برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 1563 , پاسخ ها : 5
موضوع: کمک در مورد انتخاب رشته(مشاوره)

AliNazari آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    27674

Lightbulb کمک در مورد انتخاب رشته(مشاوره)

سلام دوستان من پارسال میخواستم یه رشته ای بردارم که کلا درباره انیمیشن و تیزر و جلوه های ویژه باشه
    از مشاور مدرسه چند بار سوال کردم که چه رشته ای بخونم از هر کی پرسیدم
    بهم گغتن بهتره من هر رشته که دوست دارم باید بخونم مثلا تجربی یا انسانی بعد وقتی به کنکور رسیدم اونجا میتونم انیمیشن انتخاب کنم و بخونم
    حالا من کلاس دهم هستم و رشته انسانی رو انتخاب کردم آیا میتونم در آینده انیمیشن بخونم باید چی کار کنم؟؟؟
    Im Ali Nazari , Im Motion Designer and Art Director

عزیز شما در زمان کنکور میتونید علاوه بر رشته تخصصی خودتون یکی از رشته های فرعی زبان انگلیسی یا هنر هم آزمون بدین اما خب باید دروس اونا رو بخونید که متاسفانه رشته هنر رشته فوق العاده سنگینی هست چرا که منابع آزاد هست و بیشتر بر میگرده به اطلاعات عمومی خود فرد و کلا اگر چارت سوال ها رو نگاه کنید علاوه بر این که نوشته از فلان درس فلان تعداد سوال میاد کلا یه تعداد که معمولا 7 تا هست هم نوشته منبع آزاد و در کل رشته سنگینی هست

اما در مورد رشته انیمیشن و جلوه های ویژه رو راست بگم اولا کشور ما به درد نمیخوره اگر این رشته ها هم تکمیل ظرفیت بشه و شروع بشن چون کلا چیز خاصی یاد نمیگیرد و در آخر متوجه میشید که یه سری چیزای ابتدایی رو یاد گرفتید برای این کار یا باید به خارج از کشور برید برای تحصیل یا مثل بقیه کسانی که به صورت حرفه ای دارند توی این زمینه کار میکنند شما هم به صورت تجربی و از آموزش ها مخصوصا آموزش های انگلیسی سطح کاری خودتون رو بالا ببرید

اینایی ک گفتم تجربه های شخصی خودم هست چون خودم تغییر رشته دادم به هنر

موفق باشید

یا حق . . . .
    ???? ?????? ??????? ????? ?? topcg.ir
    ????? ???? ?? gallery.topcg@gmail.com

??????? ????? ?? topcg.ir

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    انسانی یا ریاضی یا تجربی چه ربطی به انیمیشن داره!
    برید رشته کامپیوتر عزیز بعد دانشگاه برید هنر یا انیمیشن سازی
    که من هنر رو بیشتر قبول دارم میتونید دانشگاه هنر یاد بگیرید انیمیشن رو خودتون یاد بگیرید
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    خوب یه رشته مرتبط رو انتخاب میکردی، یه رشته هنری بهتر بود. گرافیک نمیتونستی انتخاب کنی؟

در مورد تغییر رشته آینده اطمینان ندارم و اصلاً راهنمای خوبی نمیتونم باشم چون به شخصه موقعی که به دبیرستان رسیدم به خاطر نبودن رشته های مورد علاقه ام کاملاً ترک تحصیل کردم و شخصاً رفتم دنبال علاقه ام و به هیچ وجه پیشنهاد نمیکنم که شما چنین کاری رو بکنید، مشکلات بعدیش و نیاز به مدرک خیلی بعدش در مراحل کاری آزارم داد.

ولی اگه امکان تغییر به یه رشته هنری مرتبط مثلاً گرافیک رو داری حتماً این کار رو سریعاً انجام بده. چیزهایی که یاد میدند تو این رشته خیلی خوبه، تشخیص رنگ و سواد بصری فوق العاده است.

mohsen_dalir آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    1365
    اگه به این رشته علاقه دارید وقتتون رو هدر ندید برای چیزایی که دوست ندارید و به دردتون نمیخوره
    چون این رشته خیلی پیچیده و بی نهایته هر چی زودتر شروع کنید بهتره

بله میتونید.از همین الان برنامه ریزی کنید علاوه بر درس خوندن، روزی چند ساعت هم درس هایی که علاقه دارید بخونید.
    بعد میتونید مثلا برای انتخاب رشته دانشگاه mba بخونید و گرافیک هم کار کنید.(mba به درد هر رشته ای میخوره).
    شرایط زندگیتون رو بسنجید و عاقلانه تصمیم بگیرید.موفق باشید.
    ویرایش توسط BigJake : 11-30-16 در ساعت 09:16

کلمات کلیدی این موضوع