برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 5745 , پاسخ ها : 4
موضوع: مشکل صدا در افتر و پریمیر

مشکل صدا در افتر و پریمیر

سلام من با هدفون کل صداهای کامپیوتر رو دارم ولی در خود نرم فزار افتر افکت و پریمیر هدفون من کار نمی کنه و فقط از اسپیکر مانیتور صدا دارم.
    میشه راهنمایی کنید مشکل از کجاست؟

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    افترافکت و پریمیر با درایور نصب شده فعلی همخوانی کامل ندارند، از داخل منوی Edit زیرمنوی Preferences گزینه Audio Hardware به نرم افزارهای فوق خروی هدفون را جهت استفاده معرفی کنید.

- اگر کارت صدای شما آنبورد است، درایور همراه مادربورد را نصب نکنید و اگر نصب میباشد پاک کنید و بگزارید ویندوز درایور microsoft را نصب کند تا پروسه سوییچ کردن بین هدفون و خروجی های دیگر بدون مشکل انجام شود.
    * در صورت نصب درایور microsoft به جای درایور اوریجینال همراه مادربورد، شما گزینه های تنظیم نوع خروجی و پورت ها را که برنامه همراه این درایورها در اختیار شما میگزارند و همچنین equalizer و افکت های دیگری که در نرم افزارهای همراه کارت صدای آنبورد پیدا میشوند را از دست خواهید داد.

نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    افترافکت و پریمیر با درایور نصب شده فعلی همخوانی کامل ندارند، از داخل منوی Edit زیرمنوی Preferences گزینه Audio Hardware به نرم افزارهای فوق خروی هدفون را جهت استفاده معرفی کنید.

- اگر کارت صدای شما آنبورد است، درایور همراه مادربورد را نصب نکنید و اگر نصب میباشد پاک کنید و بگزارید ویندوز درایور microsoft را نصب کند تا پروسه سوییچ کردن بین هدفون و خروجی های دیگر بدون مشکل انجام شود.
    * در صورت نصب درایور microsoft به جای درایور اوریجینال همراه مادربورد، شما گزینه های تنظیم نوع خروجی و پورت ها را که برنامه همراه این درایورها در اختیار شما میگزارند و همچنین equalizer و افکت های دیگری که در نرم افزارهای همراه کارت صدای آنبورد پیدا میشوند را از دست خواهید داد.
    مرسی درست شد

با سلام
    هنگامی که در نرم افزار پریمایر ویدیویی را باز میکنم علاوه بر این که تصویر دارای لگ است صدا هم دای اختلال است و قطع و وصل میشود و از کیفیت خوبی برخوردار نیست. آیا راهی برای حل این مشکل است؟

m.shabahang آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26554
    نقل قول نوشته اصلی توسط javad901 نمایش پست ها
    با سلام
    هنگامی که در نرم افزار پریمایر ویدیویی را باز میکنم علاوه بر این که تصویر دارای لگ است صدا هم دای اختلال است و قطع و وصل میشود و از کیفیت خوبی برخوردار نیست. آیا راهی برای حل این مشکل است؟
    سلام

توسط دکمه Enter روی کیبرد و یا از منوی Sequence گزینه Render Effects in to out یک رندر بگیرید سپس فیلم یا کلیپتون رو اجرا (play) کنید.

* البته مسایل دیگر هم به جز مورد بالا میتونه دخیل باشه (نظیر، قدرت سیستمتون (پردازنده- کارت گرافیک و..) - نوع ویدیو و روزلیشن اون مثلاَ 1080 باشه - فضای درایوی ویندوزتون و...اینارو هم بررسی کنید.

کلمات کلیدی این موضوع