Adobe media encoder در پنجره خروجی کدیک H264 را متناسب با فریم ریت و.. انتخاب نمایید و سپس خروجی بگیرید بعد حالا اگر باز حجم خروجی زیاد بود (بعید می دونم زیاد باشه) توسط نرم افزارهای فشرده ساز میتونید حجم رو کاهش بدید.)

--------------------------------

البته در خروجی نرم افزار افترافکت فرمت Quick Time یا همون خروجی mov. هم گزینه بسیاری خوبی هست (اگر adobe media encoder نصب نکردید.)

موفق باشید
    مسئله ای که هست ورژن افتر من 2015 هست حالا از کجا ورژن مربوط به اون رو پیدا کنم؟

m.shabahang آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26554
    سلام مجدد
    از تاپیک زیر نسخه 2015 رو دانلود کنید :
    ورژن 2015
    http://forum.video-effects.ir/thread14096.html
    ورژن 2015.3 یا همون 2016
    http://forum.video-effects.ir/thread19228.html