برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

مشاهده : 1792 , پاسخ ها : 7
موضوع: کمک در مورد کامپ

کمک در مورد کامپ

سلام بنده دارم یه اسلایدشو میسازم اسلاید اول رو ساختم و وارد پریکامپوزیت کردم بعد میخوام اسلاید دوم رو با همون تنظیمات یک بزنم از پریکامپوزیت اول یه کپی میگیرم هر تغییری میدم اسلاید یکمم هم تغییر میکنه چیکار کنم؟؟

یه راهنمایی هم بکنید چطوری داخل یک اسلایدشوی آماده سریع عکس مورد نظرم رو بندازم با تمام افکت ها و ترانسیشن هایی که روی عکس پیشفرض هستش؟
    بنده عکس مورد نظرم رو میارم و دونه دونه افکت ها و ترانسیشن هایی که روی عکس پیشفرض هستش رو کپی میکنم که زمان بره

لطفاً راهنمایی کنید...

سلام
    همین کاری که گفتید انجام دادم مشکلی نداشت ولی اگه مشکل دارید اولی قفل کنید احتمالا درست بشه

سلام

والا من که درست متوجه نشدم مشکلتون دقیقا چیه؟!
    خلاصه کنید و یک سئوال مشخص بپرسید یا از چیزی که میگین فیلم بگیرین و بفرستید با صدا !

البته این من هستم که نمی فهمم شاید آقای هادی پور متوجه بشن

Trust is like an eraser

The more you use it , the shorter it becomes

اسلاید اول رو ساختم با تمام افکت ها حلا میخوام دومی رو بسازم از پریکامپ اولی کپی گرفتم ولی حتی عکس دوی هم عوض میکنم عکس اسلاید اول هم عوض میشه انگار کپی ها به هم وصل اند

نقل قول نوشته اصلی توسط amirreza6794 نمایش پست ها
    اسلاید اول رو ساختم با تمام افکت ها حلا میخوام دومی رو بسازم از پریکامپ اولی کپی گرفتم ولی حتی عکس دوی هم عوض میکنم عکس اسلاید اول هم عوض میشه انگار کپی ها به هم وصل اند
    چندتا مطلب

یکی اینکه به نظر بنده اصلا افتر افکت نرم افزار مناسبی برای ساختن اسلاید شو های معمولی نیست (چون خودم امتحان کردم)

اگر یک عکس میذاشتید می فهمیدیم چجور اسلایدی میخوهید بسازید و...

اینکه میگین کپی گرفتین از کامپ و هردو تغییر میکنن یک بحث دیگس ، به راحتی میشه این مشکل رو حل کرد . فکر کنم اگر از شاخه پروجک بالا سمت چپ از کامپ کپی بگیرین این مشکل حل میشه

باز هم میگم اگر یه اسلاید معمولی میخواهید بسازید نیازی به افتر نیست میتونید حتی با نرم افزار Nero و یا Corel همین کار رو بکنید

در پناه حق...

Trust is like an eraser

The more you use it , the shorter it becomes

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛ حتماً در محیط تایم لاین از پری کامپ تان کپی گرفته اید!!! ... بجای آن در قسمت پروجکت از پری کامپتان کپی بگیرید ( خودش نامی دیگر میگیرد ) ولی اگر اسم آنرا هم تغییر دهید بهتر است . البته در همان قسمت پروجکت . و بعد آنرا وارد تایم لاین کنید . اما در باره جابجایی عکس در پروژه های آماده هم بهتر است عکسها را هم در فایلشان در قسمت پروجکت با کلیک راست و ریپلیس کردن تعویض کنید . البته باید توجه داشت که سایز عکسها یکی باشد و الا ناچار میشود درون تایم لاین و پروژه عکسها را تنظیم سایز کنید . موفق باشید .

ممنون
    ولی من همچنان مشکل توی تعویض عکس دارم
    به فرموده جنابعالی از پریکامپ کپی گرفتم و با تغییر افکت های پریکامپ دوم پریکامپ اول تغییری نمیکند ولی با ریپلیس کردن عکس در قسمت پروژه عکس هر دو پریکامپ با هم عوض میشه.
    من میخوام پریکامپ یک رو که ساختم و کپی گرفتم میخوام فقط عکس پریکامپ دومم تغییر کنه و عکس پریکامپ اولم همون قبلی بمونه چیکار کنم؟

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    دوست عزیزم ، کامپوزیشن ها از خودشان عکسی یا سالیدی ندارند . اگر دقت بفرمایی در پروژه های آماده فایل عکس و سالیدها جدا هستند چون ممکن است سازنده از یک عکس در چندین پریکامپ با افکتهای مختلف استفاده کرده باشد . همه آن کامپها از فایل عکس مشترکشان استفاده میکنند . اگر میخواهی عکسی را در درون یک کامپ عوض کنی باید بعد از باز کردن کامپ مورد نظر در تایم لاین ، عکس آنزا حذف کنی و یک عکس جدید به آن معرفی کنی و چون عکس حذف میشود تمام پلاگین ها و تغییراتی که مستقیما روی لایه عکس اعمال شده بود حذف خواهند شد . لذا بهتر است ابتدا عکستان را در همان اندازه و سایز وارد کامپ و درست در محل عکس اول وارد کنی و سپس تمام افکتهای اعمال شده به عکس اصلی را کپی نمایی و روی عکس جدید پیس کنی و بعد عکس اصلی را حذف نمایی . در ضمن باید به کشویی های ردیف لایه عکس مثل کشویی " پرنت و مت و مدهای رنگی و..." هم توجه داشته باشی تا مبادا چیزی از قلم بیافتد . موفق باشی .

کلمات کلیدی این موضوع