برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

مشاهده : 951 , پاسخ ها : 1
موضوع: ترکینگ دقیق در موکا و خروجی افتر

ترکینگ دقیق در موکا و خروجی افتر

سلام
    منظور من اینه که وقتی ترک رو تو موکا انجام میدم مثلا قسمت بازو مشکلی ندارم ... چون اطراف و محدوده ی ترک مشخصه ...ولی مثلا قسمت سینه که ترک میکنم (فیلم نمونه اش رو بالا گذاشتم) تا جاهایی که حاشیه های لباس هست مشکل نیست و لی قسمت انحنای بالای سینه که انجام میدم ...چون هیچ حاشیه یا محدوده ای نداره ... وقتی ترک میکنم لحظه به لحظه کمی جابجا میشه و توت ترک بعد درستش میکنم و بعد میزنم ترک بعد و ... همینطور ...ولی مشکل اینجاس که چون هیچ حاشیه ای نیست که دقیقا ترک روی همان نقطه های اولیه بشه و همونو ادامه بده و من وقتی تو ترک های بعدی نقطه ها رو دوباره درست میکنم ...نمی تونم مطمئین باشم که الان نقطه ها به حالت اول برگشتن یا نه ...
    و وقتی ترک تموم میشه تو فایل خروجی که براتون بالا گذاشتم میبینید که قسمت انحنای سینه تکان زیاد میخوره که بخاطر همینه ...
    بنظرتون چی کار باید کرد؟
    ممنون یاحق

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    ترکر اگه دیتای کافی نداشته باشه، مشکلاتی نظیر اون خواهد داشت.

راه حل ها:
    1- ویدیوی با کیفیت بالاترتهیه کنید (اگه بتونید فوتیج اصلی ضبط شده رو تهیه کنید که چه بهتر).
    2- ترکر رو دستی حدایت کنید (در محل هایی که سردرگم میشه دیتای ترکر رو حذف کنید و دستی دیتای مورد نیاز رو وارد کنید).
    3- محل دیگری که حرکت دقیقی مانند محل مورد نظر را دارد ترک کنید و از دیتای آن استفاده کنید برای حرکت shape.
    4- روتواسکوپی دستی انجام بدید (shape رو دستی انیمیت کنید).

کلمات کلیدی این موضوع