برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1171 , پاسخ ها : 3
موضوع: مشکل در ادیوس

مشکل در ادیوس

سلام به همه دوستان
    بنده هر افکتی به هر قسمت ویدیوم در ادیوس میدم بایستی اون قسمت رو رندر کنم وگرنه تو پخش داخل برنامه تیک میزنه هر بار تنظیمات عوض میشه باید رندر درونی گرفته شه؟

سلام ، علتش کم آوردن سیستم به دلایل مختلف میتونه باشه ، یا کلا سیستمتون حداقل های مورد نیاز برای مونتاژ این پروژتونو نداره یا مشکل نرم افزاریه .

سیستمم تو افتر انچنان کم نمیاره که تو ادیوس اذیت میکنه ادیوسم 7 هستش

اگر فرض رو بر این بگیریم که سیستم و ویندوزتان سالم و قوی است ، چند علت دیگه هم میتونه داشته باشه ، مثلا راش هایتان ( تصاویر خام ) نسبت به سیستم حجیم است و علت شایع تر گرافیک سیستم خیلی ضعیف یا خیلی پیشرفته است { توضیح پایین }یا به درستی نصب نشده و بروز نیست .
    { بنده از ادیوس ورژن 2 تا 7.5 تقریبا با همه مدل سیستمی تدوین کردم و مشکلی نداشتم و حتی با گرافیک سیستمم که amd معمولی بود بسیار روان با ادیوس و افکتها کار میکردم و خروجی میگرفتم اما از زمانی که کارت گرافیکم رو ارتقا دادم و بروزترین گرافیک گیمینگ که قدرتی چندین برایر قبلی داشت و جایگزین کردم ، بر خلاف انتظار خیلی از افکتهایی که قبلا ریل تایم بود نیاز به رندر پیدا کرد ، اینا رو گفتم تا به ضرورت انتخاب گرافیک مناسب برای ادیوس برسین و لزوما هر گرافیک گران قیمت تر برای ادیوس مناسب نیست و بنظرم ادیوس از بازار کارت گرافیک کمی عقب افتاده }
    ویرایش توسط ershad1 : 08-18-16 در ساعت 21:27

کلمات کلیدی این موضوع