برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

مشاهده : 1804 , پاسخ ها : 6
موضوع: درخواست open GL

amir6417 آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    386

Question درخواست open GL

سلام بر همگی
    دوستان اگر کسی لینک دانلود آخرین ورژن open GL رو داره لطف کنه بذاره واسه دانلود ممنون میشم

OpenGL مثل DirectX نیست که Runtime داشته باشه. تا جایی که من خبر دارم Wrapperـهای OpenGL همراه هر زبونی میاد. مثلا C++ Runtime برای ویندوز رپرهای خودش رو داره. جاوا هم همینطور. زبونهایی مثل پایتان که انترپرت میشن لایبرری های خودشون رو دارن.

میخواید برنامه ای چیزی بنویسید؟ من دارم Adobe SDK رو مطالعه میکنم اگر میخواید بیاید با هم بخونیم.

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    یه نسخه در اینجا قبلاً گزاشته شده بود، ولی توی سایت opengl.org به نظر میاد نسخه جدیدتری هم هست. حالا باز یه مقایسه کنید:

https://www.opengl.org/documentation/current_version
    ویرایش توسط pejii : 04-03-17 در ساعت 00:49

یک سوال آقای peji شما بلدین برای After Effects پلاگین یا اسکریپت بنویسید؟ اگر آره میتونید کمکم کنید منهم یاد بگیرم؟ من Python و ++C به اندازه ی کافی بلدم و در حال حاظر اولهای SDK Guide ادوبی هستم ولی اگر کسی کمکم کنه عالی میشه.

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط Chubak نمایش پست ها
    یک سوال آقای peji شما بلدین برای After Effects پلاگین یا اسکریپت بنویسید؟ اگر آره میتونید کمکم کنید منهم یاد بگیرم؟ من Python و ++C به اندازه ی کافی بلدم و در حال حاظر اولهای SDK Guide ادوبی هستم ولی اگر کسی کمکم کنه عالی میشه.
    خیر، به شخصه برای افترافکت اسکریپت ننوشتم ولی جاوا رو دست و پا شکسته بلدم و جاوا اسکریپت هم برای تولید صفحات وب فراگیری کردم به همین خاطر در اسکریپت هایی نظیر arabic text دست کاری کردم قبلاً و نسخه فارسی اش را برای دوستان بازسازی کردم. ولی از صفر تا به جال چیزی ننوشتم.

amir6417 آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    386
    ممنون از توجه و پاسخ گویی دوستان. یکی از پلاگین های افترو که نصب میکردم بعد از نصب پیام داد که open Gl رو بروز رسانی کنم.من 4 رو نصب دارم احتمالا باید 4.5 نصب کنم. به هر حال ممنون از همگی

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir6417 نمایش پست ها
    ممنون از توجه و پاسخ گویی دوستان. یکی از پلاگین های افترو که نصب میکردم بعد از نصب پیام داد که open Gl رو بروز رسانی کنم.من 4 رو نصب دارم احتمالا باید 4.5 نصب کنم. به هر حال ممنون از همگی
    همانطور که Chubak گفتند، بهتره که ابتدا با آپدیت کردن کارت گرافیک شروع کنید، به احتمال زیاد آخرین نسخه openGL رو خودش نصب میکنه.
    * به هیچ وجه برای اپدیت درایور کارت گرافیک از نرم افزارهای به روز رسانی و حتی سیستم آپدیت خودکار همراه درایور کارت گرافیک استفاده نکنید، بسته کامل درایور جدید را از سایت تولید کننده دانلود و نصب کنید.