برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 1919 , پاسخ ها : 5
موضوع: مشکل در بازار یابی موشن گرافیک

مشکل در بازار یابی موشن گرافیک

بسم الله الرحمن الرحیم
    سلام
    بنده در سبک خاص و لی بسیار مورد نیازی از موشن گرافیک یعنی موشن گرافیک محتوایی-ارزشی کار میکنم (خدارا شکر به خاطر این نعمت )
    فیلم ها را در آپارات بارگزاری کردم و نزدیک به 1500نفر بازدید کردند ولی استقبال برای سفارش کاری نشد (چون نیاز به حداقل حمایت هایی داریم ولی اگر حمایت نشود انشاالله نیاز خود را از راه دیگری تامین می کنیم و انشاالله تا حد توان با کمال افتخار این راه را ادامه می دهیم ولی چه بهتر که در مهارت خودمان این نیاز تامین شود)
    به فکر افتادم تا از متخصصان این فن و همکاران خودم مشاوره ای بگیرم
    اگر عزیزان توصیه و راهنمایی ای دارند بفرمایند در خدمتم
    http://www.aparat.com/roshd.ia ( توصیه میکنم در صورت تمایل برای بازدید از کانال اول لیست پخش موشن گرفیک اسلامی را ببینید)
    ویرایش توسط arp : 12-04-16 در ساعت 15:24

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    توصیه ای که من بهتون میکنم اینه که فقط به یک سبک و یک بازار کاری تکیه نکنید.

من به شخصه دوست داشتم (هنوز هم دوست دارم) انیماتور کارتون بشم، ولی تا امروز یک کارتون کوتاه هم کار نکردم، بدون درآمد هم که نمیتونستم زندگی رو بگزرونم، ادیت ویدیو یاد گرفتم، تصویر برداری یاد گرفتم، نورپردازی یاد گرفتم، فیلم برداری هوایی یاد گرفتم......... در زمان فراگیری فوت و فن این کارها هم به مدت حدود ده سال پادوی مغازه بودم، منشی تلفنی بودم، فروشندگی کردم، در دفتر فنی و خدماتی کار کردم (زیراکس میگرفتیم، قند پرت میکردیم به همسایه ها ....)

مهمترین چیزی که داری وقت و زمانه، در انتظار هدرش نده.
    اون کار و سبک رو دوست داری؟ برای به هدف رسوندنشون یه مدت کارهایی رو انجام بده که دوست نداری.

نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها

من به شخصه دوست داشتم (هنوز هم دوست دارم) انیماتور کارتون بشم، ولی تا امروز یک کارتون کوتاه هم کار نکردم، بدون درآمد هم که نمیتونستم زندگی رو بگزرونم، ادیت ویدیو یاد گرفتم، تصویر برداری یاد گرفتم، نورپردازی یاد گرفتم، فیلم برداری هوایی یاد گرفتم......... در زمان فراگیری فوت و فن این کارها هم به مدت حدود ده سال پادوی مغازه بودم، منشی تلفنی بودم، فروشندگی کردم، در دفتر فنی و خدماتی کار کردم (زیراکس میگرفتیم، قند پرت میکردیم به همسایه ها ....)

اون کار و سبک رو دوست داری؟ برای به هدف رسوندنشون یه مدت کارهایی رو انجام بده که دوست نداری.
    سلام دوست عزیز میدونم باید اینو در پست جدیدی مطرح کنم ولی اگه میشه جواب بدید
    دراینجور صحنه ها که دوربین روی کارکتر های مختلف میره به این صورت که در کلپ است چگونه فیلمبرداری میکنند.

کات میکنند؟دوربین رو میچرخونند روی کاراکتر بعدی تیکه اضافی فیلم رو حذف میکنند؟یا از چند دوربین استفاده میکنند؟یا اصلا یک روش دیگر؟ خیلی ممنون اگه جواب بدی.

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi-zeynali نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز میدونم باید اینو در پست جدیدی مطرح کنم ولی اگه میشه جواب بدید
    دراینجور صحنه ها که دوربین روی کارکتر های مختلف میره به این صورت که در کلپ است چگونه فیلمبرداری میکنند.

کات میکنند؟دوربین رو میچرخونند روی کاراکتر بعدی تیکه اضافی فیلم رو حذف میکنند؟یا از چند دوربین استفاده میکنند؟یا اصلا یک روش دیگر؟ خیلی ممنون اگه جواب بدی.
    اصل ماجرا که کارگردانی اش هست، ولی نحوه صحیح اون کار به این شکله که استوری بورد میزنند و لیست صحنه های مورد نیاز رو در میارند بعد بسته به صحنه و بودجه، یا با چند دوربین فیلم برداری میشه و بعد هنگام ویرایش به این شکل در هم ادغام میشه و یا اینکه کل کار در هر زاویه مورد نیاز یک بار کامل فیلم برداری میشه، بعد نور و دوربین جابجا میشه و تمام کار رو از نمای بعدی میگیرند. در انتها هم مجدداً هنگام ادیت کات ها زده میشه و درهم ادغام میشه.

ممنون از راهنمایی صادقانتون

اصل ماجرا که کارگردانی اش هست، ولی نحوه صحیح اون کار به این شکله که استوری بورد میزنند و لیست صحنه های مورد نیاز رو در میارند بعد بسته به صحنه و بودجه، یا با چند دوربین فیلم برداری میشه و بعد هنگام ویرایش به این شکل در هم ادغام میشه و یا اینکه کل کار در هر زاویه مورد نیاز یک بار کامل فیلم برداری میشه، بعد نور و دوربین جابجا میشه و تمام کار رو از نمای بعدی میگیرند. در انتها هم مجدداً هنگام ادیت کات ها زده میشه و درهم ادغام میشه.
    خیلی ممنو واقعا شیر فهم شدم ازتوضیحات خوبتون ایشالا موفق باشید

کلمات کلیدی این موضوع