برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 1664 , پاسخ ها : 4
موضوع: مشکل در باز کردن پروژه های آماده

مشکل در باز کردن پروژه های آماده

سلام
    من پروژه ی آماده دانلود کردم اما افتر افکت اونا رو کامل باز نمیکنه و ی همچین پیام هایی رو میده که البته توی هر کدوم از پروؤه ها متفاوت هست....ممکنه کمکم کنید؟
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  
    ویرایش توسط taheri701 : 03-15-17 در ساعت 22:16

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    دوست من ، اگر در متن پیغام دقت بفرمائید متوجه میشوید که به این نکته اشاره دارد که در این پروژه تعداد چهار فونت جدید هست که در گنجینه فونتهای سیستم شما موجود نیست لذا یا باید بیخیال نوع فونت تکست های پروژه بشوید و یا اگر نوع فونت برایتان اهمیت دارد ناچارید که آنها را که یا در پوشه فونت پروژه ای که در اختیار دارید وجود دارند که در اینصورت براحتی میتوانید آنها را درون فایل فونتهای سیستم خود کپی کنید و یا وجود ندارد که ناچار باید از اینترنت یا جایی دیگر تهیه بفرمایید و نصب کنید . در غیر اینصورت نرم افزار خودش برای هریک از آنها یک فونت از سیستم تان بصورت تصادفی انتخاب و جانشین آنها خواهد کرد . و این به تمایل شما بستگی دارد . موفق باشید .

سلام ممنون از لطفتون ولی باز هم ارور میده ...عکسش رو میزارم ... واین در حالیه که من چیزی رو سیو نکردم نام: Untitled.jpg نمایش: 59 اندازه: 43.3 کیلو بایت

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    دوست من ، همانطوریکه خودتان هم متوجه شدید هشدار درباره گم شدن دو فایل است که قبلا در پروژه وجود داشته است ( که یا شما در آخرین ذخیره سیو کرده اید ویا تهیه کننده پروژه اینکار را انجام داده است ) اما الان بهر دلیلی وجود ندارد . شما پروژه تان را باز کنید و تغییرات را بسنجید و ببینید کدامیک از فایلها موجود نیست . اگر فایل یک فوتیج یا یکی از متغیرهای اختیاری پروژه باشد اختیار جایگزینی یک فایل ( مثلا عکس یا ویدئو ) باشما خواهد بود و اگر فایل مورد نظر یک عنصر کلیدی باشد در اینصورت دیگر پروژه قابل استفاده حداقل برای شما نخواهد بود و کاری هم از دست کسی برنمی آید بجز اینکه اگر پلاگین یا برنامه ای خاص است نصب کنید یا مجدداً پروژه مورد نظر را تهیه یا دانلود بفرمائید . موفق باشید .

Mahdi-AE آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    26089
    باسلام
    این اتفاقات پیدا نکردن فایل های پروژه اماده وقتی به وجود
    می اید که ادرس فایل ها تغیر میکند .برای حل این مشکل
    اولا: اینکه فایل های موجود در فایل زیپ را همه رو خارج کنید،
    ودوما :برای باز کردن پروژه مستقیم روی پروژه کلیک نکنید
    وارد افتر افکت شوید از منویfileبرروی گزینهopen project
    کلیک کنید ودر پنجره ی باز شده به مسیر پروژه اماده در سیستم خود بروید وفایل افتر افکت رو باز کنید.به همین راحتی
    ویرایش توسط Mahdi-AE : 03-17-17 در ساعت 18:17
    ????? ?? ??? ??? ?????? ? ?? ?????? ????
    ??? ?????? ???? ????? ?? ????????? ???? ???
    ?? ????? ??? ????? . . .

کلمات کلیدی این موضوع