برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1877 , پاسخ ها : 3
موضوع: بازیابی پلاگین های نصب شده بعد از آپدیت

u_pouya آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    30292

Arrow بازیابی پلاگین های نصب شده بعد از آپدیت

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت جناب آقای هادی پور و دیگر مسئولان سایت.
    من قبلا از ورژن CC 2015 استفاده میکردم تا الان که به دلایلی نسخه CC 2017 رو نصب کردم، منتها الان مشکلی دارم. این که پلاگین هایی که تو ورژن قبلی بودند بعد از نصب نسخه جدید هنوز روی ورژن قبلی هستند و دوتا نسخه از افتر افکت کنار هم نصب شده

- مخیوام بدونم باتید ورژن قبلی رو دستی پاک کنم یا از طریق کنترل پنل یا بزارم بمونه؟؟
    - میخوام بدونم برای پلاگین هایی که داشتم مثل saber, particular, optical flare و... باید چیکار کنم. مجبورم از اول همه رو دانلود و نصب کنم؟؟؟

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام و تبریک سال نو ؛
    دوست من ، بجز برخی پلاگین ها که ارتقا پیدا کرده اند و یا بطور سیستماتیک با ورژن 2017 همخوانی ندارند ، نیازی به حذف و نصب جدید نیست . فقط کافی است شما وارد پوشه پلاگین ها در افترافکت ورژن 2015 بشوید و هرکدام از پلاگین هایی را که تمایل به نصب آنها در ورژن 2017 هم دارید را کپی و سپس در پوشه پلاگینهای افتر افکت 2017 خود " پیس " کنید . این روش در باره اسکریپت های شما هم مصداق دارد و به همین روش میتوانید با " کپی - پیس " تمام پلاگینها و اسکریپتهای افتر افکت ورزن پائینتر را به افتر افکت ورژن بالاتر انتقال دهید سپس بعد از انتقال هرکدام را که احیاناً دچار مشکل شده بود مجدد کرک کنید که البته اینجور پلاگینها بسیار اندک هستند . موفق باشید .

u_pouya آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    30292
    نقل قول نوشته اصلی توسط kkhodaey نمایش پست ها
    با سلام و تبریک سال نو ؛
    دوست من ، بجز برخی پلاگین ها که ارتقا پیدا کرده اند و یا بطور سیستماتیک با ورژن 2017 همخوانی ندارند ، نیازی به حذف و نصب جدید نیست . فقط کافی است شما وارد پوشه پلاگین ها در افترافکت ورژن 2015 بشوید و هرکدام از پلاگین هایی را که تمایل به نصب آنها در ورژن 2017 هم دارید را کپی و سپس در پوشه پلاگینهای افتر افکت 2017 خود " پیس " کنید . این روش در باره اسکریپت های شما هم مصداق دارد و به همین روش میتوانید با " کپی - پیس " تمام پلاگینها و اسکریپتهای افتر افکت ورزن پائینتر را به افتر افکت ورژن بالاتر انتقال دهید سپس بعد از انتقال هرکدام را که احیاناً دچار مشکل شده بود مجدد کرک کنید که البته اینجور پلاگینها بسیار اندک هستند . موفق باشید .
    خیلی ممنون بابت راهنمایی، مشکلم حل شد واقعا ممنون.

حالا ورژن قبلی افتر افکت که رو کامپیوتر باقی مانده رو دستی uninstall کنم؟؟

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    دوست من ، همانطوریکه مطلع هستید برای آنینستال کردن برنامه های نصب شده باید از مسیر " استارت - کنترل پنل - آنینستال اند پروگرام " وارد آنینستال ویندوز شوید و هر برنامه ای را که میخواهید انتخاب و آنینستال کنید . پس برای آنینستال ورژن قدیمی تر افترافکت هم میتوانید از همین مسیر اقدام فرمائید و احیانا از " دلیت " فایلهای برنامه ها در محل نصب آنها خودداری کنید . موفق باشید .

کلمات کلیدی این موضوع