برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

مشاهده : 3149 , پاسخ ها : 1
موضوع: مشکل پخش نشدن صدا در افتر

مشکل پخش نشدن صدا در افتر

سلام دوستان
    اول اینکه من نمیخوام با صدا تو افتر کار کنم ، فقط میخوام صدای مورد نظرم پخش شه ...
    من وقتی فیلمم رو وارد افتر میکنم صدا بطور کامل پخش نمیشه ...
    این مشکل رو در فیلم های 5.1 کاناله دارم ، فیلم های استریو باهاشون این مشکلو ندارم و کامل پخش میشن ولی فیلم های 5.1 کاناله (به احتمال زیاد کانال وسط که صدای بازیگران در اون هست، پخش نمیشه) فقط صدای زد و خورد و آهنگ ها ی فیلم میاد و صدای بازیگران پخش نمیشه ...
    آیا افتر اصلا میتونه صدای 5.1 رو پخش کنه ؟ (چون افتر اصولا واسه صدا نیست)
    تو خود افتر تنظیماتم ok هست و روی کارت صدای خروجی هستش ... نام: bandicam 2017-03-25 00-36-15-776.jpg نمایش: 95 اندازه: 102.3 کیلو بایت
    نام: bandicam 2017-03-25 00-36-26-726.jpg نمایش: 99 اندازه: 92.6 کیلو بایت
    کارت صدامم آپدیته و مشکلی نداره ...
    آپدیت ویندوزم هم چندتا آوردم قبل که اگه مشکل از ویندوزه حل شه ولی نشد ...
    و ...
    درکل دوستان اگه افتر میتونه 5.1 کاناله رو پخش کنه ... بگین مشکل از کجای کاره ؟
    ممنون

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    یه پیشنهاد دارم، اگه واقعاً به بودن صدا در افترافکت برای کارهاتون نیاز دارید (lipsync و یا هرگونه تنظیم زمانی افکت ها) یه رندر استریو از صدای ویدیو بگیرید و جداگانه به پروژه وارد کنید (با audition یا media encoder).

کلاً افترافکت رو برای کارهای صوتی استفاده نمیکنند و در مورد خروجی هم قبلاً بهتون گفتم که افترافکت نمیتونه 5.1 خروجی بده، در مورد پخشش هم خود شما اشاره کرده بودید که قبلاً گویا 5.1 رو پخش میکرده، ولی احتمال داره اون فرمت متفاوت بوده و کانال اولش کانال وسط بوده، یا توی اون ویدیو کانال های چپ و راست هم بخشی از صدای کانال وسط رو داشتند.

کلمات کلیدی این موضوع